Strona 615 z 761 PierwszyPierwszy ... 115515565605613614615616617625665715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,211 do 9,225 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #9211
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez klops Zobacz posta
    Idziesz w zaparte widzę. Ale udowadniaj dalej, sam się przyznajesz, że wróżysz z fusów.
    Gdzie idę w zaparte?
    Jako sprzedawca o renomie możesz oświadczyć, że taki wygląd tapicerek przy takim przebiegu jaki deklarujecie w ogłoszeniach AUDI TT jest jak najbardziej naturalny?

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez klops Zobacz posta
    Abstrahując już od faktu, że poza przebiegiem na zużycie wnętrza wpływa wiele czynników, choćby warunki użytkowania, waga właściciela, czy miasto czy trasa. WSZYSTKO.
    Popatrzyłem na zdjęcia i oto, co o tym myślę:
    Słońce w Szwajcarii nie zniszczy w ten sposób tapicerki.
    Właściciele aut nie byli zbyt otyli, bo boczki i siedziska foteli nie są wysiedziane, pozagniatanie.
    Właściciele aut nie użytkowali aut zbyt często na krótkich dystansach ( miasto ), bo tapicerka nie jest powycierana, poprzecierana, a boczki nie są pozagniatane na zewnętrznych częściach foteli.
    Tapicerki samochodów najnormalniej w świecie sugerują przebiegi znacznie większe, niż wynika to z deklaracji. Są zmęczone kilometrami.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez klops Zobacz posta
    Wrzucasz zdjęcia fur wysprzątanych, odpicowanych, skóry czymś natarte, błyszczą się jak psu...

    ...zdjęcia A8 i MB.
    Następny post z konkretami.
    Zdjęcie AUDI TT sprzedawanego przez palącego mężczyznę, który absolutnie nie miał interesu w tym, żeby przygotować auto do sprzedaży ( prawnik pewnej firmy ). Auto zabrudzone, z zapachem papierosów w środku, z kilkoma niedoskonałościami.
    Takie je kupowałem:
    16710326_1443012989045287_839040647_o.jpg16735107_1443013022378617_920672876_o.jpg
    Takie je mniej więcej sprzedawałem:
    16709276_1443013029045283_781668203_o.jpg16735106_1443013069045279_164722321_o.jpg[ATTACH=CONFIG]11633[/ATTACH16735739_1443012992378620_2142391261_o.jpg
    Zdjęcia MB SL od znajomego kierownika serwisu MB, gdzie serwisowałem swojego innego MB. Auto również nie picowane na sprzedaż.
    Zdjęcia A8L to najciekawsza historia, bo gdy zobaczyłem to auto, to wręcz lekko zniechęcało do kupna. I w tym aucie nie było używanych przed sprzedażą nabłyszczaczy, wygładzaczy i polepszaczy wyglądu.
    Mogę zamieścić zdjęcia środków tych aut w każdej chwili, jedno z nich nawet chyba 4 miesiące stoi ciągle w garażu.
    Są to normalne, niczym nie poprawiane zdjęcia, niczym wcześniej nie picowanch tapicerek.
    Ostatnio edytowane przez elmacho ; 12-02-2017 o 19:54
    AUDI nie przestaje się kochać.

  2. #9212
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez klops Zobacz posta
    Witam forumowiczów. Jestem sprzedającym obydwa auta. Dostałem cynk od znajomego, który siedzi w Audi, że są tutaj "na tapecie"

    Na wstępie chciałbym przeprosić za paskudne zdjęcia aut. Rzeczywiście były lekko podrasowane w photoshopie ale tylko z tego względu, że mój telefon robi tragiczne foto i chciałem żeby to jakkolwiek wyglądało. Rozumiem, że auta się nie prezentują i wyglądają tak a nie inaczej. Natomiast zdjęcia były robione tuż po zrzuceniu z lory, bez mycia (-10 było w Lublinie) bez odkurzania, bez czegokolwiek. Od jutra auta lecą na myjnię, potem odkurzanie, a na koniec zrobimy im zdjęcia lepszym aparatem i obiecujemy je tutaj umieścić.

    Rozumiem, że auta mogą wyglądać nieszczególnie świeżo ale z finalną oceną proszę się wstrzymać do chwili kiedy zdjęcia będą normalne. Daje słowo, że zmienicie zdanie

    Teraz niestety muszę przejść sprawy której absolutnie nie darujemy jako Hellboy's Garage

    Wiadomość do forumowicza "elmacho". Skoro, jak sam piszesz, sprawdziłeś nasze ogłoszenia i zarzucasz nam przestępstwo w postaci cofnięcia przebiegu w oferowanych autach, to czujemy się zaproszeni do tańca! Masz 3 drogi teraz, powiedziałeś A to powiesz B:

    1) Przedstawiasz niezbite dowody zarzucanych nam czynów, które bez wątpliwości poprą twoje oskarżenia. Jeśli masz takie dowody, jasno stwierdzające, że dokonaliśmy korekty licznika, natychmiast zmienimy opis aukcji, poprawimy dane dotyczące przebiegu oraz napiszemy, że stan licznika nie ukazuje prawdziwego przebiegu auta.

    2) Przepraszasz tutaj publicznie i przyznajesz, że twoje sprawdzenie ograniczyło się do rzuceniem oka na zdjęcia aut wykonane telefonem, a twoja wypowiedź była wróżeniem z fusów.

    3) Odpowiesz za pomówienie w internecie na drodze postępowania karnego. Jeśli sąd wyda wyrok skazujący, całą nawiązkę przekażemy na wybrany przez Ciebie cel społeczny.

    Przykro mi, że muszę stawiać tak sprawę ale nie po to tworzymy markę i dbamy o opinię na tym patologicznym rynku, żeby pozwalać sobie na takie posty. Tym bardziej, że "elmacho" użył trybu jednoznacznie twierdzącego "sprawdziłem - kręcone". Coraz częściej niestety bywa tak, że "posty forumowych wszystkowiedzących ze zdjęć ekspertów", to taka sama plaga jak kręcenie i oszukiwanie przez handlarzy.

    Na reakcję czekamy 24h od tego posta. Screeny zachowane. Po 24h wrzucamy tutaj pełne historie serwisowe z bazy Audi, zdjęcia książek serwisowych, raportów ABGAS, faktur z serwisu i wszystkich innych materiałów jakie dostaliśmy od właścicieli oraz zaczynamy działać.

    Czas start. Zegar tyka.

    Pozdrawiam
    Michał
    Hellboy's Garage
    Nieciekawie zaczynasz przygodę na forum w dziale dzielenia się opiniami, rzucając paragrafami, a sam się przyznałeś do oszustwa. W ogłoszeniu napisałeś: "Zdjęcia z telefonu, bez retuszu..." , a tutaj już po zwróceniu uwagi m.in. przeze mnie piszesz: "Rzeczywiście były lekko podrasowane w photoshopie ale tylko z tego względu, że mój telefon robi tragiczne foto i chciałem żeby to jakkolwiek wyglądało. ", także wrzuć na luz z tymi paragrafami.
    Sam napisałem że kupując obejrzałbym te auta, ale teraz chyba nie miałbym na to ochoty. Komis powinien być instytucją zaufania publicznego, a w Polsce jak widać potwierdza się że nie można zaufać.

    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    Nie zgadzam się, że tapicerka skórzana w TT jest dobrej jakości. Po prostu jest mocno średnia. Mam porównanie z 21 letnią Calibrą(sic!!!), autem garażowanym pod chmurką i przez 9 lat skóra nie widziała konserwacji. O Alfach nawet nie wspominam.
    Jest bardzo dobrej jakości, ale w mk1, w mk2 poszli już w oszczędności.

    Cytat Zamieszczone przez klops Zobacz posta
    Cofnięcie licznika nie. Ale wprowadzenie w błąd klienta co do rzeczywistego stanu licznika już tak. art 286 k.k. Dla mnie osobiście to jedno i to samo, bo jedno z drugiego wynika

    Temat z naszej strony zakończony. Zdjęcia i historie serwisu wrzucimy do ogłoszeń oraz tutaj jak najszybciej się da.
    Wrzuć do ogłoszenia - to nie jest temat sprzedaży aut, a oceniania.


    Pozdrawiam
    Hubi

  3. #9213
    Awatar miki77
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    234
    Rocznik
    2005
    Kolor
    gl.bl LZ7K
    Posty
    970
    Cytat Zamieszczone przez PiotrekHIT Zobacz posta
    możesz mieć rację, ale jak widzę ten duży grill i te świecące koła to zajeżdża mi wiochą
    Ten duży gril to akurat może być atut. W moim przypadku okazało się ze ten "wiejski" grill jest firmy hofele - koszt gril + zderzak to 1tys euro (zderzak 500+gril500).
    http://www.hofele-direkt.com/en/Audi...r-body-design/


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  4. #9214
    Awatar olamajcia
    Dołączył
    Feb 2017
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarna
    Posty
    54
    https://www.olx.pl/i2/oferta/audi-tt...ml#:b7008e5419

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-tt-ID6yHlWt.html#2dc5321232

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    http://allegro.pl/show_item.php?item=6712459542#1000ccb286

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    znalazłam takie sztuki. jestem gotowa kupić i srebrną ttkę, choc marzę o czarnej. Czy ktoß z Was- przemiłych znawców tego modelu mógłby zerknąc czy one sie nadajà do obejrzenia i ...kupna. ta ostatnia jest z gazem...i droższa jak mój budżet ale może warta uwagi. buźka i dzièki

  5. #9215
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez olamajcia Zobacz posta
    https://www.olx.pl/i2/oferta/audi-tt...ml#:b7008e5419

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#2dc5321232

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    http://allegro.pl/show_item.php?item...542#1000ccb286

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    znalazłam takie sztuki. jestem gotowa kupić i srebrną ttkę, choc marzę o czarnej. Czy ktoß z Was- przemiłych znawców tego modelu mógłby zerknąc czy one sie nadajà do obejrzenia i ...kupna. ta ostatnia jest z gazem...i droższa jak mój budżet ale może warta uwagi. buźka i dzièki
    1. Środek wygląda podejrzanie. Tunel środkowy w innym kolorze - ciekawe czemu został wymieniony. Podejrzewam przekładkę z anglika. Bierz pod uwagę, że auto jest do opłat, więc jeszcze trochę pieniędzy dojdzie.
    2. Kiedyś było tutaj wspominane, trzeba by przejrzeć kilka stron wstecz. W każdym razie trochę już na otomoto stoi. Zdjęcia słabe, zresztą nie wygląda dosyć zachęcająco
    3. Wygląda przyzwoicie

  6. #9216
    Awatar olamajcia
    Dołączył
    Feb 2017
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarna
    Posty
    54
    to szukam dalej, o boże dopomóż.. dzięki

  7. #9217
    Awatar Leszek
    Dołączył
    Aug 2016
    Płeć
    Skąd
    Starachowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    niebieski
    Posty
    246
    Ta druga z Kielc rzeczywiście długo stoi w ogłoszeniach, chyba od początku jesieni.

  8. #9218
    Awatar olamajcia
    Dołączył
    Feb 2017
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarna
    Posty
    54
    http://sprzedajemy.pl/audi-tt-1-8-tu...off-nr48734112
    to ogł tez juz jest trochę wystawiane, ale co mu dolega. autko wygląda tak ładnie.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    http://sprzedajemy.pl/sprzedam-audi-tt-8n-1-8t-180km-z-gazem-brc-nr47206822
    a ten?

  9. #9219
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    @olamajcia

    Przod robiony, brakuje oslon, nie ori spinki pasa przedniego, brak serwisowych wlepek na nosnikach blotnikow! A to juz duzo mowi. Skoro byly nosniki malowane strzal moglbyc konkretny. Brak raczki do podnoszenia fotela. Czesta przypadlosc po otwarciu sie bocznej poduszki.. ja bym jej nie ogladal, nie ma smaku.

    Zreszta zdjecia sa bardzo oszczedne, sadze ze to nie przypadek, ze pokazuja tylko ze sie lakier blyszczy.. kazdy sie blyszczy jak czysty

  10. #9220
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121

  11. #9221
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez Malisz Zobacz posta
    Zgadza się, jeździł nią Daniel z Białegostoku potem Ela z Wawy a potem znów Daniel bo się stęsknił i odkupił A teraz TT jest w komisie.
    Cytat Zamieszczone przez Malisz Zobacz posta
    Te Terrere Terrere terererererere …

  12. #9222
    Awatar olamajcia
    Dołączył
    Feb 2017
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarna
    Posty
    54
    to można nim się zainteresowac?

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    dziękuje

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    dziękuję

  13. #9223
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Cytat Zamieszczone przez Malisz Zobacz posta
    1.6t.. a to byly takie hehe

  14. #9224
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez olamajcia Zobacz posta
    to można nim się zainteresowac?

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    dziękuje
    Można. U Daniela był zadbany, chociaż miał parę błahostek do dopieszczenia, u Eli był w dobrych rękach bo pomagaliśmy siłami klubowymi te błahostki ogarnąć i auto świetnie się sprawowało. Jak Daniel odkupił TT od Eli to cieszył się bezawaryjną jazdą....a dalszej historii nie znam. Mogę spróbować się z nim skontaktować i się dowiedzieć co i jak

    Edit: Szybki SMS do Daniela i już wiem że po Danielu TTkę kupił Quater z Wawy...zaraz poszukam tematu z autem na forum i podeślę linka.

    Edit2: http://www.klubtt.pl/showthread.php?t=16862

    Si wu ple jak to mawiają Francuzi.
    Nie musisz dziękować
    Ostatnio edytowane przez Jerry ; 13-02-2017 o 20:28
    Te Terrere Terrere terererererere …

  15. #9225
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Ostatnio wywiązała się dyskusja odnośnie foteli. Przebieg prezentowanego przed chwilą sreberka (https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#db10cc635d) jest podobny co do dwóch egzemplarzy z Hellboy's Garage, o których wcześniej tutaj pisano, a stan foteli różny. Można sobie porównać

    Z drugiej strony jednak u mnie jest 180 tysięcy przebiegu, gdzie przebieg jest autentyczny, bo sprawdzałem w ASO, a fotel pasażera jest w gorszym stanie niż powyższe egzemplarze. Różnica w eksploatacji robi swoje

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •