Witam. Jestem nowy na forum. Chciałbym zakupić audi tt, aktualnej generacji. Zastanawiam się jedynie nad wyborem wersji silnikowej. 2.0 tsi, czy 3.2? Jeździłem 3.2 i jest naprawdę fajnie. Powiem szczerze, że choć auto słabsze od imprezy sti, to subiektywne wrażenia z jazdy dużo ciekawsze. Samochodu szukam po to by dawał mi frajdę, ale był też w miarę zdatny na co dzień. Robię dość duże przebiegi, rzędu 4 - 5 tys miesięcznie. Ciężko znaleźc jakieś informacje odnośnie 3.2, także liczę na Was. Będę wdzięczny za każde info. Co do 2.0, to aktualnie jeżdżę passatem cc 1.8 tsi. Domyślam się, że w tt to będzie nieco inna bajka. Jedyne co mnie zastanawia to jak ten silnik brzmi i jaką ma charakterystykę pracy (turbodziura, etc). Bardzo bym prosił o wszelkie dane odnośnie spalania, awaryjności, tego na co trzeba zwracać uwagę przy oglądaniu auta, itp. Budżet na auto ok 100 tys. Plan póki co mam taki żeby kupić samochód za ok 80 i troszkę w niego wpakować (ofoliowanie lakieru na biały mat, felgi z S5, przy 2.0 chip, jakiś detailing). Pozdrawiam