Strona 444 z 761 PierwszyPierwszy ... 344394434442443444445446454494544 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,646 do 6,660 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #6646
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Oczywiście
    Znowu TT znowu Cabriolet

  2. #6647

    Dołączył
    Aug 2014
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    black
    Posty
    44
    Cytat Zamieszczone przez uzik_92 Zobacz posta
    Witam. Jestem nowy na forum i poszukuję od jakiegoś czasu audi TT. Zainteresowałem się dosyć poważnie tym egzemplarzem: http://olx.pl/oferta/audi-tt-225km-q...tml#cec9fb9cf7 Jestem już po pierwszej rozmowie z sprzedającym. Pierwsze wrażenie bardzo dobre młody sympatyczny człowiek opowiadał 15 minut o samochodzie i o to fakty które chce wam przekazać do weryfikacji, a mianowicie samochód używamy naprzemiennie z kobietą, która głównie dojeżdżała na studia trasa Warszawa - Bydgoszcz. Obecnie TT stoi w garażu u rodziny w Turoniu z powodu powiększenia się rodziny i braku miejsca na dwa auta w garażu. Audi miało 3 właścicieli w pl zanim zostało sprowadzone z USA, przynajmniej o tylu wie sprzedający ponieważ kupował auto od znajomego i jak powiedział "nie sądzę, żeby chciał mnie oszukać". Audi miało przygodę teraz nie pamiętam czy prawym czy lewym tylnym nadkolem uderzyło w słup podczas parkowania i zostało to naprawione kilka lat temu, szpachlówki niby nie ma wiele i naprawa jest praktycznie nie widoczna, nic nie pęka itd. Kolejne grzechy audi to nie działające wskaźniki paliwa i temp. i wypalone pixele na fisie. Lampy są ori USA nie przerabiane włożone są tylko zielone żarówki diodowe w miejsce kierunków tak aby przez czerwone szkło dawały pomarańcz, przynajmniej tak mi tłumaczył. Zimą praktycznie auto stało w garażu z tego powodu opony zimowe są jak nowe. Oprócz tego co jest w ogłoszeniu sprzedający wspomniał o kilku innych naprawach w zawieszeniu jakieś "krzyżaki" czy przeguby i coś jeszcze.. Ogólnie z rozmowy wynikało, ze dbał o auto i uczciwie mówił co jest do zrobienia. Na wszystkie niuanse powiedział, że opuści cenę czy na wymianę licznika czy też przerobienie lamp na europejskie. OC i przegląd jeszcze pół roku ważne. Wspomniał, że uszczelka pod głowicą się minimalnie poci i był z tym u mechanika, by to zrobić a mechanior na to, że lepiej nie ruszać tego bo to jest minimalne pocenie się i po wymianie, może być jeszcze gorzej niż jest obecnie, Mocno się zastanawiam nad tym egzemplarzem bo to quarto 225 i nie mam aż tak daleko bo około 250 km w jedną stronę a reszta ogłoszeń to radom albo handlarze i nikt nie był tak szczery. Dorzucam kilka zdjęć: http://www12.zippyshare.com/v/19162427/file.html samego mnie niepokoi spasowanie tylnych lamp i zderzaka, nie wiem czy to kwestia spasowania samych lamp po wymianie żarówek. Jeszcze przypomniało mi się, że jedna z przednich lamp była wymieniana, tak samo jedna żarówka Xenon też czego wynikiem jest nierówne świecenie obu lamp. Proszę o oponie i pomoc bo sam nie wiem czy szukać dalej. Pozdrawiam.
    Poproś o VIN tego z USA i wklep na oślep w przeglądarki (grafika). Czasami można nawet znaleźć zdjęcia z USA z aukcji. 99% aut sprowadzanych stamtąd było sprzedawane na aukcjach i czasami w internecie są ślady nawet sprzed kilku lat.
    Ostatnio edytowane przez goofer ; 29-10-2014 o 16:28 Powód: bo zapomniałem dodać

  3. #6648

    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Trójmiasto
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Czarny
    Posty
    5
    @goofer wrzucałem vin w wyszukiwarkę ale nie przełączyłem na zakładkę grafika, ale teraz już wszystko wiemy dzięki i pozdrawiam także szukam dalej


  4. #6649
    Awatar wiewioraandrzej
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    953
    Dobra bania
    Using Tapatalk

  5. #6650
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Raczej rzeczywistość w jakiej żyjemy, lub która nas otacza
    Znowu TT znowu Cabriolet

  6. #6651

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez uzik_92 Zobacz posta
    @goofer wrzucałem vin w wyszukiwarkę ale nie przełączyłem na zakładkę grafika, ale teraz już wszystko wiemy dzięki i pozdrawiam także szukam dalej

    "Andrzeju nie denerwuj się ... zaraz wyklepiemy".
    Swoją drogą ciekawe ilu z nas lata podobnym i nawet o tym nie wie lub nie chce wiedzieć
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  7. #6652

    Dołączył
    May 2014
    Płeć
    Skąd
    LDZ
    Pojemność
    1.8T
    KM
    202
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    34
    W drugiej strony auto uszkodzone od razu nie przekreśla jego dalszego użytkowania ( oczywiście mam na myśli auto nadające się do naprawy i przypominające jeszcze auto), kwestia to jak zostało naprawione. W tej dziedzinie to chyba Polacy nigdy nie przestaną mnie zaskakiwać. Ostatnio kumpel kupił E46 niby w świetnym stanie. Po dwóch tygodniach okazało się że dół i góra silnika są inne a wszystko ładnie zostało połączone i spasowane czarnym silikonem. Jak to się razem trzymało i jak auto jeździło nadal jest dla mnie zagadką

  8. #6653

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Do tego jeszcze ten stały tekst kupującego "Spoko sprawdzałem, mam czujnik lakieru"
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  9. #6654

    Dołączył
    Aug 2014
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    black
    Posty
    44
    Cytat Zamieszczone przez uzik_92 Zobacz posta
    @goofer wrzucałem vin w wyszukiwarkę ale nie przełączyłem na zakładkę grafika, ale teraz już wszystko wiemy dzięki i pozdrawiam także szukam dalej

    you are welcome

    przepraszam, że przyczyniłem się do rezygnacji z auta

    ps czasami lepiej użyć innej przeglądarki niż google np. yahoo do przeglądania stron usa

    ps. 2 może trzeba powiadomić obecnego właściciela o "bezwypadkowej" historii auta.
    Ostatnio edytowane przez goofer ; 30-10-2014 o 14:39 Powód: błąd

  10. #6655
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Wystarczy zmienic w googlu lokalizacje na us, czasem inne wyniki beda

  11. #6656

    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Trójmiasto
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Czarny
    Posty
    5
    Cytat Zamieszczone przez goofer Zobacz posta
    you are welcome

    przepraszam, że przyczyniłem się do rezygnacji z auta

    ps czasami lepiej użyć innej przeglądarki niż google np. yahoo do przeglądania stron usa

    ps. 2 może trzeba powiadomić obecnego właściciela o "bezwypadkowej" historii auta.
    Nie przepraszaj tylko dzięki wielkie! Poinformowałem właściciela o stanie auta przed sprowadzeniem go do PL, ale zostawił to bez odzewu.

    pozdrawiam

  12. #6657

    Dołączył
    Aug 2014
    Płeć
    Skąd
    Grójec
    Pojemność
    brak
    Posty
    13
    Cytat Zamieszczone przez uzik_92 Zobacz posta
    Nie przepraszaj tylko dzięki wielkie! Poinformowałem właściciela o stanie auta przed sprowadzeniem go do PL, ale zostawił to bez odzewu.

    pozdrawiam
    Najgorsze jest to, że to w sumie bardzo prawdopodobne, że ktoś kupi tę 'bezwypadkową' sztukę bez świadomości tego jak wyglądała. A sprzedający zostawił bez odzewu, bo jemu przecież nie jest na rękę wiedzieć takie rzeczy.

  13. #6658

    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Skoczów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    XXX
    Rocznik
    ~200
    Kolor
    zobaczymy
    Posty
    6
    Ładnie się już przywitałem, więc chyba pora na poddanie Waszej ocenie kilku samochodów z moich okolic. Co powiecie o tych sztukach:

    http://olx.pl/oferta/19audi-tt-11500...tml#845a1cf1af
    http://olx.pl/oferta/audi-tt-zamieni...tml#45bef9cf3d
    http://olx.pl/oferta/audi-tt-1-8-qua...tml#f48607ae7c
    http://olx.pl/oferta/audi-tt-8n-CID5...tml#845a1cf1af
    http://otomoto.pl/audi-tt-C34666494.html

    Auto docelowo będzie zagazowane (tak, wiem, że gaz to do kuchenek, ale miałem teraz auto z gazem i akurat z tym nie było problemów, a 1,8t słyszałem, że bardzo dobrze znosi gaz, a z racji moich 25km do pracy w jedną stronę po drodze szybkiego ruchu instalacja dość szybko powinna się zwrócić). Byłbym wdzięczny za porady nt. tych samochodów, jest lekki rozrzut cenowy w nich, ale wiadomo, że można kupić czasami taniej i też dobrze. Auto docelowo na minimum 5 lat w moich rękach

  14. #6659
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Ja bym skupił sie na tych 2:

    http://olx.pl/oferta/audi-tt-1-8-qua...tml#f48607ae7c

    http://otomoto.pl/audi-tt-C34666494.html

    zwlaszcza ta czarna, jak ktos mial ją rzeczywiscie 6 lat to zna auto. Ponadto masz mocniejszą wersję, w przypadku gazu nawet jak stracisz troche mocy to masz zapas. No i napęd 4x4, przyda Ci sie w codziennym uzytkowaniu (lepsze prowadzenie etc) ale i w zime, zwlaszcza jak mieszkasz na poludniu.

  15. #6660
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Ja bym skupił sie na tych 2:

    http://olx.pl/oferta/audi-tt-1-8-qua...tml#f48607ae7c

    http://otomoto.pl/audi-tt-C34666494.html

    zwlaszcza ta czarna, jak ktos mial ją rzeczywiscie 6 lat to zna auto. Ponadto masz mocniejszą wersję, w przypadku gazu nawet jak stracisz troche mocy to masz zapas. No i napęd 4x4, przyda Ci sie w codziennym uzytkowaniu (lepsze prowadzenie etc) ale i w zime, zwlaszcza jak mieszkasz na poludniu.
    Z tego co ostatnio mówi się o LPG, to raczej przy dobrej instalacji nie powinno być żadnej stary na mocy, a wręcz rzeczywistość pokazuje coraz częściej, że auta dobrze wystrojone na LPG, mogą notować przyrost mocy, więc pisanie o stratach mocy na LPG to trochę powielanie niezbyt rzetelnych informacji.

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •