Strona 614 z 761 PierwszyPierwszy ... 114514564604612613614615616624664714 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,196 do 9,210 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #9196
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    Cytat Zamieszczone przez rkoczen Zobacz posta
    Wypowiecie sie na temat tego postu ? #9193
    Środek nie wygląda na 150 tys km. Lampy przód mają przerwy, z tyłu lampy bez światła przeciwmgłowego, nie działa opuszczanie szyby przy otwieraniu drzwi kierowcy.
    Ostatnio edytowane przez Malisz ; 12-02-2017 o 16:01

  2. #9197
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez Valmorte Zobacz posta
    Skąd info, że kręcone? Bez Vin to możliwe do ustalenia na 100%? Czy to tylko przypuszczenia?
    Stąd, że tapicerka w AUDI TT 8N jest bardzo dobrej jakości ( czytaj trwała ), a w obu oferowanych autach wygląda, jakby miały minimum pół miliona nalatane.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Marko w-wa Zobacz posta
    Jeszcze chwila i okaże się że kupno tt MK1 jest niemożliwe ! Patrząc na to iż człowiek decyduje się na autko pełnoletnie chyba zdaje sobie sprawę że nie będzie to salonowy ideał ? Zmęczone nie oznacza ulepa , zawsze można coś poprawić dopieścić i będzie bajka. Nie jeden na forum brał autko w nie najlepszej kondycji ,a teraz nie jedna osoba podziwia . Wszystko zależy od podejścia kupującego jeden dostaje perełkę i zajeździ w dwa miesiące ( tak jak to miało miejsce z tt ,,Piotrka hita" gdzie w jego rękach kwitło ,a poszło dalej i co ) ,a drugi kupi kaczątko i zrobi łabędzia . Moim skromnym zdaniem warto obejrzeć , oby unikać tych zrobionych z trzech bo i takie się zdarzają .
    Po pierwsze przeczytaj dokładnie opisy obu oferowanych na sprzedaż samochodów.
    Po drugie nie wszystko co z daleka wydaje się być pięknym ładnym, jest takim rzeczywiście. Ludzie w temacie wiedzą o co kaman.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  3. #9198

    Dołączył
    Feb 2017
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    10
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Wczoraj z ciekawości sprawdzałem te ogłoszenia.
    Auta cenowo nie są okazjami, do tego są ,,zmęczone" i co najważniejsze oba są kręcone.
    Dla mnie nie warto się nimi interesować.

    Witam forumowiczów. Jestem sprzedającym obydwa auta. Dostałem cynk od znajomego, który siedzi w Audi, że są tutaj "na tapecie"

    Na wstępie chciałbym przeprosić za paskudne zdjęcia aut. Rzeczywiście były lekko podrasowane w photoshopie ale tylko z tego względu, że mój telefon robi tragiczne foto i chciałem żeby to jakkolwiek wyglądało. Rozumiem, że auta się nie prezentują i wyglądają tak a nie inaczej. Natomiast zdjęcia były robione tuż po zrzuceniu z lory, bez mycia (-10 było w Lublinie) bez odkurzania, bez czegokolwiek. Od jutra auta lecą na myjnię, potem odkurzanie, a na koniec zrobimy im zdjęcia lepszym aparatem i obiecujemy je tutaj umieścić.

    Rozumiem, że auta mogą wyglądać nieszczególnie świeżo ale z finalną oceną proszę się wstrzymać do chwili kiedy zdjęcia będą normalne. Daje słowo, że zmienicie zdanie

    Teraz niestety muszę przejść sprawy której absolutnie nie darujemy jako Hellboy's Garage

    Wiadomość do forumowicza "elmacho". Skoro, jak sam piszesz, sprawdziłeś nasze ogłoszenia i zarzucasz nam przestępstwo w postaci cofnięcia przebiegu w oferowanych autach, to czujemy się zaproszeni do tańca! Masz 3 drogi teraz, powiedziałeś A to powiesz B:

    1) Przedstawiasz niezbite dowody zarzucanych nam czynów, które bez wątpliwości poprą twoje oskarżenia. Jeśli masz takie dowody, jasno stwierdzające, że dokonaliśmy korekty licznika, natychmiast zmienimy opis aukcji, poprawimy dane dotyczące przebiegu oraz napiszemy, że stan licznika nie ukazuje prawdziwego przebiegu auta.

    2) Przepraszasz tutaj publicznie i przyznajesz, że twoje sprawdzenie ograniczyło się do rzuceniem oka na zdjęcia aut wykonane telefonem, a twoja wypowiedź była wróżeniem z fusów.

    3) Odpowiesz za pomówienie w internecie na drodze postępowania karnego. Jeśli sąd wyda wyrok skazujący, całą nawiązkę przekażemy na wybrany przez Ciebie cel społeczny.

    Przykro mi, że muszę stawiać tak sprawę ale nie po to tworzymy markę i dbamy o opinię na tym patologicznym rynku, żeby pozwalać sobie na takie posty. Tym bardziej, że "elmacho" użył trybu jednoznacznie twierdzącego "sprawdziłem - kręcone". Coraz częściej niestety bywa tak, że "posty forumowych wszystkowiedzących ze zdjęć ekspertów", to taka sama plaga jak kręcenie i oszukiwanie przez handlarzy.

    Na reakcję czekamy 24h od tego posta. Screeny zachowane. Po 24h wrzucamy tutaj pełne historie serwisowe z bazy Audi, zdjęcia książek serwisowych, raportów ABGAS, faktur z serwisu i wszystkich innych materiałów jakie dostaliśmy od właścicieli oraz zaczynamy działać.

    Czas start. Zegar tyka.

    Pozdrawiam
    Michał
    Hellboy's Garage

  4. #9199
    Awatar Leszek
    Dołączył
    Aug 2016
    Płeć
    Skąd
    Starachowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    niebieski
    Posty
    246
    Nie zgadzam się, że tapicerka skórzana w TT jest dobrej jakości. Po prostu jest mocno średnia. Mam porównanie z 21 letnią Calibrą(sic!!!), autem garażowanym pod chmurką i przez 9 lat skóra nie widziała konserwacji. O Alfach nawet nie wspominam.

  5. #9200
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez klops Zobacz posta
    Witam forumowiczów. Jestem sprzedającym obydwa auta. Dostałem cynk od znajomego, który siedzi w Audi, że są tutaj "na tapecie"

    Na wstępie chciałbym przeprosić za paskudne zdjęcia aut. Rzeczywiście były lekko podrasowane w photoshopie ale tylko z tego względu, że mój telefon robi tragiczne foto i chciałem żeby to jakkolwiek wyglądało. Rozumiem, że auta się nie prezentują i wyglądają tak a nie inaczej. Natomiast zdjęcia były robione tuż po zrzuceniu z lory, bez mycia (-10 było w Lublinie) bez odkurzania, bez czegokolwiek. Od jutra auta lecą na myjnię, potem odkurzanie, a na koniec zrobimy im zdjęcia lepszym aparatem i obiecujemy je tutaj umieścić.

    Rozumiem, że auta mogą wyglądać nieszczególnie świeżo ale z finalną oceną proszę się wstrzymać do chwili kiedy zdjęcia będą normalne. Daje słowo, że zmienicie zdanie

    Teraz niestety muszę przejść sprawy której absolutnie nie darujemy jako Hellboy's Garage

    Wiadomość do forumowicza "elmacho". Skoro, jak sam piszesz, sprawdziłeś nasze ogłoszenia i zarzucasz nam przestępstwo w postaci cofnięcia przebiegu w oferowanych autach, to czujemy się zaproszeni do tańca! Masz 3 drogi teraz, powiedziałeś A to powiesz B:

    1) Przedstawiasz niezbite dowody zarzucanych nam czynów, które bez wątpliwości poprą twoje oskarżenia. Jeśli masz takie dowody, jasno stwierdzające, że dokonaliśmy korekty licznika, natychmiast zmienimy opis aukcji, poprawimy dane dotyczące przebiegu oraz napiszemy, że stan licznika nie ukazuje prawdziwego przebiegu auta.

    2) Przepraszasz tutaj publicznie i przyznajesz, że twoje sprawdzenie ograniczyło się do rzuceniem oka na zdjęcia aut wykonane telefonem, a twoja wypowiedź była wróżeniem z fusów.

    3) Odpowiesz za pomówienie w internecie na drodze postępowania karnego. Jeśli sąd wyda wyrok skazujący, całą nawiązkę przekażemy na wybrany przez Ciebie cel społeczny.

    Przykro mi, że muszę stawiać tak sprawę ale nie po to tworzymy markę i dbamy o opinię na tym patologicznym rynku, żeby pozwalać sobie na takie posty. Tym bardziej, że "elmacho" użył trybu jednoznacznie twierdzącego "sprawdziłem - kręcone". Coraz częściej niestety bywa tak, że "posty forumowych wszystkowiedzących ze zdjęć ekspertów", to taka sama plaga jak kręcenie i oszukiwanie przez handlarzy.

    Na reakcję czekamy 24h od tego posta. Screeny zachowane. Po 24h wrzucamy tutaj pełne historie serwisowe z bazy Audi, zdjęcia książek serwisowych, raportów ABGAS, faktur z serwisu i wszystkich innych materiałów jakie dostaliśmy od właścicieli oraz zaczynamy działać.

    Czas start. Zegar tyka.

    Pozdrawiam
    Michał
    Hellboy's Garage
    Przepraszam tutaj publicznie i przyznaję, że moje sprawdzenie ograniczyło się do rzuceniem oka na zdjęcia aut wykonane telefonem, a moja wypowiedź była wróżeniem z fusów.
    Zapewne omyłkowo zasugerowałem się zdjęciami z telefonu, które w sposób bardzo ładny pokazały wygląd zewnętrzny oferowanych na sprzedaż samochodów, niestety zniekształcając wygląd tapicerek obu aut, co w efekcie dało obraz samochodów ze znacznie większym przebiegiem, niż deklaruje to sprzedawca.

    Czas stop. Zegar stanął.
    Ostatnio edytowane przez elmacho ; 12-02-2017 o 18:36
    AUDI nie przestaje się kochać.

  6. #9201
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    Ale jest lepsza niż np w TT mk2 i duuuuuuzo lepsza niż w Volvo Patrząc na to ile większość TT ma realnie nalotu, to tapicerki trzymają się bardzo dobrze.

  7. #9202
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    Nie zgadzam się, że tapicerka skórzana w TT jest dobrej jakości. Po prostu jest mocno średnia. Mam porównanie z 21 letnią Calibrą(sic!!!), autem garażowanym pod chmurką i przez 9 lat skóra nie widziała konserwacji. O Alfach nawet nie wspominam.
    Szkoda, że nie posiadam już zdjęć wnętrz moich poprzednich TT 8N, mógłbym pokazać jak wyglądały tapicerki przy określonych przebiegach.
    Mogę jedynie pokazać wygląd tapicerek MB SL z przebiegiem ponad 200000 km, AUDI TT 8J z przebiegiem 210000 km i AUDI A8L z przebiegiem 370000 km. Wiele osób z forum zgodzi się ze mną, że wymienione samochody mają mniej trwałą tapicerkę, niż AUDI TT 8N.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  8. #9203
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    "klops" nie piszcie też nieprawdy, ponieważ cofnięcie licznika NIE JEST przestępstwem. Nie rozsiewajcie plotek.

  9. #9204
    Awatar Leszek
    Dołączył
    Aug 2016
    Płeć
    Skąd
    Starachowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    niebieski
    Posty
    246
    Nie miałem na myśli trwałości, ale ogólnie jakości. Skóra jest za miękka (i to dużo) i za gruba. W ogóle dla mnie siedzenia powinny być dużo twardsze.

  10. #9205

    Dołączył
    Feb 2017
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    10
    Cytat Zamieszczone przez Malisz Zobacz posta
    "klops" nie piszcie też nieprawdy, ponieważ cofnięcie licznika NIE JEST przestępstwem. Nie rozsiewajcie plotek.
    Cofnięcie licznika nie. Ale wprowadzenie w błąd klienta co do rzeczywistego stanu licznika już tak. art 286 k.k. Dla mnie osobiście to jedno i to samo, bo jedno z drugiego wynika

    Temat z naszej strony zakończony. Zdjęcia i historie serwisu wrzucimy do ogłoszeń oraz tutaj jak najszybciej się da.

  11. #9206
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    Chodziło mi o to, żeby rozdzielić zatajenie takiego faktu przed kupującym z samą procedurą cofania Bo niestety nie jest to u nas karalne...a byłoby dużo łatwiej.

  12. #9207
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    MB SL 200000 km:
    16699834_1442967439049842_1452362979_n.jpg16736321_1442967415716511_396487013_n.jpg

    AUDI TT 8J 210000 km:
    16710366_1442967505716502_380385499_o.jpg

    AUDI A8L 370000 km:
    16709280_1442967462383173_319334618_o.jpg16710564_1442967482383171_1842098176_o.jpg16731333_1442967492383170_1845142158_o.jpg16731521_1442967422383177_451725289_o.jpg

    Tak wyglądają tapicerki przy przebiegach, które są widoczne na licznikach, a które nie muszą być przebiegami rzeczywistymi.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  13. #9208
    Awatar Leszek
    Dołączył
    Aug 2016
    Płeć
    Skąd
    Starachowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    niebieski
    Posty
    246
    Ja wygląd tapicerki wiązał bym raczej z użytkownikiem, nie przebiegiem. Widziałem A6 półtoraroczne z 11 tys. przebiegu, którym jeździł gość mający grubo powyżej 100kg. Wsiadał tyłem, dopiero później wciągał nogi i się obracał. Przy wysiadaniu na odwrót. W dodatku portfel w tylnej kieszeni. Wygląd tapicerki-auto 40 letnie.

  14. #9209

    Dołączył
    Feb 2017
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    10
    Idziesz w zaparte widzę.

    Wrzucasz zdjęcia fur wysprzątanych, odpicowanych, skóry czymś natarte, błyszczą się jak psu...

    Żeby wyszło jednak na twoje.

    My mamy dokumenty. Ty zdjęcia A8 i MB.

    Abstrahując już od faktu, że poza przebiegiem na zużycie wnętrza wpływa wiele czynników, choćby warunki użytkowania, waga właściciela, czy miasto czy trasa. WSZYSTKO.

    Ale udowadniaj dalej, sam się przyznajesz, że wróżysz z fusów. Więc równie dobrze możesz napisać następne 3500 postów w temacie "o wszystkim i o niczym" lub "hydepark" jeśli tu taki istnieje.

    Z mojej strony EOT. Następny post z konkretami.

  15. #9210
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    a tak wygląda wnętrze TT po przebiegu 126 tys. km. Przebieg w 100% prawdziwy. Wrzucam fotkę w celu porównania, jak "powinno" wyglądać TT z takim przebiegiem, bo niedawno pojawiły się TTki z 88 tys km na blacie i mocno zjechanymi fotelami.
    2013-05-10 11.54.24.jpg2013-05-10 12.01.04.jpg

    Skóry nie dotykane ani przeze mnie, ani przez poprzednią włascicielkę (3 lata wstecz).
    Pamiętajmy, że przebieg to tylko jedna ze składowych zużycia samochodu. Jest jeszcze masa innych czynników. Dlatego można kupić zajechany samochód po przelocie 100 tys km albo "igłę" po 400 tys km.
    Ostatnio edytowane przez Malisz ; 12-02-2017 o 19:11

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •