Strona 588 z 761 PierwszyPierwszy ... 88488538578586587588589590598638688 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,806 do 8,820 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #8806

    Dołączył
    Aug 2016
    Płeć
    Skąd
    Pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    25
    Krzysiu, myślałem o tym żeby zrobić nowy temat ale chyba nie maa takiej potrzeby. No właśnie ja jestem z podkarpacia, także do tych aut mam daleko, w zasadzie wszystkie 225km są daleko, także pewnie bedę musiał się w któryś dzień wybrać. Dziękuję Wam za rady i pomoc, bedę tutaj wstawiał to co mnie interesuje

  2. #8807
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez impo12 Zobacz posta
    Krzysiu, myślałem o tym żeby zrobić nowy temat ale chyba nie maa takiej potrzeby. No właśnie ja jestem z podkarpacia, także do tych aut mam daleko, w zasadzie wszystkie 225km są daleko, także pewnie bedę musiał się w któryś dzień wybrać. Dziękuję Wam za rady i pomoc, bedę tutaj wstawiał to co mnie interesuje
    Nie nie Nie chodzi mi o nowy temat, tylko umieszczanie wszystkich zapytań pod tym linkiem: http://www.klubtt.pl/showthread.php?...TT-MK1/page586

    Jeszcze co do samochodu rozpoczynającego ten temat: generalnie wszystko już zostało powiedziane, dopowiem tylko jedno: jakiego byś auta nie kupował: za 5,15 czy 50 tysięcy - geometria to rzecz święta. Jeżeli sprzedający próbuje sprzedać takie auto, to nie pozostaje nic innego jak uciekać stamtąd

  3. #8808

    Dołączył
    Aug 2016
    Płeć
    Skąd
    Pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    25
    Wszystko się zgadza, a ta TTtka która wczoraj oglądałem - jade no i sprawdzam czy jedzie prosto - znosi na prawo. A sprzedający, że pewnie wyważenie, z pewnością szkoda by mu bylo kilkudziesięciu złotych , żeby jechało prosto. Jak dla mnie coś poważniejszego, ale nie siedze zbytnio w mechanice . Muszę wybrać się pp tą TT z Oleśnicy, ale 400km mam.... Jak uważacie, warto aż tyle jechać? To jest ta którą tu rano wstawiłem w linku

  4. #8809
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Nikt tu nie wezmie odpowiedzialnosci za to co masz zrobic lub nie. Jestesmy tu po to zeby doradzic. W/g mnie ta z Olesnicy nie odstrasza. Uwazam ze bez zobaczenia jej nie bedzisz wiedzial. Ze zdjec wyglada sympatycznie a jak bedzie na zywo to sie okaze. Moja rada, jak jedziesz juz taka droge to wez kogos ogarnietego ze soba.

  5. #8810

    Dołączył
    Aug 2016
    Płeć
    Skąd
    Pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    25
    To jest pewne, że kogoś ze sobą wezmę, bede miał porównanie do tej, która ogladalem

  6. #8811
    Awatar Viri
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Siedlce
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    :))
    Rocznik
    1989
    Kolor
    FlipFlop
    Posty
    404
    Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
    Sporo niescislosci. Ilosc wlascicieli nie ma nic wspolnego ze stanem auta. Prawy reflektor zle spasowany.. spytales dlaczego? W/g mnie to caly zderzak przedni zle jest spasowany. Blotniki przednie jezeli sa w ori to super ale to o niczym nie swiadczy, mozna kupic takie w kolorze i zawiesic na budzie po dzwonku. Chociaz byc moze bity z przodu nie byl.. zle spasowana klapa i malowany blotnik, no tak.. tylnego wsadzic sie bez lakieru nie da, klape juz tak. Zderzak tylni ma emblematy nie na swoim miejscu. Sprawdzales podloge w kufrze? Auto znosi na prawo.. moze znosic z powodu zuzytego zawieszenia lub zlej geometri zawieszenia. Nie, na kanale nie sprawdzisz. Trzeba pojechac na profesjonalne ustawienie zbieznosci. Przy zapalaniu slychac podmuch, mozliwe ze jest to nieszczelna pompa SAI. Skoro uwazasz ze auto ma moc itd itp to ok. Mowiles ze sprawdzales auto miernikiem. Do czego odniosles pomiar? Do elementow na aucie czy normy ori? Jezeli do reszty na aucie to moglo byc cale po lakierze wtedy pomiar moze wyjsc dosc niezle..
    Nie upieram sie ze auto to powala jakas ale osobiscie nie kupil bym auta dla siebie, wjechanego w doope. To ze nie ma na placie szpachli nie znaczy ze np nie byla wstawiana cwiartka. Po to sie ja wstawia zeby kitu nie bylo.. sprawdzales miernikiem progi, oscierza?? Tam jest wstawiana i zawsze w tych miejscach troche szpachli bedzie.
    Jezeli auto Ci sie podoba to kup. Chcialem tylko pomoc Tobie spojrzec na nie z troche innej, bardziej podejrzliwej strony bo w/g mnie wyglada slabo, a Twoja nieprofesjonalna opinia wrecz odstrasza jeszcze bardziej. Skoro widzisz defekty to znaczy ze sa bledy blacharskie a to juz dobrze nie wrozy.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -



    Viri, miales kontakt z panem ktory sprzedaje to auto?? Dobrze zrozumialem? Jezeli tak, to wiadomo ze jezeli to jest handlarz to auto musi byc tanie w zakupie, a takie przewaznie sa tylko gnioty.
    Tak. Jak pisałem byłem u tego Pana. W jego stodole dokładnie bo kabrio przecież garażowane

  7. #8812

    Dołączył
    Aug 2016
    Płeć
    Skąd
    Pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    25
    Oszczędności na każdym kroku

  8. #8813
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez pawel0520 Zobacz posta
    Hej,

    kończę na razie przygodę w tym temacie jako szukający tt, bo właśnie kupiłem swój ideał. Gdyby ktoś mi powiedział, że to auto ma tyle lat, a tego nie udokumentował - nie uwierzyłbym. Kupiłem najlepiej zadbaną furę jaką kiedykolwiek widziałem na rynku wtórnym!

    Podziękowania za pomoc przy ocenie i wyborze tego egzemplarza jak i wszystkich poprzednich. Szczególne dziękuję ślę do Malisza za pomoc i wykład z całej historii samochodu. Ze względu na to, że to jego Twoja była wielkie gratulację za utrzymanie jej w tak świetnym stanie.

    Dodaję foto, jak widać prosto po kąpieli
    Piękna, ale u Malisza to ona niebieska była z napędem na przód...no ale mody mody

  9. #8814
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Piękna, ale u Malisza to ona niebieska była z napędem na przód...no ale mody mody
    to przed pierwszym dzwonem, potem po drugim machnął na srebrną bo najwięcej części w takim kolorze dostał Ważne , że nabywca zadowolony.

  10. #8815

    Dołączył
    Aug 2016
    Płeć
    Skąd
    Neverland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    000
    Rocznik
    0000
    Kolor
    BLK
    Posty
    40
    Ponawiam pytanie, czy ktoś oglądał ?

    A może jest ktoś z Poznania kto mógłby obejrzeć i dać znać. oczywiście nie za darmo.

    Właściciel twierdzi, że nie negocjuje ceny dlatego tyle stoi. Hmmm...


    Cytat Zamieszczone przez piotras Zobacz posta
    Czy ktoś go oglądał?
    http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-bez...-ID6ynavx.html

    Widziałem już go wcześniej na ogłoszeniu, ale był za 24.000. Ciekawe czemu tyle wisi.

  11. #8816
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Na zdjeciach wyglada super..

  12. #8817
    Awatar Piti
    Dołączył
    Jul 2016
    Płeć
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    sreberko Q
    Posty
    8
    Robiłem grube rozeznanie tego samochodu:
    http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-bez...-ID6ynavx.html

    Sprzedający niby z rozmowy poważny, itd., a im dalej w las tym gorzej. W końcu nie zdecydowałem się pojechać i obejrzeć tego samochodu. Przede wszystkim na zdjęciach, które mi podesłał TT nie miało wydechu?! Po tygodniu dosłał mi zdjęcie tyłu, wydech był dorobiony na "chama". Zderzak w okolicach wydechu jakby połatany, fatalnie to wyglądało. Zresztą, oceńcie sami: https://zapodaj.net/af9df4124878d.png.html

    Moim zdaniem auto po jakiś dziwnych przygodach. Sprzedający nie był w stanie określić kiedy robił rozrząd, zasłaniając się tym, że się na tym nie zna, historia serwisowa pojazdu też gubi się kilka lat temu w książkach serwisowych, potem nie wiadomo co się z tym autem działo. Ja odpuściłem, nie zaufałem temu wszystkiemu co usłyszałem i ujrzałem. Mam też więcej foto więc jak ktoś chce to PW. Jakbym miał bliżej to pewnie bym je zobaczył, ale 300km w jedną stronę mnie skutecznie zniechęciło.

  13. #8818

    Dołączył
    Aug 2016
    Płeć
    Skąd
    Pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    25
    Panowie , co sadzicie o tym egzemplarzu? Cena niska, wiec cudów sie nie spodziewam , ale jest 10km ode mnie także ppjechalbym zobaczyc.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    http://olx.pl/i2/oferta/audi-tt-1-8t-225km-CID5-IDgzDZF.html#:8b07cc9206

  14. #8819
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Jakos nie straszy, brak znaczkow na tyle, wydaje mi sie ze sie odcina lewy przedbi blotnik. jak masz tak blisko to jedz zobaczyc jak to na zywo wyglada.
    Ps. Pojechales ogladac ta w Olesnicy??
    Ostatnio edytowane przez AcidTT ; 16-08-2016 o 23:18

  15. #8820

    Dołączył
    Aug 2016
    Płeć
    Skąd
    Pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    25
    Jeszcze nie, nie było kiedy i w dodatku numeru gość nie napisał na otomoto ani allegro dzisiaj z ciekawości zajrzalem na tablice i była ta jego TT i tam juz podał . Wiec myślę żeby w czwartek albo piątek ja obejrzeć Problemem jest druga zmiana, bo mam 400km no ale to juz się jakoś zalatwi

    Myślę jeszcze obejrzeć tą TT, jakbym jechał do tej Oleśnicy - http://olx.pl/oferta/audi-tt-quattro...tml#496b10feb7

    Byłem oglądać tą w Tuszymie obok mnie. Silnik, skrzynia itp jest okey, ale... Zabraliśmy ją do serwisu i mechanik posprawdzał wszystko, coś z geometrią jest, bo było walnięte z tyłu i wstawianą ćwiartkę miało, także odpada. Więc chyba do tej Oleśnicy się wybiorę, tylko ta odległość.. sprzedający będzie miał tą przewagę, że ja tyle km przyjechałem.
    Ostatnio edytowane przez impo12 ; 17-08-2016 o 12:01

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •