Czesc,

Na poczatku napisze ze chodzi mi o Quattro stosowane w Audi A3 8P. Pisze tutaj poniewaz na tym forum znajduje sie dosc duza ilosc uzytkownikow posiadajacych auto z takim oto napedem.

Moj problem przedstawia sie nastepujaco:
Podczas jazdy na 4, 5 i 6 biegu w zakresie obrotow 2200-2600 da sie odczuc wibracje pochodzace z tylu samochodu, ktore przechodza na cala bude.
Kierownica nie bije na boki jak buda wibruje, auto jedzie prosto bez zadnego problemu.
Owe wibracje daja sie odczuc tylko w momencie dodawania gazu jak dobije powiedzmy do 2500rpm i pusze gaz to jest wszystko jak nalezy.

Odpinalem elektrycznie haldex i wtedy problem nie wystepuje, wiec wydaje mi sie ze mozna wykluczyc jakies problemy w tylnim zawieszeniu.

Olej w haldexie jest na poziomie odpowiednim, tzn po odkreceniu korka wlewu olej sie wylewa. W dyferencjale mam delikatny deficyt oleju, ciezko okreslic ile bo nie spuszczalem go. Olej planuje uzupelnic w tym tygodniu.

Dodatkowo jak wrzucam obojetnie ktore tylnie kolo na podnosnik i krece nim to z okolic haldexa/dyferencjalu (ciezko tak naprawde stwierdzic) dobiega dzwiek ktory da sie uslyszec na tym filmiku nakreconym przeze mnie: http://www.youtube.com/watch?v=SXHVweLEsvU

Dzieki.