Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 22

Wątek: KUPIE radio Concert II

  1. #1
    Awatar wychylylybym
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    181

    KUPIE radio Concert II

    Witam, posiadam stare radio concert I w ktorym juz padl procek (problemy z glosnoscia) i chcialbym nabyc sobie nowe.

    Najchetniej kupilbym je wraz z szyna CAN-BUS gdyz samochod niestety 99r




    PS. Znalazlem pare ofert na allegro, moze ktos zyczliwy pomoglby w wyborze bo moze z forum nikt nie ma na sprzedaz.

    Ułożone cenowo (1- najtansze)
    1. AUDI RADIO CD CONCERT 2 DO A3 S3 8P0 SPORTBACK (1842049107) - Aukcje internetowe Allegro
    2. AUDI A4 (2001 -2007) MAŁYSZÓWKA ŁADNA (1841665644) - Aukcje internetowe Allegro
    3. RADIO,CD, AUDI A4 ,CONCERT,2001-2008r SUPER STAN (1840625380) - Aukcje internetowe Allegro
    4. RADIO AUDI CONCERT CD 95-01 A3 A4 A6 22CM (1849950534) - Aukcje internetowe Allegro

    Czy one maja chowane galki czy neistety nie bede mogl domknac klapki??

    PS2. Jak wpisac na allegro zeby znalezc ta szyne CAN (kiedys znalazlem ale teraz nie moge ;/)
    Z gory dziekuje za pomoc.
    Ostatnio edytowane przez wychylylybym ; 30-09-2011 o 11:25

  2. #2
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    rozumiem iz Kolega koniecznie chce ori Audi .. nie bo tak tylko mysle iz za podobne pieniazki lub odrobine wieksze mozna miec nowe radyjko ((na gwarancji )) juz z aktualnymi standartami .... usb , BT , mp3 , itd .... ja osobiscie posiadam pioneer DEH 8300SD i musze przyznac iz jestem b.zadowolony no ale zeby nie bylo iz nie na temat pisze tak tylko chcialem zapytac........pozdrawiam
    I TT

  3. #3
    Awatar wychylylybym
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    181
    Hmm w sumie to wlasnie sie wczesniej zastanawialem nad innym. Kiedys jeszcze z rok temu czytalem wlasnie temat na naszym forum i jednak ludzie polecali oryginalne auto. Z drugiej strony mozna dobrac cos pasujacego z czerwonym podswietleniem i USB, mp3 itp itd. Tylko z drugiej strony problem troche z szerokoscia panela (22cm - TT) ale zawsze mozna jakos popasowac a luki po bokach zaslepic. Dzisiaj nie mam czasu szukac itp ale moze w niedziele cos przejrze i wybiore.

    Mam nadzieje ze jeszcze ktos sie wypowie na temat rodzaju radia

    PS. Czy nie ma problemu z podlaczeniem radia? i czy masz mozliwosc zamkniecia klapki z nim??
    Ostatnio edytowane przez wychylylybym ; 30-09-2011 o 13:04

  4. #4
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Witaj,

    Sam posiadam Audi Concert II + adapter CAN BUS i szczerze polecam Musisz szukać modelu 22cm z chowanymi gałkami. Cena jak za takie radio może się wydawać dosyć wysoka (za swoje dałem ok 600zł) ale ori to ori wszystko pasuje i na wyświetlaczu masz jaki leci utwór. Osobiście jeśli decydowałbym się na nieoryginalne to tylko na Kenwooda z wysuwanym LCD ale to koszt ok 3 tys zł.

    Co do Twojego pytania to tak naprawdę gałki nie przeszkadzają bo można zamknąć klapkę z wysuniętymi tylko szerokość samego radia jest wtedy 22cm a inne ci nie wejdzie.

    Zgadzam się, że nowe nieoryginalne radia mają więcej funkcji itd ale stylistycznie już tak nie pasują jak ori co dla mnie było najważniejsze

    I don't have dreams, I have goals.

  5. #5

    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Internet
    Pojemność
    brak
    KM
    xxx
    Rocznik
    xxx
    Kolor
    xxx
    Posty
    167
    Niech kolega zostanie przy ori do tego rocznika auta i wybije sobie z głowy inny/markowy, nawet bardzo drogi sprzęt grający. Zapomnij też o radach i zapewnieniach, że "cudowne" przejściówki, ISO, kostki, adaptery sprawią, że nowe audio Ci zagra....Mam Concert II, oryginalna instalacja Bose, żadnych przeróbek, wszystko gra...za cholerę nie można podłączyć (wyjmujesz stare, zakładasz przejściówkę, czy kostkę ISO i gra, czyli wydaje się zwykła rzecz) innego odtwarzacza. Próbowałam/próbowano 3 różne, ceny od 700 do 2000zł. Duży salon gdzie chciałam zlecić montaż po zakupie u nich sprzętu jak usłyszał tt mk1 bose - grzecznie podziękował, bo "rozbierać pół auta, kłaść nową instalkę, kombinować i cudować" nie warte zarobku z zakupu plus opłaty za montaż. Oczywiście to Twoja decyzja, pewnie znajdzie się jakiś salon lub złota rączka do walki. Jak dla mnie system audio i jeszcze kilka spraw w TT to porażka Audi i rozwiązania rodem epoki kamienia łupanego. Pozdrawiam.

    ps. do luk po bokach są specjalne, dedykowane zaślepki za grosze na Allegro. Klapka jest raczej do zakrywania otworu bez radia. Concert II jest za wysokie, nie da się zamknąć nawet bez pokręteł. Na 3 różne/nowe, które testowałam jeden Alpine też nie dał się "zamknąć" pod klapką. Kółko do sterowania umieszczone po środku było zbyt wypukłe. Pioneer i Sony wchodziły.
    Ostatnio edytowane przez violinka ; 30-09-2011 o 14:57
    Są kobiety pistolety!

    - NIE dyskutuję z idiotą! Sprowadzi mnie do swojego poziomu, a tam pokona doświadczeniem.

  6. #6
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez violinka Zobacz posta
    Concert II jest za wysokie, nie da się zamknąć nawet bez pokręteł. Na 3 różne/nowe, które testowałam jeden Alpine też nie dał się "zamknąć" pod klapką. Kółko do sterowania umieszczone po środku było zbyt wypukłe. Pioneer i Sony wchodziły.
    Co ty za głupoty opowiadasz Concert II 22cm pasuje idealnie i w nowszych rocznikach był montowany seryjnie w TT

    ---------- Post dodany o 16:08 ---------- Poprzedni post z 16:05 ----------

    Z prawej strony gałka jest schowana więc widać jak to wygląda a klapka zamyka się bez problemu nawet z wysuniętymi gałkami ten model jest dedykowany do TT więc chyba to mówi samo za siebie

    I don't have dreams, I have goals.

  7. #7
    Awatar wychylylybym
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    181
    Chyba zdecyduje sie na Concert II bo jednak do tego samochodu pasuje, a co do mp3 to w sumie jak mi wchodzi na plytke 20+ utworow to jak wsadze 5 plyt to mi styka. Tyle ze czesto koledzy jak maja plytke i chca zebym zapuscil to juz nie idzie

    PS. Czy kazde radio Concert II ma chowane gałki?? bo jesli tak to chyba biore za 400zł to co znalazlem i gitara.

    PS2. Czy ktos mi moze podac jakiegos linka do szyny Can-Bus?? bo musze kupic poza tym chce zrobic skan samemu (znalazlem za 60zl caly zestaw). Szkoda tracic w srevisie kase jak mozna to zainwestowac w Vaga i robic samemu kiedy sie chce za free

  8. #8
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Nie wszystkie mają chowane gałki podstawa to 22cm pytaj sprzedających inne ci nie wejdzie i niestety wersja 22cm nie będzie najtańsza bo jest ich mało.
    I don't have dreams, I have goals.

  9. #9
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    Cytat Zamieszczone przez wychylylybym Zobacz posta
    Chyba zdecyduje sie na Concert II bo jednak do tego samochodu pasuje, a co do mp3 to w sumie jak mi wchodzi na plytke 20+ utworow to jak wsadze 5 plyt to mi styka.
    w kwestii zmieniarki masz jeszcze opcje na dodanie do audio zmieniarki mp3, nie tracisz nic, a zyskujesz wejscie na pendrive, czy karte pamieci i odtwarzacz mp3

    "Love Them BOTH" - M.

  10. #10
    Awatar wychylylybym
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    181
    Odswieze temat bo juz wyszukalem sobie radio w moim miescie ale znalazlem ciekawa oferte na allegro:
    RADIO AUDI CONCERT A6 4B0 NAJTANIEJ (1840099279) - Aukcje internetowe Allegro
    I wymienic ten wyswietlacz?? oplaca sie to zrobic? Bo jak mam placic 500zl za uzywane to wole jeszcze cos pokombinowac

    Czy wszystkie radia z 2 gałkami to Concert II, bo zawsze na radiu jest napisane tylko Concert. Moze glupie pytanie ale lepiej byc w 100% pewnym

    z gory dziekuje i pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez wychylylybym ; 04-10-2011 o 20:11

  11. #11
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Nie wiem czy jest to opłacalne i raczej przekroczy wartość sprawnego radia
    Znowu TT znowu Cabriolet

  12. #12
    Awatar wychylylybym
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    181
    Wymiana wyswietlacza za 250zl O.o bez przesady ;p ale chyba i tak kupie odrazu dobre radio bez kombinowania.

  13. #13
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    inne idzie do A3, inne do A4 i inne do A6, a jeszcze inne do TT. Do TT jest ich najmniej. Roznia sie wielkoscia ramki, wiec na koniec czeka Cie jeszcze pilowanko Mam nadzieje, ze robotki reczne nie sa Ci obce

  14. #14
    Awatar matikte
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Cork (Irlandia)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,047
    Cytat Zamieszczone przez Mari Zobacz posta
    inne idzie do A3, inne do A4 i inne do A6, a jeszcze inne do TT. Do TT jest ich najmniej. Roznia sie wielkoscia ramki, wiec na koniec czeka Cie jeszcze pilowanko Mam nadzieje, ze robotki reczne nie sa Ci obce
    Mari jak dobrze pamietam to w A6 mialem identyczne jak w TT (w obu system Bose), w ktorym miescu dokladnie chodzi ci o pilowanie??

  15. #15

    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2003
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    110
    Ja tam dzisiaj zakupiłem sobie radio Kenwooda bo w poprzednim sie zepsuł laser i nie czytało płyt i jestem mega zadowolony, teraz w aucie czuć inny bass i lepsze brzmienie, też myśłałem nad oryginałem audi ale jakoś nie chciało mi się polować na internecie a i brak CD mi nie ułatwiał czekania bo radia nie lubie słuchac

Podobne wątki

  1. MK1 [8N] Radio Concert I i Concert II
    Przez amadeusz568 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 64
    Ostatni post / autor: 24-05-2018, 06:55
  2. Kupię Radio Concert II
    Przez Annubis w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 25-01-2017, 14:09
  3. Radio concert do 8J
    Przez Getek w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 07-01-2013, 23:49
  4. Kupię Radio Concert 2
    Przez Tomie1986 w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-04-2012, 18:53
  5. Kupie radio audi concert ii
    Przez Jujo w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 16-03-2011, 23:39

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •