Strona 441 z 761 PierwszyPierwszy ... 341391431439440441442443451491541 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,601 do 6,615 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #6601
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Czaja, ja nie mówię, że ty mówisz źle. Chodzi o to, że TT to jednak raczej hobbistyczne wozidełko to raz, a dwa jak ktoś chce mieć gaz, to jak najbardziej, tyle tylko żeby sam go zalożył, wiedział co gdzie jak i za ile zakładał.

    Poprzednie moje auto, Toyota Yaris, również byla do tego, żeby sie przemieszczać z punktu A do punktu B. Jednak byla czysta i zadbana. Dla mnie to jest tak, ze facet w brudnym aucie to to samo co w brudnych butach, z czarnym zębem albo brudem za paznokciami. Auto świadczy o człowieku tak samo jak inne rzeczy. Nie musi byc to luksusowa limuzyna, aby było widać czy ktoś dba o to co ma i czy schyla garbą, żeby tam raz na jakiś czas posprzątać. Skóry brudzą się tak samo jak wszystkie inne elementy auta czy ubioru i raz na jakiś czas należy je wyczyścić. W domu nikt na uj..anym krześle nie usiądzie, ale na błyszczącym od brudu i tłuszczu fotelu samochodowym to już spoko .

  2. #6602

    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Leszno
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    Brak
    Kolor
    Brak
    Posty
    1
    Witam, jestem nowy na tym forum. Rozglądam się za jakąś TTką, mam pytanie czy ktoś wie coś na temat tej TT? Czy faktycznie jest jak opisuje ten facet w ogłoszeniu, tzn że jest tylko walnięte turbo, wystarczy zregenerować i auto chodzi jak ta lala? Jaki koszt regeneracji TD05? I dlaczego taka cena auta? http://allegro.pl/audi-tt-quattro-tu...678310320.html

  3. #6603
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356

  4. #6604
    Awatar Domenik
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Oka/WWA/PZN
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    1,006
    Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jestem nowy użytkowaniem tego forum ale wątki przeglądam od pewnego czasu. Piszę w tym temacie ponieważ jestem zainteresowany kupnem Audi TT 8N w kwocie najchętniej do ~ 25 tys zł. Ogłoszenia przeglądam już dłuższy kawałek, ale naprawdę ciekawych sztuk nie zauważyłem. Natomiast multum jest takich z przebiegiem rzędu ~ 150kkm i skórzaną tapicerką zużytą do granic możliwości.

    W TT’ce chętnie widziałbym silnik 1.8T, moc 225 km, napęd Quattro. Tych słabszych raczej nie biorę pod uwagę.

    Moją uwagę przykuło to ogłoszenie: http://otomoto.pl/audi-tt-8n-quattro-C34820462.html
    Wiem, że sprzedający jest użytkownikiem tego forum i ogłasza się także w forumowej zakładce.

    Czy ktoś z Forumowiczów przyglądał się bliżej tej TT’ce ? Warto się nią interesować ? Nigdy z żadną TT’ką styczności nie miałem więc miło było by usłyszeć zdanie bardziej zaawansowanych użytkowników.

  5. #6605
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Dobrze by było jakbyś przywytał się w dziale "Tutaj się witamy" bo ktoś się zaraz przyczepi .

    Co do samego auta, ja go niestety na oczy nie widziałem. To co widzę na fotach to brak spoilera co oznacza, że auto mogło nie przejść akcji serwisowej, ale posiada przycisk ESP. Warto się zatem dopytać co jest grane w tej kwestii. Z opisu wynika, że auto jest użytkowane i robi kilometry, co dobrze wróży. Jeśli nie zniechęca cię niebieski środek to można się temu autu przyjrzeć i ew dowiedzieć co się stało ze spoilerem czy jaki byłby koszt jego zamontowania.

    PS. Ale zabawnie wygląda tylna oś w tym aucie jak na szczudłach.

  6. #6606
    Awatar Domenik
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Oka/WWA/PZN
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    1,006
    Niebieski środek raczej nie robi mi różnicy. Bardziej chodzi mi o to aby był zadbany. Za skórą w samochodzie nie przepadam, więc opcja "półskóry" w tym samochodzie jest dla mnie dobrym wyjściem, tym bardziej że wygląda to całkiem przyzwoicie.
    Czy istnieje możliwość aby akcja serwisowa została przeprowadzona bez montażu spoilera ? Czy TTki dotyka problem rdzy ?

    Rozumiem, że mimo wszystko jest to oferta warta rozważenia.

    Tutaj ten sam samochód ale z innymi zdjęciami: http://otomoto.pl/audi-tt-8n-1-8t-qu...C34455960.html

  7. #6607
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Ja widziałem Tą TT na własne oczy, i była nawet u mnie w garażu przez chwilę. Oprócz tego że kiedyś tam wcześniejszy właściciel nie zgodził się na montaż lotki żeby nie stracić kształtów "conceptu TT" MK1, nie mam do niej żadnych zarzutów. Jak na swój wiek i przebieg jest nieźle zadbana i trzymana w dobrych rękach. Wg mnie atrakcyjna oferta cenowa
    Te Terrere Terrere terererererere …

  8. #6608
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Jerry, a zwróciłeś uwagę na tę dziwną naklejkę w bagażniku? W miejscu w którym powinna być naklejka z kodami wyposażenia i nr VIN tutaj jest coś trochę innego, nie świadczy to przypadkiem o wymienianej komorze koła zapasowego? Jak dla mnie to te miejsce wygląda trochę podejrzanie.

  9. #6609
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Hehehe, tam nie zaglądałem no bo nie mam w zwyczaju i czasu w garażu rozkręcać wszystko w każdej TT Cena jest wg mnie tak spoko żeby nie doszukiwać się "igły" a porządnie utrzymanego auTTa.

    Naklejkę z kodami i wyposażeniem w bagażniku TT widziałem już w milionie różnych miejsc, spytajcie kolegi wladziniak czy jest ona tam czy nie ma jej. To co pokazane na zdjęciu to jakaś naklejka serwisowa grupy VAG
    Ostatnio edytowane przez Jerry ; 21-10-2014 o 14:17
    Te Terrere Terrere terererererere …

  10. #6610
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Ja tam widzę że naklejka jest:

    Te Terrere Terrere terererererere …

  11. #6611

    Dołączył
    Jan 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9
    Naklejka o której mówicie jest w bagażniku (kawałek naklejki widać na aukcji z nowymi zdjęciami) oraz w książce serwisowej. Dokładne zdjęcia naklejki i nie tylko mogę przesłać zainteresowanym na e-mail.

  12. #6612
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Faktycznie wszystko wygląda w porządku. Na zdjęciu z poniższego ogłoszenia wyglądało podejrzanie:

    http://otomoto.pl/audi-tt-8n-1-8t-qu...C34455960.html

  13. #6613

    Dołączył
    Aug 2014
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    black
    Posty
    44
    Panie i Panowie. Ogłaszam uroczyście że w końcu przestaję być wiernym czytelnikiem działu GIEŁDA i zakładki "porady przy kupnie audi TT. Wkrótce przeniosę się do działu moje auto. A oto powód.



    Kilka miesięcy poszukiwań i mam ją. Przyjechała wraz ze mną z Bawarii na własnych kołach. Taka jaką chciałem, bezwypadkowa, Quattro i czarna. 14 latka. Podróż okupiłem katarem ale było warto. Pierwsze 1100 km za nami i odpukać nic się dzieje oprócz frajdy z jazdy.
    pozdrowienia dla wytrwałych.

    ps. pewnie znacie ten cienki dowcip handlarzy którzy piszą że nówka sztuka i niemiec płakał jak oddawał. Otóż mój niemiec, a raczej niemka (bardzo sympatyczna dziewczyna) miała naprawdę (przysięgam) łzy w oczach jak odjeżdzałem spod jej domu. No ale w końcu to Audi TT

  14. #6614
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    Gratki Na zdjęciach fajnie się prezentuje. Kobieta sprzedająca mi auTTko też miała łzy w oczach. Zrobiłem jej zdjęcie z auttkiem na pożegnanie i później wysłałem mailem

  15. #6615
    Awatar cocolina
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    xxx
    Kolor
    xxx
    Posty
    677
    Piękna, gratuluje
    Blonde Bandit in TT

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •