Strona 671 z 761 PierwszyPierwszy ... 171571621661669670671672673681721 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,051 do 10,065 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #10051

    Dołączył
    Sep 2017
    Płeć
    Skąd
    Piaseczno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    193
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LY7W
    Posty
    20
    Dzwoniłem do gościa i powiedział, że już sprzedał

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez przeCinek19 Zobacz posta
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...olx#xtor=SEC-8

    Byłem oglądałem go. Nadwozie całkiem nieźle wypadło. Po obadaniu miernikiem większość elementów była 2x lakier jak np. maska, jeden z błotników (nie pamiętam już który).Najwięcej miernik pokazał 360. Rdzy nie znalazłem oprócz prawej wnęki drzwi tam gdzie jest uchwyt co się na niego zatrzaskują drzwi. Nawet progi miały pod spodem oryginalne czarne zaślepki.środek też całkiem spoko.

    Auto z Holandii, przegląd do listopada. Jakieś faktury na klocki i opony 2x przód z tego roku. Jednak tu się kończą plusy. Gdy przyjechałem samochód zastałem na prawie kapciu na lewym przodzie. Po zapytaniu sprzedawcy czy można się przejechać odpowiedział "Nie bardzo, nie ma ubezpieczenia, za mało powietrza w kole...." Jednak uparłem się i dał się przewieźć 500metrów. Samochód ściąga na lewą stronę dość mocno ale to pewnie przez powietrze.
    Na zimnym ciężko i długo kręcił. Na ciepłym odpala bez problemu. Jak na moje ucho silnik jakoś dziwnie chodzi. Z przodu na tarczach widać już lekko próg.Opony z przodu nowe.

    Co do ogólnej oceny auta. Stan nadwozia jak najbardziej akceptowalny jednak bez porządnej jazdy próbnej nie ma co podchodzić. Najlepiej przyjechać z kompresorem i samemu napompować to koło. Obowiązkowo wizyta na kanale aby sprawdzić go od spodu lub jeszcze lepiej podjechać na jakąś stacje żeby go sprawdzić.

    Ja oglądałem go w niedziele więc nie było jak nawet podjechać na jakąś stacje a do tego lało.
    samochód już sprzedany

  2. #10052
    Awatar przeCinek19
    Dołączył
    Mar 2017
    Płeć
    Skąd
    Starachowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Czarny
    Posty
    33

  3. #10053
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    Cytat Zamieszczone przez przeCinek19 Zobacz posta
    Oglądał ktoś?
    Hmm, popatrz na spasowanie prawej lampy (pasażer) względem grila.
    Brak osłony zbiorniczka wyrownawczego, osłona pasa przedniego leży bez nitow (na zdjęciu nie jest przyczepiona).
    Na lampach nie wiedzę znaczka "bosch".
    Do sprawdzenia, czy we wnęce pasażera jest naklejka informacyjna.

    Może była jakaś naprawa przód - prawy bok, ale to na żywo do zweryfikowania. No chyba, że właściciel napisze bo jest to prawdopodobnie przy autach sprowadzanych ze Szwajcarii.
    __________________________
    Pozdrawiam

  4. #10054
    Awatar Wlash
    Dołączył
    Sep 2017
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    brak
    KM
    X
    Rocznik
    X
    Kolor
    X
    Posty
    16
    Witam,
    oglądał może ktoś https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#ad099410ca

    Jutro chciałem wybrać się na oględziny. Ogólnie poszukuję 8N do 15-16k, najlepiej z dolnośląskiego jeśli macie jakieś ciekawe propozycje to dajcie proszę znać, pozdrawiam

  5. #10055
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Przod caly sie odcina, na tyle znaczki zalozone odwrotnie. Ostroznie tam, cale auto do konkretnego wgladu.

  6. #10056
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Boki na moje oko również mają różne odcienie.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  7. #10057

    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    Gdansk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Biala
    Posty
    59
    Audi TT Quattro,xenon,bose,czarne szyby, 2 komplety felg,gaz!
    https://www.olx.pl/oferta/audi-tt-qu...5-IDoO7xg.html oglądał ktoś ? Bo ciekawie wyglada

  8. #10058
    Awatar Wlash
    Dołączył
    Sep 2017
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    brak
    KM
    X
    Rocznik
    X
    Kolor
    X
    Posty
    16
    Zobaczcie proszę na to ogłoszenie - http://allegro.pl/piekne-audi-tt-i69...d-246e961084b8 Podobno było kupione po stluczce parkingowej i jest udokumentowana zdjęciami naprawa blacharska oraz na nowo położony lakier. Właściciel zgadza się na sprawdzenie auta w serwisie, co myślicie?

  9. #10059
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez Wlash Zobacz posta
    Zobaczcie proszę na to ogłoszenie - http://allegro.pl/piekne-audi-tt-i69...d-246e961084b8 Podobno było kupione po stluczce parkingowej i jest udokumentowana zdjęciami naprawa blacharska oraz na nowo położony lakier. Właściciel zgadza się na sprawdzenie auta w serwisie, co myślicie?
    Silna kobieta to była albo pechowa jak ułamała rączkę do regulacji fotela kierowcy (no chyba że nie było), przód zderzak i maska jakoś tak średnio spasowane, tył zderzak też nie do końca spasił i trochę odstaje, przypatrzyłbym się przodowi auta... fotel jak na ten przebieg bardzo przetarty ale może jeździła po mieście krótkie trasy i często wysiadała i wsiadała... tak tutaj widzę ale lepiej niech bardziej obeznani użytkownicy się wypowiedzą

    a i jeszcze plastiku z pokrętła temperatury brakuje i czy powinna być ori kiera z znaczkiem czerwonym w tej wersji? ...
    Ostatnio edytowane przez Kanapa ; 26-09-2017 o 15:09

  10. #10060
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Daj spokój, stłuczka i wsadzili zwykły zderzak jak miała xenon....ciekawe czy w ogóle wsadzili po "stłuczce" lampy właściwe...fotel to tragedia, jak można tak jeździć.

  11. #10061
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    tak tutaj widzę ale lepiej niech bardziej obeznani użytkownicy się wypowiedzą ...
    Proszę Pana sobie nie odejmować zdolności - masz "serwisant" pod nickiem?! No.. too ! Ona to dostała "wpier---ol" i to mocny jak połamało uchwyty do podnoszenia fotela to mogła dostać w lewy bok na wysokości progu a prawym w drugie auto albo w słupek albo w dęba Bartka lub w co tam innego. Druga sprawa ciekawe jak wygląda konsola po stronie pasażera czy ślad po wybuchu poduchy został czy nie - bo zdjęcie uj wie czego tak do końca: kawałka schowka - uchwytów ?! Wklejek chyba nie ma na słupku pasażera - ale tego nie widać - tylko myślę głośno. Jednym słowem nie oglądałbym nawet.

  12. #10062

    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    9
    Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
    Hmm, popatrz na spasowanie prawej lampy (pasażer) względem grila.
    Brak osłony zbiorniczka wyrownawczego, osłona pasa przedniego leży bez nitow (na zdjęciu nie jest przyczepiona).
    Na lampach nie wiedzę znaczka "bosch".
    Do sprawdzenia, czy we wnęce pasażera jest naklejka informacyjna.

    Może była jakaś naprawa przód - prawy bok, ale to na żywo do zweryfikowania. No chyba, że właściciel napisze bo jest to prawdopodobnie przy autach sprowadzanych ze Szwajcarii.
    Hej,

    auto kupowałem jako bezwypadkowe.
    Z przodu jak się domyślam była w okolicy 2004 jakaś naprawa robiona, bo reflektory z przodu są właśnie z tego roku, jednak była to najwidoczniej niewielka "stłuczka", bo lakier jest oryginalny i auto nie jest malowane.
    Odnośnie naklejek przy drzwiach, chodzi wam o te z zakazem wsiadania powyżej 150cm? Jeśli o te, to obie są na miejscu.
    Jeśli posiadacie jakieś pytania, to chętnie odpowiem.

    Pozdrawiam,
    Franek

  13. #10063
    Awatar Wlash
    Dołączył
    Sep 2017
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    brak
    KM
    X
    Rocznik
    X
    Kolor
    X
    Posty
    16
    Moje uszanowanie, czy ktoś oglądał lub może coś powiedzieć o tym ogłoszonku http://allegro.pl/show_item.php?item...90068#thumb/10 ?? Coś niepokojącego z samego opisu tudzież zdjęć, pozdrawiam i dziękuję za rychłą pomoc

    EDIT:
    Ogłoszenie nieaktualne
    Ostatnio edytowane przez Wlash ; 27-09-2017 o 20:26

  14. #10064
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    Cytat Zamieszczone przez franek332 Zobacz posta
    Hej,

    auto kupowałem jako bezwypadkowe.
    Z przodu jak się domyślam była w okolicy 2004 jakaś naprawa robiona, bo reflektory z przodu są właśnie z tego roku, jednak była to najwidoczniej niewielka "stłuczka", bo lakier jest oryginalny i auto nie jest malowane.
    Odnośnie naklejek przy drzwiach, chodzi wam o te z zakazem wsiadania powyżej 150cm? Jeśli o te, to obie są na miejscu.
    Jeśli posiadacie jakieś pytania, to chętnie odpowiem.

    Pozdrawiam,
    Franek
    Potwierdzam, mierzyłem miernikiem i nie jest złożony z dwóch

  15. #10065
    Awatar Wlash
    Dołączył
    Sep 2017
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    brak
    KM
    X
    Rocznik
    X
    Kolor
    X
    Posty
    16
    Bardzo proszę o zerknięcie na to ogłoszonko, co myslicie? https://www.otomoto.pl/oferta/audi-tt-ID6z2Ger.html

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •