Pokaż wyniki od 1 do 15 z 39

Wątek: Temperatura wysoka!!

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    limerick
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    37
    no wlasnie nie zrozumialem na poczatku... :P

    ---------- Post dodany o 18:38 ---------- Poprzedni post z 18:33 ----------

    panowie sytuacja wyglada nastepujaco: temperatura na klimatroniku na kanale 49 waha sie miedzy 90-110 podczas jazdy, ale momentami dochodzi do 121 st. wiec grubo ( licznik i tak przeklamuje bo pokazuje ponad 130- do samego konca skali, wiec i tak jest do wymiany jak juz wczesniej pisalem) , stalo mi sie to tylko dwa razy na chwile dzisiaj podczas calego dnia jezdzenia, ale zaniepokoilo mnie to bardzo. jak bylo 121 to otworzylem maske zeby sprawdzic wiatraki czy chodza i wlasnie wtedy zwalnialy, az sie wylaczyly bo temperatura po otwarciu maski od razu spadla na 95 i utrzymywala sie tak. nie wiem czy grozi to uszczelka- mozna to jeszcze jakos sprawdzic? czy poprostu wiatraki mi szwankuja?? i nie wiem czy w ogole moge autem jezdzic czy raczej nie powinienem....?? jakies sugestie?? dzieki z gory pozdrawiam


    no i jednak spotkala mnie ta najgorsza z mozliwych opcji, musialem zrobic uszczelke- nie byla szczelna, zrobilismy odczyn chemiczny no i sie okazalo ze do roboty-zrobilem remont calego silnika wlacznie z wymiana pierscieni....
    zegarow z fisem dalej nigdzie nie moge znalezc - szukalem na allegro, ebay'u- ang./irl./niem./usa, i na szrotach tu w irl., wiecej pomyslow nie mam. wiec przeklamuja mi dalej...
    zmnienilem tez jeszcze raz czujnik temp. plyn chlodniczy i olej z racji remontu silnika, a temp na klimatroniku dalej idzie po bandzie 121 stopni. nie wiem juz sam, wiatraki chodza ale chyba nie tak jak powinny, bo jak zwalniam temp rosnie. wlasnie mi sprawdzaja co i jak- moze tez chlodnica jest zapchana...
    wiatraki raz chodza szybciutko np. przy 120 st., a innym razem patrze przy 100 st i stoja w miejscu. obczytalem tematy o wiatrakach wiec mysle ze moze pierwszy bieg nie idzie tak jak powinien- zobaczymy.. ale jak jeszcze cos wam do glowy przychodzi to mowcie.
    aha i jeszcze jedno: wymienilem czujnik po raz kolejny bo myslalem ze jak przekrece zaplon to na zimnym silniku temp. na klimatroniku na kanale 49 powinna byc podobna do temp. otoczenia czyli zalozmy +8 stopni, a klimatronik pokazuje 30 st., w kazdym razie po zmianie jest dalej to samo?! czy to tak powinno byc? bo chyba nie mozliwe ze oba czujniki sa walniete..?

    dzieki pozdr.

    ---------- Post dodany 28-12-2011 o 20:46 ---------- Poprzedni post 04-12-2011 z 18:38 ----------

    jak myslicie?
    Ostatnio edytowane przez michu ; 28-12-2011 o 21:13

Podobne wątki

  1. wysoka temp.oleju
    Przez voodoo w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 16-06-2015, 07:55
  2. Wysoka temperatura + wentylatory
    Przez ScreenBeat w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 29-05-2014, 20:06
  3. Wysoka temepratura.
    Przez singl0r w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 13-08-2013, 17:50
  4. Wysoka temperatura silnika
    Przez Grzegorz G. w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-03-2011, 05:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •