Pokaż wyniki od 1 do 15 z 75

Wątek: refleksyjnie o pewnym przygnebiajacym zjawisku

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    geny ewolucja i psychologia byly od dawien dawna
    wg mnie nie podswiadome mechanizmy doboru partnera sa tu jednak problemem,
    tylko prostactwo, powierzchownosc, wyrachowanie i kult pieniazka.
    dla mnie na przyklad, nie samo splawienie faceta z filmu zdaje sie przykre, lecz sposob w jaki sie ono odbylo - niestety nie jest to scena przerysowana, mlode panienki dzis faktycznie tak sie zachowuja - to raz,
    dwa, osobiscie nie widze roznicy w "klasie" kobiety, ktora wyrwiesz na golfa, TT mk1, mk2, 911, czy ferrari - po prostu rozne levele tego samego zjawiska, ale to juz moje prywatne zdanie
    zgadzam sie z przedmowcami ze na ostry napiwek, auto, zegarek, ciuchy, czy Bog wie co jeszcze za co "zaplace mastercard" mozna zlowic dobra rozrywke, ale raczej nie jest to najlepsza metoda na szukanie i zdobywanie drugiej polowy
    wiec przytoczone tu rowery, tramwaje i podobne sytuacje to slusznie obrany kierunek inna sprawa ze wyczyn to nie latwy, bo dziewczyny patrzace w oczy zamiast w portfel to powoli towar deficytowy...

    i na koniec taka mini dygresja a propos oceniania ludzi po samochodzie, ciuchach i innych fantach wzbudzajacych zazdrosc sasiada i powodujacych omdlenia goracych "nastek"
    to oczywscie, jak ze wszystkim nie regula, ale:
    od pracownika banku uslyszalem taka zabawna zasade, ze czym bardziej klient blyszczy metkami i firmami na wejsciu... tym wieksze dlugi na kartach i kontach z roku na rok sprawdza sie to podobno coraz czesciej
    Ostatnio edytowane przez M and V ; 16-01-2012 o 04:38

    "Love Them BOTH" - M.

Podobne wątki

  1. obecni na pewnym portalu .. ?
    Przez Pawel w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 73
    Ostatni post / autor: 20-10-2013, 01:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •