Strona 463 z 761 PierwszyPierwszy ... 363413453461462463464465473513563 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,931 do 6,945 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #6931
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez Josh Zobacz posta
    http://olx.pl/oferta/audi-tt-super-s...tml#b78e7d418f jeżeli komuś wpadnie te audi w oko to śmiało można walić do mnie z pytaniami jest to moje byłe auto. Uderzyło mnie to bo sprzedane około pół roku temu i dla niego nie było to oczko w głowie a cena podskoczyła o 4tys. I zdjęcia są również moje.
    Jeżeli jest coś co kupujący powinni wiedzieć to podziel się tym

  2. #6932
    Awatar czarny
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Błonie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2018
    Kolor
    czarny
    Posty
    594
    http://allegro.pl/audi-tt-roadster-2...922727667.html

    Tutaj moja była, także służę pomocą.

  3. #6933

    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    brak
    Kolor
    srebrny
    Posty
    3
    Witam!
    Już od jakiegoś czasu jestem użytkownikiem forum, lecz moją TT sprzedałem jakieś 2 lata temu i to był błąd
    Na chwilę obecną szukam jakieś ładnej TT-tki do kwoty ok 15tyś.
    Wiem że 15 tyś to nie ma wielkiego wyboru, ale niestety taką kwotą na chwilę obecną dysponuję a nie chcę się zadłuzac.
    Może ktoś zna, lub widział to auto z bliska i zna jego historię. Rozmawiałem z właścicielem ale z rozmowy wynika ze gościu jest totalnym laikiem i auto już takie kupił.
    http://otomoto.pl/audi-tt-8n-s-line-...C34418179.html Proszę o pomoc!!!

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Witam!
    Już od jakiegoś czasu jestem użytkownikiem forum, lecz moją TT sprzedałem jakieś 2 lata temu i to był błąd
    Na chwilę obecną szukam jakieś ładnej TT-tki do kwoty ok 15tyś.
    Wiem że 15 tyś to nie ma wielkiego wyboru, ale niestety taką kwotą na chwilę obecną dysponuję a nie chcę się zadłuzac.
    Może ktoś zna, lub widział to auto z bliska i zna jego historię. Rozmawiałem z właścicielem ale z rozmowy wynika ze gościu jest totalnym laikiem i auto już takie kupił.
    http://otomoto.pl/audi-tt-8n-s-line-tel-732266252-C34418179.html Proszę o pomoc!!!

  4. #6934
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Weź wyrzuć to auto ze swojej pamięci...nawt szkoda pisac...

  5. #6935
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    Podpowiem, że to auto pojawiało się na forum kilka razy

  6. #6936

    Dołączył
    Jan 2015
    Płeć
    Skąd
    MM
    Pojemność
    1.8T
    KM
    x
    Rocznik
    brak
    Kolor
    x
    Posty
    2
    Witam, mam pytanie, ta wg. Was jest warta uwagi?
    http://olx.pl/i2/oferta/audi-tt-cabr...ml#:86c6f14866

  7. #6937
    Awatar wiewioraandrzej
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    953
    Na olx gosciu sprzedaje hardtop z tego autka
    Using Tapatalk

  8. #6938

    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    80
    Witam,
    Szukam TTki dla żony. Znalazłem taką niedaleko siebie: http://allegro.pl/audi-tt-180-km-zad...962076345.html
    Byłem, oglądałem:
    - brak osłony silnika od góry
    - lekki wyciek w prawej strony na górze silnika (chyba leje taka rurka, która tam jest)
    - przy zapalaniu jest piśnięcie (chyba w prawej strony silnika), więc podejrzewam jakiś pasek
    - jak wsiadłem to zapalił się Airbag, jak jeździła właścicielka to się nie palił - podejrzewam opisywany tutaj problem z wtyczką pod siedzeniem (zdiagnozuję to ewentualnie głębiej w warsztacie)
    - zapala przy -12' (dotykałem silnika, była zimna) idealnie (poza tym piśnięciem)
    - jakieś detale typu urwana rączka od pokrywy koła w bagażniku, trochę już przytarta kierownica
    - bardzo słaby ręczny, ale praktycznie nie ma tam klocków (przód nowe tarcze i klocki)
    - jeździ i hamuje dobrze, zawieszenie sztywne i nic w nim nie puka
    Generalnie wygląda nieźle, prowadzi się dobrze, "zadbana" to za duże słowo, ale jak na 15 lat nie ma tragedii.
    Wiem, nie ma okazji (a tutaj cena raczej niska), ale w okolicy Warszawy nie ma wielkiego wyboru.
    Może wiecie coś więcej o tym aucie? Właścicielką jest młoda dziewczyna, której kupili to auto pół roku temu, a teraz potrzebuje kasy na remont domu (wersja oficjalna).
    Szukałem na forum info o nim, ale nic nie znalazłem.
    Będę wdzięczny za pomoc.
    Pozdrawiam
    Marcin
    Ostatnio edytowane przez tas23 ; 07-01-2015 o 10:34

  9. #6939

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez tas23 Zobacz posta
    Witam,
    Szukam TTki dla żony. Znalazłem taką niedaleko siebie: http://allegro.pl/audi-tt-180-km-zad...962076345.html
    Byłem, oglądałem:
    - brak osłony silnika od góry
    - lekki wyciek w prawej strony na górze silnika (chyba leje taka rurka, która tam jest)
    - przy zapalaniu jest piśnięcie (chyba w prawej strony silnika), więc podejrzewam jakiś pasek
    - jak wsiadłem to zapalił się Airbag, jak jeździła właścicielka to się nie palił - podejrzewam opisywany tutaj problem z wtyczką pod siedzeniem (zdiagnozuję to ewentualnie głębiej w warsztacie)
    - zapala przy -12' (dotykałem silnika, była zimna) idealnie (poza tym piśnięciem)
    - jakieś detale typu urwana rączka od pokrywy koła w bagażniku, trochę już przytarta kierownica
    - bardzo słaby ręczny, ale praktycznie nie ma tam klocków (przód nowe tarcze i klocki)
    - jeździ i hamuje dobrze, zawieszenie sztywne i nic w nim nie puka
    Generalnie wygląda nieźle, prowadzi się dobrze, "zadbana" to za duże słowo, ale jak na 15 lat nie ma tragedii.
    Wiem, nie ma okazji (a tutaj cena raczej niska), ale w okolicy Warszawy nie ma wielkiego wyboru.
    Może wiecie coś więcej o tym aucie? Właścicielką jest młoda dziewczyna, której kupili to auto pół roku temu, a teraz potrzebuje kasy na remont domu (wersja oficjalna).
    Szukałem na forum info o nim, ale nic nie znalazłem.
    Będę wdzięczny za pomoc.
    Pozdrawiam
    Marcin
    Nie pomogę za wiele - mogę jedynie powiedzieć, że przy zakupie swojego MKII miałem podobny problem przy zapalaniu. Okazało się że to rozrusznik (moje TT stało trochę nieużywane). Obyło się bez wymiany, przy serwisie po zakupowym rozrusznik rozebrano wyczyszczono i do dziś jest ok. Kosztu Ci nie podam. Faktura była spora więc chyba nawet tego nie ujmowali. Pamiętam tylko, że wspominali, że jak będzie lipa to regeneracja będzie kosztować 50-60 zeta .
    Można by tu się czepiać jeszcze ceny - super niska ale to już kwestia kupującego w co celuje - mnie TT za taką kasę nigdy by nie zainteresowało.
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  10. #6940
    Awatar Nicolas905
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    560
    Wygląda na anglika tylne światło wstecznego nie po tej stronie co ma być chyba że tylko lampa jest od anglika

  11. #6941

    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    80
    michal26 - będę bardzo wdzięczny. Głównie chodzi mi o to czy to nie angol

    TRUZZZ8NZX1022850

    Jeśli potwierdzi się, że to anglik, albo ma pół miliona km to nie kupię. W innym przypadku daję go na dokładny przegląd do znajomego warsztatu. Jeszcze mnie nie zawiedli. Zobaczymy ile będzie kosztowało doprowadzenie go do porządku.

    Z mojego doświadczenia wynika, że nawet auto w super stanie, które ma jednak te 10-15 lat, potrafi zaskoczyć jakąś kosztowną naprawą. Coś w nim przecież w końcu musi się zesr@ć
    W drugą stronę, kupiłem 15 letnie Espero za 2k do ciągania przyczep i tfu tfu od ponad roku nic nie chce się zepsuć Już mi się z 5 razy zamortyzowało.

  12. #6942

    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Elbląg
    Pojemność
    brak
    KM
    310
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    516
    Steering system arrangement L0L Left-hand drive vehicle - jest to Europejczyk


    Nr nadwozia TRUZZZ8NZX1022850
    model audi tt coupe 1,8
    ATT
    Data produkcji 22.03.1999
    Rok modelowy 1999
    typ handlowy 8N3054
    numer silnika AJQ
    numer skrzyni biegów DZF
    numer napedu osiowego 5S
    Wyposazenie JN
    kolor dachu 5B
    kolor zewnetrzny / numer koloru 5B / Y7W

  13. #6943
    Awatar KrzysiekA
    Dołączył
    May 2014
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    259
    Cytat Zamieszczone przez tas23 Zobacz posta
    W tym konkretnym przypadku chodzi o ten egzemplarz - http://allegro.pl/audi-tt-180-km-zad...962076345.html
    Daruj sobie. Biorąc pod uwagę komentarze wystawione temu użytkownikowi Allegro i to, że możesz odebrać auto tylko w Paczkomacie InPost to mam duże wątpliwości czy to auto w ogóle jest jego własnością i czy jest na sprzedaż
    Poza tym faktycznie w aucie jest kilka dziwactw. Światła odwrotnie, wklęsły kokpit przy poduszce pasażera, wgniot na drzwiach pasażera.
    Nie mówiąc o choince zapachowej na lusterku

  14. #6944
    Awatar rys00
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    296
    Cytat Zamieszczone przez tas23 Zobacz posta
    michal26 - będę bardzo wdzięczny. Głównie chodzi mi o to czy to nie angol

    TRUZZZ8NZX1022850

    Jeśli potwierdzi się, że to anglik, albo ma pół miliona km to nie kupię. W innym przypadku daję go na dokładny przegląd do znajomego warsztatu.
    czyli wolisz żeby miało wymienianą ćwiare albo było poskładane z 3 innych a w silniku zagęstnik to kupisz

  15. #6945
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    Jak można mieć prawie połowę negatywów? To jest jakiś fenomen. Poza tym dziewczyna, ale na negatywy odpisuje w męskiej osobie.

    A auto wbrew pozorom z wyglądu nie jest złe. Po komentarzach na allegro radzę wzmożoną czujność

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •