Cytat Zamieszczone przez wychylylybym Zobacz posta
Macie racje ale w moim przypadku to akurat bylem za granica, a teraz na dodatek studiuje w innym miescie i nie zrobilem tych usterek poprostu z braku czasu wiec nie chodzi o brak finansow

Rowniez uwazam ze lepiej dozbierac kasy i kupic porzadny model aczkolwiek jak ktos nie ma wyjscia to mozna szukac cos w tej cenie.
Ja jesli nie kupilbym bym odrazu samochodu to wiem ze wiekszosc pieniedzy by mi sie rozplynela gdyz akurat wybieralem sie na studia do Poznania a to wszystko kosztuje. Wiec zamiast kupowac audi A3 to postanowilem znalezc TT w niskiej cenie i w dobrym stanie a pozniej troche zianwestowac.

Tak wygladala historia mojego kupowania Swoja droga to i z TT za 30tys po jakims czasie moga wyjsc na wierzch usterki i to o wiele powarzniejsze niz problem z odpalaniem.

No ale jesli kolega Grzesiek666 rzeczywiscie sie uparl i na 100% chce TT a wiecej kasy narazie nie ma (a nie chce czekac z kupnem) to jest mozliwe kupienie samochodu w dobrym stanie. Jest to ryzykowne aczkolwiek nie niemozliwe
ale zrobiles bare drobiazgów i jeździsz to sie liczy jak kupie to napewno sie na forum pochwale aczkolwiek jak nie bede w 100% pewny to sie jeszcze wstrzymam tylko jak kupie juz inny samochod zeby dojezdzac to bede dlugo czekal zanim sobie fundne TT