Strona 380 z 761 PierwszyPierwszy ... 280330370378379380381382390430480 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,686 do 5,700 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #5686
    Awatar maciek6005
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    KRaków
    Pojemność
    brak
    KM
    70
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czornyje
    Posty
    98
    Widziałem je jakieś dwa miesiące temu.
    Z kolegą oglądałem, on stwierdził że całe malowane-miernik ten najtańszy w długopisie więc malowanie pokaże ale czasem spawów nie . Do tego sprawdzaliśmy warstwę lakieru po elementach zewnętrznych więc jak drzwi i błotniki przednie wymienili to tam nic nie wyjdzie prócz malowania. Przednia szyba wymieniana. Lampa od strony kierowcy też.
    Czy rozbite trzeba jakiś kanał i więcej czasu. Całe oględziny trwały niestety 5min....

    Właściciel nie wiem kto, małżeństwo chyba sprzedaje. Ale ponoć kobita użytkuje.
    Dałem sobie spokój bo jacyś dziwni, auto ubezpieczone oc ac ale jednej osobie pozwolili się przejechać hahaha. Kumpel jeździł bo miał niedawno tt 225q, teraz ma mercedesa też coś 224konie i mówił że jedzie ok. Dla mnie na pewno by zapierdalało bo teraz jeżdżę ropnikiem 105km;p
    Też jakoś tego nie testował specjalnie przejechał ze 2km po prostej drodze bo tam ludzie pospinani i niby czasu nie mieli...
    Nie sprawdzałem tego dokładnie bo jakaś taka olewka ze strony sprzedających.
    Jakoś nie powaliło mnie te tt jak za takie pieniądze.

    Te tt już długo na allegro siedzi

  2. #5687
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Szkoda czasu na taki cyrk.

  3. #5688
    Awatar maciek6005
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    KRaków
    Pojemność
    brak
    KM
    70
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czornyje
    Posty
    98
    Właściciele mówili że jak się skończy aukcja to już nie będą wystawiać i auto zostaje. Ale widzę hardo dalej na allegro siedzi

  4. #5689
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Jakaś gierka z ich strony, miałem kiedyś taki przypadek ze córka właściciela dzwoniła z drugiego pokoju że chce kupić auto i muszę sie decydować bo ona zaraz przyjeżdża i bierze, podnosi się wtedy ciśnienie.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  5. #5690
    Awatar PrzemekPKL
    Dołączył
    Nov 2013
    Płeć
    Skąd
    Koło
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrzysty
    Posty
    40
    Takie ustawki są na porządku dziennym, gdyby mnie takie coś spotkało to nie tracił bym nawet czasu na zagłębianie się w oględziny auta, szkoda nerwów.

  6. #5691
    Awatar maciek6005
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    KRaków
    Pojemność
    brak
    KM
    70
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czornyje
    Posty
    98
    Ja nie oczekuję bóg wie czego jak jadę oglądać samochód tylko szczerej rozmowy na poziomie. Ludzie czasem myślą że mają do czynienia z idiotami...
    W tej granatowej tt rozrząd robili chyba ze złota bo dali 3 czy 4tyś zł (nie pamiętam ale jakąś chorą sume podali) I jest to nie możliwe że auto całe malowane bo oni całe kupili, no ale tłumacz ludziom.

  7. #5692
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Ja ma w d... sprzedajacego, kupuje auto, a z nimi zenic sie nie bede. Dla mnie wazne jakie jest auto

  8. #5693

    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    400
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    17
    Cytat Zamieszczone przez maciek6005 Zobacz posta
    Ja nie oczekuję bóg wie czego jak jadę oglądać samochód tylko szczerej rozmowy na poziomie. Ludzie czasem myślą że mają do czynienia z idiotami...
    Obyś nie musiał TT sprzedawać. Z miesiąc temu był pacjent....ileż to on się wymądrzał, ćmokał, strzelał hasłami i że jest z tego forum....później stwierdził, że skrzynia uszkodzona, bo on nie umie wstecznego wrzucić. Na pierwszym śpiącym nie zahamował i uderzył wydechem, co poskutkowało dziurą w siatce. Wysadziłem go z samochodu w tym miejscu.

    Zarówno kupno jak i sprzedaż samochodu w Polsce, to dziki zachód.

  9. #5694
    Awatar spider
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    PL
    Pojemność
    brak
    KM
    115
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    316
    Tez mialem paru debili ogladajacych auto a ich problemy wprost powalily mnie na kolana. A pojawili sie w koncu normalni ludzie i kupili.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Ja ma w d... sprzedajacego, kupuje auto, a z nimi zenic sie nie bede. Dla mnie wazne jakie jest auto
    Ale jak sprzedajacy ciebie ma w d... to co bedziesz go prosil?

  10. #5695
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Po co mam go prosic...nie rozstrzasam poprostu nie chce sprzdac to na drzewo dzis juz z jednym zakonczylem szybko rozmowe ;p

  11. #5696

    Dołączył
    Apr 2014
    Płeć
    Skąd
    Małopolska
    Pojemność
    brak
    KM
    bra
    Rocznik
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    9
    Witam.
    Interesuje mnie pewna TT-ka tylko niepokoi mnie jedna rzecz widoczna na zdjęciu. Nie oglądałem jej jeszcze osobiście bo mam kawałek drogi i na razie zbieram wstępne informację. To co mnie zastanawia to widoczna na zdjęciu kontrolka rezerwy paliwa przy zapalonym silniku gdzie wskazówka poziomu paliwa pokazuje 3/4 baku??? Może mi ktoś wyjaśnić czy tak ma być i jest wszystko ok? Co jeszcze możecie powiedzieć o tym aucie widząc je na zdjęciach.
    I jeszcze końcówki wydechów są inne niż każdej TT-tce ( ciemniejsze )

    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

  12. #5697
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Oglądałem tą aukcję kilka dni temu. Nie widzę tego ogłoszenia już. Co ja widzę na fotach. Pomijam już, że to auto stało za jakies pieniądze rzedu 16-17 tyś jeśli dobrze pamiętam.

    Kierownicę masz od nowa obszytą, nie pamietam jaki tam przebieg był podany, jednak obszycie kiery od nowa może świadczyć albo o dużym przebiegu, albo o tym, że auto było zaniedbane.
    Ktoś mogłby powiedzieć, że właściciel był pedantem i lubił, żeby było wszystko pięknie, ale wtedy nie sprzedawałby auta za pół darmo.
    Silniczek korkowy od wskaźnika paliwa jest padnięty albo pływak w zborniku. Miałem podobnie w poprzedniej TTce i nie udało się dojść do ładu. Źle wskazywało pomimo wymiany silniczka i pływaka w zbiorniku.

    Siedzenia masz przeszczepione z innego auta na 99,99%. Nie podałeś, z którego roku to auto, jednak po cenie strzelam, że z początku produkcji. Tak czy owak w tej wersji nie występowały takie skóry, przynajmniej ja nie kojarzę (no chyba, że to końcowka produkcji i ktoś sobie takie zamówił).

    Czy wydech jest okocpony ciezko powiedzieć. Być może był zmieniany. Takie czarne wydechy były fabrycznie stosowane w wersji TT Quattro Sport. To tak jako ciekawostkę potraktuj bo to auto z TT Quattro sport nie ma nic wspólnego.

    Generalnie auto nie prezentuje się źle. Na pewno progi mają inny odcień oraz przedni zderzak. Proponuję zachować dużą ostrożność, trąci mi to składakiem jakimś, mnie by to auto nie zainteresowało nigdy, pomimo ładnych foteli z innego auta..

  13. #5698

    Dołączył
    Apr 2014
    Płeć
    Skąd
    Małopolska
    Pojemność
    brak
    KM
    bra
    Rocznik
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    9
    Auto jest z 2000 roku z przebiegiem 186 000 km za 18500 zł. Zostało ono w rozliczeniu w komisie. Poprosiłem gościa żeby podjechał do salonu i sprawdził historię auta bo mi telefonicznie nie chcieli udzielić. Z tego co gość powiedział ostatni serwis miała w kwietniu 2013 r. z przebiegiem 166 000 km. Wymieniony wtedy został kompletny rozrząd, świece, filtry, olej w silniku i haldeksie, hamulce przód i tył, wahacze, olej w przekładni kierowniczej i przeprowadzony serwis klimatyzacji.

  14. #5699

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez kris35 Zobacz posta
    Auto jest z 2000 roku z przebiegiem 186 000 km za 18500 zł. Zostało ono w rozliczeniu w komisie. Poprosiłem gościa żeby podjechał do salonu i sprawdził historię auta bo mi telefonicznie nie chcieli udzielić. Z tego co gość powiedział ostatni serwis miała w kwietniu 2013 r. z przebiegiem 166 000 km. Wymieniony wtedy został kompletny rozrząd, świece, filtry, olej w silniku i haldeksie, hamulce przód i tył, wahacze, olej w przekładni kierowniczej i przeprowadzony serwis klimatyzacji.
    Imponująca lista czynności serwisowych Jeśli był to autoryzowany serwis popros właściciela o elektroniczne kopie faktur za przegląd, jeśli serwis audi to jest to możliwe. Ja przed zakupem dostałem pełen pakiet faktur mailem na prośbę właściciela auta.

  15. #5700
    Awatar zgred
    Dołączył
    May 2013
    Płeć
    Skąd
    Radlin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    granatowy
    Posty
    38
    Cytat Zamieszczone przez kris35 Zobacz posta
    I jeszcze końcówki wydechów są inne niż każdej TT-tce ( ciemniejsze )
    Mi to wygląda bardziej na czarny chrom, ew. jakąś powłokę.

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •