Strona 584 z 761 PierwszyPierwszy ... 84484534574582583584585586594634684 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,746 do 8,760 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #8746

    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    65
    dzięki za ocene. Raczej zamiast zdjęć przejadę się chyba i zobacze bo daleko nie mam. Wiadomo, że po tym co jest trudno cokolwiek powiedzieć, ale jakie większe problemy mogą być z takim autem oprócz tego, że będzie szpachlowane i malowane? (bo wydaje mi sie, że takich bez ani jednej takiej naprawy to nie znajdę) nie szukam ideałów, myślę, że aby nie było problemów typu znoszenia auta lub wyraźne stukania w silniku.

  2. #8747
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    Mimo wszystko to chyba najciekawsza propozycja za ok 10 tys Tym bardziej, że to Q

  3. #8748
    Awatar Domenik
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Oka/WWA/PZN
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    1,006
    Cytat Zamieszczone przez Malisz Zobacz posta
    Tym bardziej, że to Q
    W tej cenie można się liczyć, że to ośka

  4. #8749

    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    65
    jak sprawdzic czy jest quattro oprocz tego, że trzeba depnąć bez esp i zobaczyć czy boksuje? pytanie z kategorii podstawowych

  5. #8750
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Kolego wez kogos ze soba bo widze ze jestes zielony.. zebys nie wladowal sie na mine..
    Zeby sprawdzic czy ma quattro to poloz sie pod auto i zobacz czy ma dyfer.. czy sprawny, to przydalby sie komp i output test zrobic. Ogolnie sprawdzic auto vagiem itd. kupowanie auta to nie jest prosta sorawa. Mowie powaznie wez ze soba mechanika lub kogos w temacie.
    Zaoszczedzi Ci to klopotow w przyszlosci, a co za tym idzie kasy..
    Ostatnio edytowane przez AcidTT ; 09-08-2016 o 10:37

  6. #8751
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    Przy ruszaniu z maks skręconymi kołami nie może być słychać żadnych niepokojących dźwięków, generalnie przy takiej pogodzie jak dziś przy 180km i Q nie ma prawa buksować kołami

  7. #8752

    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    65
    Masz zdecydowana racje. Przy poprzednich co ogladalem mialem kogos takiego, ale dzisiaj nie ma czasu. Moze ktos z forum moglby podskoczyc jezeli jest z okolicy? Albo przynajmniej jakis namiar na sprawdzony serwis w Siedlcach ktory mi by go szybko sprawdzil?

  8. #8753
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    To wez chociaz jakiegos kumpla, a serwis znajdz w necie jakis i umow sie z nimi przed ogledzinami. Pamietaj o zasadzie nr 1, nie napalac sie! sprawdz aito na spokojnie, wpatrz sie w lakier, na czarnym widac wszystkie bledy lakiernicze. Obejrzyj dokladnie podluznice, kufer, progi. Wneki przy drzwiach. Sprawdz stan oleju, plynu chlodniczego, ich kolor itd. Mechaniczne usterki sa zawsze do usuniecia wiekszym lub mniejszym kosztem, ale jak kupisz skolatana bude to zawsze bedzie juz uszminkowany trup.
    Ps. I nie jedz chociaz tam gdy Ci sprzedajacy poleci jakis warsztat
    Ostatnio edytowane przez AcidTT ; 09-08-2016 o 11:13

  9. #8754

    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    65
    Spoko, dzieki za rady czyli uwazasz ze lepiej szukac dobrej blachy niz mechanizmow? Oczywiscie nie mowie o sytuacjach gdy cos stuka, puka. Gadalem z gosciem, ktos byl z mechanikiem i odjechal, ale chcial sie podobno targowac tysiac mniej bo wyczail ze drzwi malowane i blotnik. Gosc cos dodawal o rdzy jeszcze. Ogolnie plan mam tski ze podjade sam, zobacze ogolnie czy calkiem nie szmelc i jak w miare to zadzwonie po kumpla cos sie troche zna i do serwisu.

  10. #8755
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Jak juz ktos sie sploszyl, a koles sam sie przynaje do rdzy itd.. ja bym chyba odpuscil. Blotnik i drzwi to nie problem gorzej jak naprawde gleboko dostal. Slupek, prog podloga?? Zreszta po co chesz jechac sam skoro malo wiesz?? Bez urazy ale nie wiele sprawdzisz bo nie wiesz gdzie spojrzec.. Wszystko co mechaniczne da sie wymienic. Silnik, skrzynie, napedy itd na zdrowe. Kwestia kasy. Jak auto oklepane, poszpachlowane itd to juz bedzie ulep zawsze. Ludzie sprzedaja poki jeszcze wyglada a po zimie wychodza kwiatki, ciezko sprzedac, ogarniac sie nie oplaca, a auto kibel.. zdecydowanie blachy najwazniejsze.
    Ostatnio edytowane przez AcidTT ; 09-08-2016 o 11:59

  11. #8756

    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    65
    Kurcze bo ja juz dlugo szukam tego samochodu. Tu jest powiedzmy malowany, tu nie quattro i inne mankamenty. Zaczyna mnie to juz powoli irytowac, rozumiesz? jakie moga byc problemy jak sie wpakuje w syf? Juz chyba stracilem nadzieje na ideal. Tu jest bardzo bardzo tanio. Jak mi nie podpasuje to za rok go moge opylic, powiedzmy ze nawet cos strace. Wiem ze masz racje tu w stu procentach, ale naprawde chcialbym juz kupic cos w najblizszym czasie i miec z glowy

  12. #8757
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Chlopie! Napaliles sie jak arab na kurs pilotazu pospiech to najgorszy doradca. Kupisz zlom i nie posmigasz bo bedziesz robil albo bedzie wstyd sie gdzies pokazac i z radosci bedzie doopa. O kasie wsadzanej w trupa nie wspomne. Odpusc sobie ta sztuke bo cos tam smierdzi. Poczekaj az bedziesz mial kogos do pomocy.
    Ja wiem jak wyglada kon ale bez weterynarza po takowego bym nie pojechal. Wiem jak wyglada traktor ale bez kogos kto w nich siedzi rowniez bym po taki nie pojechal.
    Szukasz tanio wiec rozumiem ze budzet dyktuje auto. Igly nie znajdziesz za taka cene to fakt, ale wydac 12k za byc moze zlom to tez sporo. Twoja sprawa co zrobisz z moimi radami ale nie zycze Ci zebys potem zagladal na forum ze lzami w oczach proszac o kolejna pomoc zamiast szukajac pomyslow na detailing czy tuning.
    Ostatnio edytowane przez AcidTT ; 09-08-2016 o 12:13

  13. #8758
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    No niestety w 99,9% przypadków za taką cenę będzie coś do roboty. Ale nie ma co demonizować, tylko zamiast rozczulać się pojeździć trochę i pooglądać, wybrać najmniej zeszroconego i kupić Oczywiście jak kolega AcidTT wspomniał, najlepiej wziąć osobę ogarniętą ze sobą.

  14. #8759
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Ja nie demonizuje, tylko znam zycie w takich sprawach. Osobiscie wychodze z zalozenia ze z tego typu autem jakim jest TT latwo sie ozenic jesli jest w kiepskim stanie. Jest ich do sprzedania dosc, a do praktycznych aut nie nalezy. Pozatym kolega chyba nie chce nastukac kilosow i wydac kasy zamiast to dolozyc do innego auta. Widac ze czarna moze byc po przygodach takze samemu stanowczo odradzam jej ogladanie.

  15. #8760
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    Co do rdzy to zależy gdzie, bo jak np. koło nadkola to jest to norma w TT miałem całą w ori lakierze i także wychodziła, jest poradnik jak wyczyścić kanaliki

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •