Strona 123 z 160 PierwszyPierwszy ... 2373113121122123124125133 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,831 do 1,845 z 2389

Wątek: Znaleziska na allegro [NIE WRZUCAMY WŁASNYCH]

  1. #1831
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Handlarze nie są głupi, skoro sami nie naprawili w znajomym warsztacie, to znaczy, ze się nie opłaca.

  2. #1832
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121

  3. #1833

    Dołączył
    Jan 2017
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    275
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    3
    Cześć, widzę że auto które mam na sprzedaż pojawiło się i tak.

    Więc może odpowiem i rozwieję wątpliwości.

    Po pierwsze 45tys to cena po wszystkich opłatach. Do tego dochodzi tylko koszt rejestracji oraz oczywiście naprawy.

    Kwinto, nie ma takiej możliwości żeby auto było tak jak opisałeś całe zardzewiałe itp. w ogłoszeniu na FB są zdjęcia z aukcji czyli takie jakie widziałem w momencie zakupu a w bazie danych już mam zdjęcia z portu przed załadunkiem. Auto jest już w kontenerze także za około 3 tygodnie będzie na miejscu.

    Zajmuję się sprowadzaniem samochodów. Mój zarobek w tych 45tys jest, bez obaw. Widocznie jak mówicie jestem głupi i chcę odsprzedać za tanio. Może jestem, ale mi ta cena serio pasuje. Według mnie jest korzystna dla obu stron. I wilk syty i owca cała, więc sytuacja win-win.

    Naprawiłbym go i zarejestrował dla siebie i jeśli sprzedam swojego RX-8 to tak zrobię Ale na razie mam zdecydowanie za dużo aut, jak sprzeda się TTS to płynie do mnie też Abarth 500 czy Mustang (oba również mogę sprzedać za fajne kwoty! ), także nie będę miał powodów do narzekań.

    Tak czy inaczej - szerokości zmotoryzowani koledzy. A jakby ktoś był zainteresowany większą ilością zdjęć albo chciałby przyjechać obejrzeć auto jak już będzie w Bydgoszczy to zapraszam. Numer w ogłoszeniu.

    PS Wahacz z przodu do wymiany
    Ostatnio edytowane przez CarGuru ; 05-01-2017 o 10:10

  4. #1834
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Bardzo duży plus, że się odezwałeś. Szanuję. Tu nie chodzi o to, że to złom czy coś innego, bo nikt tego nie napisał. Da się to auto śmiało naprawić. Bardziej chodziło o to, że nie jest to mega okazja. Trzeba być świadomym co się kupuje, ponieważ potem trzeba to sprzedać. Piszesz, że wahacz z przodu. Trzeba auto pomierzyć i zobaczyć. Ktoś kto zna się trochę na tym naprawi to auto jak trzeba, ale nie zrobi tego za grosze.

  5. #1835

    Dołączył
    Jan 2017
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    275
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    3
    Nie wciskam kitu, że auta nie trzeba naprawiać, oczywiście że trzeba, o wahaczu wspomniałem bo pisaliście że pewnie będzie do zrobienia - odpowiadam - na zdjęciach z portu widać że na pewno będzie do zrobienia, żeby rozwiać wątpliwości.

    Czy okazja czy nie każdy może sobie na spokojnie przekalkulować. Miłą niespodzianką było to że lakier wygląda dużo lepiej na lepszej jakości zdjęciach, chociaż polerka to chyba żadnemu autu jeszcze nigdy nie zaszkodziła

    Zdjęcia na pewno nie zastąpią oględzin na żywo, ale przyjmując że auto po naprawie jako że jest powypadkowe będzie warte około 80 tys i pomijamy fakt ile byśmy musieli wydać kupując auto na otomoto. Zapasu mamy całkiem sporo na naprawdę solidną naprawę - zresztą znacie się na Audi TT o wiele lepiej niż ja, szczególnie jeśli chodzi o części i robociznę

    Podsumowując - jak najbardziej auto jest powypadkowe i jest w nim kilka rzeczy do zrobienia. W takim stanie jak przypłynie w takim chciałbym odsprzedać.
    Polecam szczególnie osobom które mają trochę czasu i mogą samemu go rozebrać i złożyć, a w "obce" ręce oddać go tylko do blacharza. Wtedy cena będzie naprawdę bardzo miła dla portfela, satysfakcja większa a stan auta będzie nam bardzo dobrze znany

  6. #1836
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Dobrze, że zareagowałeś, jest kontakt. Osobom zinteresowanym pewnie to ułatwi podjęcie rozmów. Jakbym ja miał kupować to bym ustalił sobie cenę możliwą do wydania razem z kosztami naprawy i proponował bazowanie w umowie na niej, z czego jedna płatność byłaby do wybranego za porozumieniem warsztatu, a reszta dla Sprzedajacego (Ciebie). Ale to już oczywiście kwestie tylko między stronami

  7. #1837
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    Czyli w zasadzie chcesz kupić auto, które już będzie zrobione... Ktoś tak jeszcze sprzedaje?

  8. #1838

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Ludzie są różni - jeden lubi czekoladę drugi jak mu śmierdzi z butów. Jak już pisałem tak uderzonego auta bym nie kupił. Nie dla tego, że nie zaufałbym koledze który się tu pojawił (super że zająłeś stanowisko w sprawie) ale dlatego, że naprawienie takiego auta w 100% zleciłbym warsztatowi a to albo kosztuje i masz to z głowy albo kosztuje mniej ale masz to na głowie - panie kup pan śrubkę kup pan zatrzask ... . Zwyczajnie nie moja bajka, dwa jazda powypadkowym autem zwyczajnie mi nie leży - taki jestem i tyle . Na plus - auto będzie w kraju, nie kupujemy w ciemno kontenera z zawartością, sprzedawca też żyje i gada ludzkim głosem kto potrzebuje pojedzie sprawdzi i może kupi. Jakby nie było jak fura trafi na forum swój wątek już ma
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  9. #1839
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
    Czyli w zasadzie chcesz kupić auto, które już będzie zrobione... Ktoś tak jeszcze sprzedaje?
    Parę lat spędziłem w środowisku warsztatowo-handlarskim. Ogólnie kiedyś jeden ściągał auto, a drugi handlarz je naprawiał. Teraz już robi to jeden, bo zarobki spadły. Chyba, że ma ogromną skalę to jeden tylko ściąga i w PL puszcza auta uszkodzone dalej.

    Jak pan , który ściąga to auto piszę wyżej, wartość potem ok. 80 tyś. Fajnie zapas jest. Tylko pamiętajcie , że ktoś musi te 80 dać. Mamy przykłady jakie fajne auta sprzedawały się długo i za ile. Świetnym przykładem jest klubowy biały TTS z fotelami RS. Uważam, że to świetny egzemplarz , kupiony za świetne $.

  10. #1840

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez PiotrekHIT Zobacz posta
    Parę lat spędziłem w środowisku warsztatowo-handlarskim. Ogólnie kiedyś jeden ściągał auto, a drugi handlarz je naprawiał. Teraz już robi to jeden, bo zarobki spadły. Chyba, że ma ogromną skalę to jeden tylko ściąga i w PL puszcza auta uszkodzone dalej.

    Jak pan , który ściąga to auto piszę wyżej, wartość potem ok. 80 tyś. Fajnie zapas jest. Tylko pamiętajcie , że ktoś musi te 80 dać. Mamy przykłady jakie fajne auta sprzedawały się długo i za ile. Świetnym przykładem jest klubowy biały TTS z fotelami RS. Uważam, że to świetny egzemplarz , kupiony za świetne $.
    W przedziale 80+ można już śmiało przebierać, jest spory wybór. Trzeba też wziąć pod uwagę, że 70% szukających czegoś sportowego patrzy na TTS jak na TT z większą mocą, porówna głupio pomyśli, że za taką kasę to ho ho Jak to wygląda w rzeczywistości chyba każdy tu to wie. 80 - 100 tysi za zadbane i odpowiednie rocznikiem TT to uczciwe pieniądze. Sprzedając swoje TT rozmawiałem z 3-ma forumowiczami. Dwóch miało za sobą po 4 oględziny TT z otoMoto kolejny obejrzał 2 sztuki - wszystko ulepy. W niektórych przypadkach sprzedający nawet się jakoś z tym specjalnie nie kryli. Każde auto ma swojego kupca, sprzedałem swoją ta biała się sprzeda podobnie jak ta co tu do nas płynie w kontenerze - kwestia czasu.
    Ostatnio edytowane przez Kwinto ; 05-01-2017 o 15:10
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  11. #1841

    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    47

  12. #1842
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Taniocha

  13. #1843

    Dołączył
    Jan 2017
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    275
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    3
    Do jakieś ceny trzeba się odnieść, a jedynie możemy to zrobić poprzez porównanie ceny za jaką te auta są wystawiane. Jasne że te 80/90/100 musi ktoś dać, ale takie podejście jest bezcelowe. Cena jaką bierzemy pod uwagę musi być ceną typu "ile bym musiał dać za ten samochód sprawny w Polsce" a ile mnie wyjdzie ten egzemplarz. Oczywiście nie mówimy wtedy o ZAROBKU ale o OSZCZĘDNOŚCI. I o to właśnie chodzi w mojej ofercie dla was

    Pewnie, uderzone auta nie są dla każdego. I ja to doskonale rozumiem, serio. Nie mam nic do aut z salonu/pewnych używek/powypadkowych. Każda z tych opcji ma swoje wady i zalety. Ktoś musi kupować z salonu bo inaczej nie miałbym co sprowadzać

  14. #1844
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    https://www.olx.pl/i2/oferta/przelac...ml#:24258bea52

    Cholera wie na co chce zamienic, ale wrzucam bo jest przelacznik lusterek do mk1, a wiadomo ze to troche deficytowy temat moze komus sie przyda.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Dekielki do felg s-line mk1 w dobrej cenie:


    https://www.olx.pl/i2/oferta/dekielk...ml#:eec7b38d5e

  15. #1845
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
    Taniocha
    Kurde a ja swoja sprzedałem za 40 czy 50zł a była idealna ... no nic

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 19-06-2013, 21:43
  2. Oszust na allegro
    Przez kisseM w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 02-01-2013, 18:49
  3. Okazja na allegro
    Przez tomi w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19-06-2011, 19:56
  4. Ciekawostka z allegro
    Przez WhiteTT w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 17-06-2010, 17:30
  5. spoilery do TT na allegro
    Przez szadziak w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30-01-2004, 17:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •