Strona 672 z 761 PierwszyPierwszy ... 172572622662670671672673674682722 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,066 do 10,080 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #10066

    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    Gdansk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Biala
    Posty
    59
    Ma ktoś na sprzedaż tt w quattro ? Lub jakaś sprawdzona w normalnych nie wygórowanych cenach ? pozdrawiam grupowiczow

  2. #10067
    Awatar arhuzz
    Dołączył
    Jul 2017
    Płeć
    Skąd
    Głowno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    105
    Cześć, mogłby ktoś rzucić okiem na te sztuke? https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6z6RhX.html
    Przy okazji chciałem zapytać o to ile teraz trzeba zabulic za 8n bez zadnego specjalnego wyposażenia no moze z quattro

  3. #10068
    Awatar akrisu
    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    LY9B
    Posty
    314
    Cytat Zamieszczone przez arhuzz Zobacz posta
    Przy okazji chciałem zapytać o to ile teraz trzeba zabulic za 8n bez zadnego specjalnego wyposażenia no moze z quattro
    To bez specjalnego wyposażenia czy z quattro ? Wybierz jedno. Różnica cenowa samochodów z quattro jest zazwyczaj znaczna.
    Musisz szukać, naprawdę zadbane i pewne sztuki 180KM, takie jak Jerry'ego i delleto kosztują około 20 000. Oczywiście da się kupić dużo taniej, kwestia czasu aby znaleźć odpowiednią sztukę.

    W samochodzie z ogłoszenia: deska jest dość dziwna - świecąca (lecz może to kwestia mocno podkręconych zdjęć ?). Zdjęcia zrobione tak aby nie było nic widać… Fotele wymienione na sztuki po 2000 roku. Przebieg nierealny widząc jak zużyta jest skóra obok sterowania lusterkami. Generalnie nie wygląda zachęcająco ale jak nie masz daleko to nie zaszkodzi obejrzeć

  4. #10069
    Awatar arhuzz
    Dołączył
    Jul 2017
    Płeć
    Skąd
    Głowno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    105
    Kompletnie nie znam sie na autach dlatego moje oględziny nic by nie dały, czy kazdy sprzedający pozwoli na sprawdzenie auta w warsztacie i ile to moze trwać i kosztować? Interesuje mnie czarne mk1 najlepiej z gazem, wiecej wymagan nie mam

  5. #10070
    Awatar akrisu
    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    LY9B
    Posty
    314
    Poczytaj dobrze forum, zorientuj się w temacie.
    Są takie rzeczy które mając oczy i uszy dasz radę wychwycić samemu:
    -stuki w silniku, nadmierne stuki w zawieszeniu
    -nierówna praca silnika
    -nadmierne dymienie z rury wydechowej (w różnych kolorach - lekko niebieski, czarny od oleju bądź biały dym)
    -duże szczeliny - źle spasowane elementy
    -jeżdżąc palcem po krawędziach elementów karoserii czasem jesteś w stanie wychwycić że dany element był malowany (jest odcięcie lakieru, czasem zaciek i czuć to pod palcem)
    -korozja - w szczególności na tylnej klapie kolo spoilera, koło lampek na tylnej klapie, na dwóch listwach na relingi na dachu. Ogólnie auto nie powinno mieć zbyt wiele ognisk korozji bo zabezpieczenie fabryczne jest dość dobre.

    Takich rzeczy które jesteś w stanie sprawdzić sam jest dużo więcej. Pooglądaj sobie filmy mówiące o tym, jak oglądać auto przed zakupem. Jeśli zastosujesz się do rad w filmie oraz tych, które piszą koledzy z forum, powinieneś odsiać totalny chłam którego niestety jest dość sporo. Po obejrzeniu i odsianiu możesz udać się do warsztatu - najlepiej wybierz go sam. Koszt takiego sprawdzenia to od kilkudziesięciu do max 300zł (z hamownią, pomiarem powłoki lakierniczej).

    Jeśli całkowicie nie chcesz się w to bawić i przy okazji nauczyć co nieco, to skorzystaj z usług firm które zrobią to za Ciebie (np. autotesto), jednak takie coś kosztuje.

    Swoją drogą - lepiej kupić srebrne i bez gazu, jednak w lepszym stanie

  6. #10071

    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    brak
    KM
    115
    Rocznik
    2002
    Kolor
    CZARNY
    Posty
    32
    Hej może ktoś coś powie o tym egzemplarzu http://allegro.pl/show_item.php?item=6977628627#thumb/3

    O co chodzi z tym zderzakiem z tyłu z miejscem na małą tablice ? To oryginał czy jakaś wersja USA ?

  7. #10072
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Wersja us, dzwon z tylu i przodu byl, kwestia jak mocny. Przod zrobiony po taniosci / wstawione tansze czesci jak zwykly zderzak.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #10073

    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    brak
    KM
    115
    Rocznik
    2002
    Kolor
    CZARNY
    Posty
    32
    Dzięki za info

  9. #10074
    Awatar arhuzz
    Dołączył
    Jul 2017
    Płeć
    Skąd
    Głowno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    105
    Witam, chciałem jeszcze spytać o to auttko https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#36b8e55d72 , wymiana foteli i zużyta skóra sugerują duży przebieg, czy jesli TT ma realnie przejechane 400 lub 500k czy to dużo dla tego auta? nie ma spoilera wiec auto ominęła akcja serwisowa? Mogę poprosic sprzedawce o wiecej zdjęc na pewno tego co jest pod maska i co jeszcze? z gory przepraszam za tyle pytan

  10. #10075
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Lampy tylne od angola, fotele przednie pewnie tez ostroznie i bez miernika bym nie jechal

  11. #10076

    Dołączył
    May 2017
    Płeć
    Skąd
    Kalisz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    14
    http://allegro.pl/audi-tt-1-8t-1999-...963383950.html
    "Auto jest w pełni sprawne jednak wymaga napraw . wymienione byly klocki tarcze x4 ,uszczelka pod klawiatura ,odma slinika i przewody od turbo . skrzynia biegow silnik turbina sa sprawne i w dobrej kondycji"
    Co o tym myślicie? Czy te wymiany to norma przy takim przebiegu, czy mogą zwiastować coś złego? Dzwoniłem i odebrała kobieta, siostra właściciela, który jest zagranicą, a ona jedynie pośredniczy i w zasadzie nic o aucie nie wie. Ma zrobić więcej dokładnych zdjęć i wysłać mi na maila.

    @Edit: po nr VIN wyszło coś takiego: https://www.vindecoderz.com/EN/check...ZZZ8NZY1063306
    Ostatnio edytowane przez Eleyino ; 04-10-2017 o 16:50

  12. #10077

    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    leżajsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    gg
    Posty
    16
    Myślę nad tym autem:
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...olx#xtor=SEC-8

    Tylko co chwilę sprzedający zniża cenę zupełnie jakby chciał się go jak najszybciej pozbyć. Auto w interesującej mnie wersji Quattro 180KM

    Ktoś może widział, ale wie coś na temat tego ogłoszenia ?

  13. #10078
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Na kolach pewnie nie przyjechalo, sprawdz wszystko dokladnie. Mogla rowniedobrze byc poobcierana jak to na wloszke przystalo. Na tyle znaczek TT po drugiej steonie, brak znaczka quattro. Zdjecia spod maski by sie przydaly. Lampy na przodzie od 2003r -> moze tuning a moze dzwonek. Moze kasy kolesiowi potrzeba na duch a moze gniot ciezko powiedziec.

  14. #10079
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    Cytat Zamieszczone przez charon Zobacz posta
    Myślę nad tym autem:
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...olx#xtor=SEC-8

    Tylko co chwilę sprzedający zniża cenę zupełnie jakby chciał się go jak najszybciej pozbyć. Auto w interesującej mnie wersji Quattro 180KM

    Ktoś może widział, ale wie coś na temat tego ogłoszenia ?
    Ciekaw propozycja. Tył miał chyba uszkodzony bo znaczek TT na drugiej stronie i gdzieś tam "szparka" ucieka. Ciekawe wnętrze, nie zniszczone. Zwróć uwagę na poduszkę pasazera - może być tak że sprzedający pokazuje że się włącza i wyłącza - ale auto cały czas ma włączony silnik bo widać że ma jakieś obroty. Kolorystycznie światła z przodu, lustereka i spoiler w srebrnym - teraz czy przód był ruszany trzeba by już na miejscu ocenić - chociaż powinien mieć grill z 3-ma wspólnikami. Ma wklejki na słupkach - widać że handlarz wie jak zrobić fotki - chyba czyta forum . Faktycznie mało kasy jak za ten rok + napęd Q. Brak fotek silnika. Poproś o foty silnika ale jak nie masz daleko to weź jakiegoś ogarniętego mechanika/handlarza/MIERNIK i w droge i to sprawdzi bo ładnie to się prezentuje no i za ta kasę.

    Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka

  15. #10080
    Awatar grafitxt
    Dołączył
    Jan 2017
    Płeć
    Skąd
    okolice Żywca
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    LZ6W
    Posty
    53
    To chyba nie jest Quattro

    Moc 180 KM
    Rodzaj paliwa Benzyna
    Skrzynia biegów Manualna
    Napęd Na przednie koła

    Znaczek na grill można sobie zamontować jaki się chce ale to nie znaczy że to prawda.

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •