Na bank ktos z forum jest ogarniety w informatyce albo chociaz interesuje sie wiec mam nadzieje na pomoc

Mianowicie kupilem sobie ostatnio do pokoju TV samsung LE32C450 i jestem z niego bardzo zadowolony ale mam maly problem z napisami. Gdy siagam napisy do filmu z napiprojekt to sciagniete napisy maja taka sama nazwe jak film, dzieki czemu przy odpalaniu filmu napisy automatycznie sa ladowane (np. film.avi film.txt) ale w TV raz napisy dolacza a innym razem nie (np. ogladalem Piraci z Karaibow i przy 1,2,3 czesci wsyzstko bylo ok, tak przy 4 juz ich nie ma ;/ - to samo ma siostra gdy ogladala jakis tam swoj serial). Probowalem sciagac napisy recznie z napisy.info i nawet raz mi sie udala ze dzialaly.

Wiem ze mozna dodac napisy w roznych programach ale jest to upierdliwe no i musi przekonwertowac film co tez trwa sporo (jakos 1/4 dlugosci filmu)
Wczoraj probowalem w ConvertToDVD 4 ale to mi zrobilo film na DVD - z menu itp ;/ a ja chce avi w avi z napisami.

Chcialbym sie dowiedzic od czego zalezy czy TV dolaczy napisy czy nie? Sciagane tym samym programem - Napiprojekt