Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: Drogi w PL

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez archi781 Zobacz posta
    Dysputa o paliwach zainspirowala mnie do zapytania o drogi w PL. Patrzylem sobie dzisiaj na swoje felgi w sloneczku i zauwazylem ze sa mocno porysowane. Jezdze bardzo malo i spokojnie, ale drogi w Lodzi a zwlaszcza okolice gdzie mieszkam sa tak dziorawe i pocharatane ze nie sposob nie zaliczyc codzien jakiegos padołu. Jak wam sie jezdzi po waszych miastach i gdzie sa np w PL fajne, ciekawe i z dobra nawiarzchnią trasy do smigania TT na oponach o profilu 35mm

    Spotykam sie czesto z okresleniem ze moje auto nie jest na PL drogi. Zaczynam w to wierzyc. Nawet nieche sie dowiadywac ile kosztuje komplet nowych 19" S linow. ((
    Archi781, trochę Cie nie było na forum ostatnio, a teraz widać że wróciłeś, jak widać w pełni sił Odpowiadając na Twoje pytanie- w Białymstoku fajna nawierzchnia jest na ulicach: Kołłątaja, Produkcyjnej, Legionowej, Andersa oraz wielu wielu innych. Na tych ulicach z pewnością pośmigałbyś TT na profilu 35 (weź pod uwagę że profil 35 nic nie mówi tak na prawdę o rozmiarze opony, dopóki nie podasz jej szerokości)! Słaba nawierzchnia jest natomiast na ulicach Lipowej, 1000-lecia PP, Jurowieckiej i kilku innych, także zdecydowanie odradzam jeżdżenie tymi ulicami TT Mam nadzieję że pomogłem i liczę że wpadniesz do Białegostoku sobie trochę pojeździć, w razie czego pisz na priv to ułożę Ci nawet jakąś fajną trasę (tylko podaj dokładne wymiary kół, żeby mógł dobrać ja optymalnie do Twojego auta)

  2. #2
    Awatar archi781
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Lodz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    170
    Rocznik
    2009
    Kolor
    bialy
    Posty
    183
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    Archi781, trochę Cie nie było na forum ostatnio, a teraz widać że wróciłeś, jak widać w pełni sił Odpowiadając na Twoje pytanie- w Białymstoku fajna nawierzchnia jest na ulicach:
    Hehhe Witaj Jasiel. Troche mnie zaskoczyles z precyzja odpowiedzi.
    Ze mnie ciezko posmigac bo tylko 170KM choc od przyszlego tyg. ma byc juz okolo 200KM. I chyba na tym juz stanie.
    Mam nadzieje ze jak sie ociepli na wiosne posmigam po PL. To moj pierwszy samochod i codziennie sie ucze jego uzytkowania wlasnie na tych piekielnych nawierzchniach po Lodzi jezdze jak slalomem.

    Pozdrawiam



    EDYCJA ---------- Post dodany 22:43 10-02-2012 ---------- EDYCJA

    Cytat Zamieszczone przez Limbo Zobacz posta
    całe lato przelatałem, ani jednego wgięcia czy rysy.
    No ja latam cala zime z ta chyba roznica

  3. #3
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    Mam nadzieję że pomogłem i liczę że wpadniesz do Białegostoku sobie trochę pojeździć, w razie czego pisz na priv to ułożę Ci nawet jakąś fajną trasę
    Jakieś 3 lata temu byłem w Białymstoku moją tetką na 2 dni (: Zadbane miasto tam macie!

    Nawet mam pamiątkową fotkę jak moja fura stoi na jakichś nowych blokach blisko centrum BS.
    IMG_8794.jpg
    Ostatnio edytowane przez Blerx ; 11-02-2012 o 10:21

  4. #4
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez Blerx Zobacz posta
    Jakieś 3 lata temu byłem w Białymstoku moją tetką na 2 dni (: Zadbane miasto tam macie!

    Nawet mam pamiątkową fotkę jak moja fura stoi na jakichś nowych blokach blisko centrum BS.
    IMG_8794.jpg
    Hehhe, mi też się miasto podoba. Po zdjęciu nie potrafię niestety zlokalizować miejsca

    A czy kolega Archi781 zna pojęcie "ironia"?:P

    Pozdrawiam!

Podobne wątki

  1. Zawieszenie na kiepskie drogi
    Przez ICE w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-09-2010, 09:52
  2. Audi TT vs. Polskie drogi vs. Zima
    Przez ostra.riposta w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 13-06-2010, 20:13
  3. jakie felgi do tetetki na polskie drogi?
    Przez deus w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 30-01-2008, 07:21

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •