Pokaż wyniki od 1 do 15 z 68

Wątek: Jest takie miejsce

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #12
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    mysle ze kazdy uczestniczyl na drogach u nas w PL w jakis chorych sytuacjach,
    w naszym wypadku niezly numer miala V, sytuacja nastepujaca:
    V dojazd do skrzyzowania z podporzadkowanej i kierunek w prawo - czeka, az lewa bedzie wolna, by wlaczyc sie do ruchu
    po chwili gosc jadacy z lewej daje kierunek w swoje prawo, czyli w tym ukladzi bezkolizyjny wjazd w ulice, w ktorej stala V ,
    V widzac kierunek spokojnie rusza w prawo, a gosc na wysokosci skretu... wylacza kierunek (!) i leci ostro za V dodajac jeszcze gazu trabiac i walac dlugimi, by pokazac jak to mu nie zajechala blondynka drogi,
    V opowiadala mi pozniej, ze gdyby nie to, ze sie spieszyla, to zaciagnelaby reczny, wysiadla z auta i zapytala idiote, czy wie do czego sluzy kierunkowskaz...

    ---------- Post dodany o 04:06 ---------- Poprzedni post z 03:44 ----------

    a jesli chodzi o mnie, jak ktos mnie w miescie (bo wiadomo na trasie to sie mija z celem) ostro wkur*i (bo "zdenerwuje" to za slabe slowo przy pewnych akcjach jakie dzieja sie na ulicach) to jak mowil braciak u wojewodzkiego, zapytany o podobna sytuacje: "pojechalem za nim, a musze przyznac NIE BYLO MI PO DRODZE..." - czy jakos tak to brzmialo,
    w kazdym razie przekaz jasny,
    zwykle gdy czas pozwoli jade za gosciem, az sie zatrzyma wysiadam i wyjasniam sytuacje, czasami na swiatlach, czasami jak nie idzie, jade za nim, az do punktu docelowego. Przyznam, ze czesto widze wtedy w oczach kierowcy (szczegolnie jak wysiadam na czerwonym i ide ostro prosto do drzwi kierowcy) stresik i juz to poprawia mi humor
    ale i tak najlepsza moja akcja (szczerze mowiac nawet juz nie pamietam dokladnie okolicznosci, pamietam tylko, ze gosc jakos ostro i chamsko mi zajechal i gdy sie z nim zrownalem i wymownie popukalem sie po czole, pokazujac, ze jest nienormalny, gosc mnie wysmial i jeszcze jakies miny stroil "na kozaka" - co podnioslo mi cisnienie x2 i gestykulujac juz ostro wyprowadzony z rownowagi (raczej bylo to po mnie widac) pokazalem, ze dostanie po pysku - po czym ruszylem za nim przez miasto co jakis czas pykajac delikatnie dlugimi, by wiedzial ze o nim pamietam) gosc dosc mocno sie spial, zaczal gdzie wydzwaniac nerwowo przez tel i teraz najlepsze...
    ... tak po moze 10 min trzymania sie za nim ulica w ulice nagle gosc na ciaglej ni z tego ni z owego dal ostry nawrot o 180 stopni i ruszyl przeciwnym pasem w druga strone uciekajac - tak mnie to rozbawilo, ze kompletnie sie odstresowalem - mysle ze to doswiadczenie zostanie w tamtym kierowcy na dluzej niz caly kurs prawa jazdy
    Ostatnio edytowane przez M and V ; 28-11-2011 o 04:21

    "Love Them BOTH" - M.

Podobne wątki

  1. Sprawdzone miejsce na wymiane oleju w DSG
    Przez raffi20 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-04-2017, 04:08
  2. Turbo K04-001 P&P w miejsce k03 ?
    Przez eempee w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 25-08-2016, 12:30
  3. Puste miejsce - tylko wiązka...
    Przez barwa73 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 11-02-2015, 13:24
  4. miejsce termostatu i czujnika temperatury ...
    Przez ziembol89 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 09-08-2011, 22:05
  5. jest takie czarne TT w clubie...:)
    Przez Cezary Magier w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-05-2003, 14:20

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •