Strona 460 z 761 PierwszyPierwszy ... 360410450458459460461462470510560 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,886 do 6,900 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #6886

    Dołączył
    Dec 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    SZARY
    Posty
    2
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Identyczna jak moja, tylko dwa razy tańsza, no i przebieg dwa razy mniejszy fotki tak kiepskie że po za dzwiękniętą dupą, wiele nie widać.
    Fotki slable tak wiec licze na to ze ktos w okolicy mieszka lub juz widzial dokladnie ta sztuke i jest w stanie cos powiedziec.

  2. #6887
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Ja tu widze generalnie zaleznosc, ze najbardziej krytykuja osoby, ktore mialy przynajmniej dwie ttki, a najbardziej bronia szrotow ci ktorzy dopiero kupili cos albo jeszcze nie posiadaja. Zastanawiam sie z czego wynika taka roznica pogladow.


    Wysłane z mojego iPhone

  3. #6888
    Awatar Madzia142
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Wa-wa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    180
    Rocznik
    2010
    Kolor
    czarny
    Posty
    737
    Cytat Zamieszczone przez Elor Zobacz posta
    Ja tu widze generalnie zaleznosc, ze najbardziej krytykuja osoby, ktore mialy przynajmniej dwie ttki, a najbardziej bronia szrotow ci ktorzy dopiero kupili cos albo jeszcze nie posiadaja. Zastanawiam sie z czego wynika taka roznica pogladow.


    Wysłane z mojego iPhone
    Pewnie z doświadczenia.

  4. #6889
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Elor Zobacz posta
    Ja tu widze generalnie zaleznosc, ze najbardziej krytykuja osoby, ktore mialy przynajmniej dwie ttki, a najbardziej bronia szrotow ci ktorzy dopiero kupili cos albo jeszcze nie posiadaja. Zastanawiam sie z czego wynika taka roznica pogladow.


    Wysłane z mojego iPhone
    Zależność między nimi jest taka, że jedni mają TT a drudzy szrota TT przy czym obie strony twierdzą, że mają perły z salonu
    I don't have dreams, I have goals.

  5. #6890
    Awatar BigBird.co
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    Wwa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    397
    Ale Panowie zgeneralizowaliście, tu nie chodzi o zależności tylko i wyłącznie o pomoc w zakupie TT, na co zwróciłem uwagę i jak widzę zostałem wrzucony do wora właścicieli szrotów.Więc radził bym trochę wyrozumiałości oraz dystansu i zamiast przysłowiowego pitu pitu szrot pitu pitu dawać rady przydatne innym użytkownikom. Swoje przerosty ego polecał bym zamieszczać w Off top.

  6. #6891
    Awatar KrzysiekA
    Dołączył
    May 2014
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    259
    Dzisiaj widziałem czarną perłę MK3 z salonu we Wrocławiu w OOOO na Karkonoskiej
    Czytając wypowiedzi w końcówce wątku wpadł mi pomysł do głowy (do rozważenia przez Admina i Moderatorów, ewentualnej dyskusji).
    Są na forum osoby, które są fachowcami w dziedzinie aut (amatorsko lub zawodowo) i są nazwijmy: zwykli użytkownicy.
    Może warto założyć w tym dziale wątki z nazwami poszczególnych miast wojewódzkich.
    W takich wątkach można byłoby wpisać oferty z danego miasta, a pomocni koledzy i koleżanki z tegoż miasta,
    którzy mają chęc i czas mogliby takie auto obejrzeć i się wypowiedzieć.
    Korzyści:
    1. Wątki się dość poukładane i łatwiej znaleść daną ofertę i ocenę oględzin auta
    2. Oszczędność w jeżdżeniu oglądać "okazje"
    3. Szybciej wyłapać "okazje" i możliwe wpadki przy zakupie chętnym, którzy chcą kupić auto
    4. Zadbane i wartościowe auta eksponowane przez właścicieli zyskują przy porównaniu z "bezwypadkowymi igłami za 1/2 realnej wartości".

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez joys85 Zobacz posta
    Witam

    Przymierzam sie do zostania wlascicielem MK2 i potrzebuje rady:

    Widzial ktos moze ta sztuke:
    http://olx.pl/oferta/audi-tt-quattro...5-ID6MYWf.html

    Bede wdzieczny za wasza opinie

    Pozdrawiam,
    Michal
    Na każdym zdjęciu spojler wysunięty więc po wjechaniu w kuper mogło coś się stać.
    Na zdjęciu gdzie jest tył wydaje się auto dość skręcone. Ale może to kwestia zdjęcia.
    Ale tak jak napisał Żuczek "Dwa azy tańsza i z mniejszym niż jego przebiegiem" Okazja!
    Ostatnio edytowane przez KrzysiekA ; 17-12-2014 o 21:50 Powód: korekta racjonalizatorska po przejrzeniu kostrukcji forum

  7. #6892
    Awatar red5555
    Dołączył
    Sep 2013
    Płeć
    Skąd
    Danzig
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    217
    Ktoś wcześniej sie pytał o ten samochód ale nie było odpowiedzi...
    Figuruje pod 2 linkami

    http://allegro.pl/sprzedam-audi-tt-q...894958522.html
    http://otomoto.pl/audi-tt-1-8t-quatt...C35232456.html

    Co sądzicie ?

  8. #6893
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    Na jednej aukcji bezwypadkowy, na drugiej nie...chyba że coś było przez te 2 tys km Nie działa opuszczanie szyby...tyle tak na szybko. Poliftowy grill (na plus) i blenda
    a i mała pomyłka w ogłoszeniu, nie 5,6 tylko 6,5 :P
    TT 8N nie ma klimy dwustrefowej

    @molendez, faktycznie, niedoczytałem, sorry ach te cabriolety...
    Ostatnio edytowane przez Malisz ; 20-12-2014 o 11:11

  9. #6894
    Awatar molendez
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    York/Siemianowice Slaskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    368
    Sorry za OT
    Malisz tam jest wyraźnie napisane ze 5,6 ze zamknietym dachem to nie pomyłka ,ze o dwustrefowej klima nie wspomnę.

  10. #6895
    Awatar KrzysiekA
    Dołączył
    May 2014
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    259
    Cytat Zamieszczone przez red5555 Zobacz posta
    Ktoś wcześniej sie pytał o ten samochód ale nie było odpowiedzi...
    Ja pytałem, ale się nie doczekałem. Na zdjęciach wygląda ładnie. Ale czy ktoś je oglądał na żywca?

  11. #6896
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Grill jest po lifcie warto zatem zapytac w jakich okolicznosciach sie tam znalazl. Czy ktos tak o sobie wymienial czy mial lekkego dzwonka. Rzucila mi sie sie w oczy roznica w odcieniu miedzy tylnia klapa na tylnim prawym nadkolem na zdjeciu trzecim. Faktura wydaje sie czalkiem inna na tych dwoch elementach. Zwroc uwage przy ogledzinach. Auto wyglada na obnizone i poszerzone warto dopytac co i jak tam jest wsadzone. Zdjec wnetrza brak wiec nie da rady ocenic.

  12. #6897
    Awatar E1 MATA
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    Skierniewice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    98
    Czesc, rok temu sprzedalem tt quattro i przez ten czas jezdzilem innym autem i w planach bylo audi a4 b6 ale chce jeszcze czerpac radosc z jazdy i postanowilem wrocic do TT ale roadster . Nie szukam quattro, po pierwsze nie ten budzet po drugie chce z tylu wsadzic szerokie felgi wiec w osce bede mial latwiej. Wiem ze budzet 17-18 tys szalu nie ma ale w zime latwiej kupic kabrio wiec i sprzedajacy moze beda chetniejsi do negocjacji . Warunek musi miec naglosnienie bose, grzane fotele no i milo bedzie jak bedzie xenon chociaz przezyje jego brak. Ponizej mam 2 ogloszenia, jedno wyglada na prywaciarza, drugie komis. Czy rzuca sie Wam cos na pierwszy rzut oka? Napewno ta zielona ma zjechana lewy bok fotela kierowcy ale co wiecej? Pozdrawiam

    http://otomoto.pl/audi-tt-oryginal-1...C35361923.html

    http://otomoto.pl/audi-tt-roadster-1...C34813423.html

  13. #6898
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Ja bym na Twoim miejscu skupil sie na 1 bardziej niz na drugim. Wyglada calkiem fajnie a i od wlasciciela co ulatwia poznanie auta.

  14. #6899
    Awatar cocolina
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    xxx
    Kolor
    xxx
    Posty
    677
    Cytat Zamieszczone przez E1 MATA Zobacz posta
    Czesc, rok temu sprzedalem tt quattro i przez ten czas jezdzilem innym autem i w planach bylo audi a4 b6 ale chce jeszcze czerpac radosc z jazdy i postanowilem wrocic do TT ale roadster . Nie szukam quattro, po pierwsze nie ten budzet po drugie chce z tylu wsadzic szerokie felgi wiec w osce bede mial latwiej. Wiem ze budzet 17-18 tys szalu nie ma ale w zime latwiej kupic kabrio wiec i sprzedajacy moze beda chetniejsi do negocjacji . Warunek musi miec naglosnienie bose, grzane fotele no i milo bedzie jak bedzie xenon chociaz przezyje jego brak. Ponizej mam 2 ogloszenia, jedno wyglada na prywaciarza, drugie komis. Czy rzuca sie Wam cos na pierwszy rzut oka? Napewno ta zielona ma zjechana lewy bok fotela kierowcy ale co wiecej? Pozdrawiam

    http://otomoto.pl/audi-tt-oryginal-1...C35361923.html

    http://otomoto.pl/audi-tt-roadster-1...C34813423.html
    Co do drugiej opcji pisałam jakiś czas temu o niej. Auto już baaardzo długo stoi...
    http://www.klubtt.pl/showthread.php?...114#post209114
    Ostatnio edytowane przez cocolina ; 20-12-2014 o 19:29
    Blonde Bandit in TT

  15. #6900
    Awatar E1 MATA
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    Skierniewice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    98
    Ok to srebrna odpadla. Chociaz to ze cos malowane bylo mnie osobiscie nie odstrasza wiadomo to sa 14 letnie auta ale jak tam tak kombinuja to szkoda czasu

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •