Astra coupe 2.0T jest trudnym rywalem dla ośki 180HP. Kiedyś chciałem ją kupić i miałem okazje zapoznać się z forum astracoupe, mam tam dalej konto. Te autka seryjnie mają ok 200HP i waga jest nieduża. Jedną też testowałem i spisywała się całkiem dobrze Jeśli chodzi o niebezpieczne sytuacje to pomimo, że w roku innym autem przejeżdżam ok 50tyś i tak od paru ładnych lat. Mogę powiedzieć, że mam duże doświadczenie za kółkiem to czasami w TT podejmuję się ryzyko np wyprzedzam na raz kilka aut prędkość rośnie bardzo szybko pojawiąją się następne auta do wyprzedzenia i należy szybko podjąć decyzje. Czasami wyprzedza się dalej i później sytucja jest jeszcze bardziej dynamiczna można powiedzieć, że TT trochę prowokuje do takiej jazdy. Wiesz, że możesz dużo jednak droga szybko sie zmienia, będzie zakręt, ktoś może zajechać ci drogę, ktoś może cię nie zauważyć. Dlatego jedyny sensowny wniosek to starać się unikać takich sytuacji. Możemy za dużo stracić a na forum są przykłady jak niewiele trzeba i jest już za późno.
pozdrawiam