Strona 575 z 761 PierwszyPierwszy ... 75475525565573574575576577585625675 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,611 do 8,625 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #8611

    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Polkowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    black
    Posty
    40
    Cytat Zamieszczone przez goral90 Zobacz posta
    Witam,
    Wie ktoś coś na jej temat?
    http://olx.pl/oferta/audi-tt-CID5-ID...tml#e0280c01e6

    Emblematy klubTT, ktoś stąd czy jakas ex?
    jedzie ktoś oglądać z klubu? Sam jestem zainteresowany ale mam ponad 600 km w jedną stronę :/

  2. #8612
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    Cytat Zamieszczone przez goral90 Zobacz posta
    Witam,
    Wie ktoś coś na jej temat?
    http://olx.pl/oferta/audi-tt-CID5-ID...tml#e0280c01e6

    Emblematy klubTT, ktoś stąd czy jakas ex?
    Naklejka jeszcze clubTT, więc pewnie przez poprzedniego właściciela naklejona.
    Co do auta to prezentuje się ok, poza zmienionymi tylnymi lampami z wersji US na europejską (przynajmniej prawa, bo lewej nie widać w całości) to nic nie widać.
    Wersja US, więc bez nigdy nie wiadomo jak przyjechała do PL (w jakim stanie).
    Poszukaj w nasze auta, może znajdziesz jakiś opis, lub wyślij PW do Jasiela, może zna to auto lub pomoże w weryfikacji na miejscu.
    __________________________
    Pozdrawiam

  3. #8613
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Po odpowiedzi na 2 wiadomości prywatne napiszę jeszcze tutaj- auta nigdy nie widziałem na oczy w Białymstoku, pomimo, że podobno jest z mojego osiedla, także dziwna sprawa. To jak sprzedający skrzętnie ukrywa tablice rejestracyjne też daje trochę do myślenia Mogę obejrzeć auto najwcześniej w poniedziałek, więc jak mi się uda to dam znać.
    Pozdrawiam!

  4. #8614

    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Kaliska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czerwony
    Posty
    80
    Jest na forum może ktoś z okolic Wrocławia i mógłby obejrzeć to auto? http://olx.pl/oferta/audi-tt-2000-r-...tml#e110d4112a

    Mam z domu 5h drogi w jedną stronę, ale szukam właśnie czerwonego. Mam do wyboru inny, blisko mnie, ale po lekkiej stłuczce. Z wymienionym zderzakiem i lakierowanym dachem, oraz tylną klapą.
    Jeśli ten z Oleśnicy jest ok, to wolę przejechać całą Polskę żeby kupić właśnie ten egzemplarz.
    Ostatnio edytowane przez Marcin_1 ; 23-06-2016 o 13:38

  5. #8615
    Awatar przemeks
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    -
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    1999
    Kolor
    -----
    Posty
    336
    Cytat Zamieszczone przez Marcin_1 Zobacz posta
    Jest na forum może ktoś z okolic Wrocławia i mógłby obejrzeć to auto? http://olx.pl/oferta/audi-tt-2000-r-...tml#e110d4112a

    Mam z domu 5h drogi w jedną stronę, ale szukam właśnie czerwonego. Mam do wyboru inny, blisko mnie, ale po lekkiej stłuczce. Z wymienionym zderzakiem i lakierowanym dachem, oraz tylną klapą.
    Jeśli ten z Oleśnicy jest ok, to wolę przejechać całą Polskę żeby kupić właśnie ten egzemplarz.
    Za te 15k PLN to nie oczekuj nie wiadomo czego od tego egzemplarza. Bardziej martwiłbym się o mechanikę w tych autach niż to czy miał jakiś element malowany, zwłaszcza, że kupujesz ośkę, tańsza wersję w którą głupio byłoby pakować 4k PLN na serwis startowy. Ten z OLX co pokazujesz to ma chyba "troszkę" więcej nalatane niż 200 000 km. Kierownica masakrycznie starta z lewej strony. To moja TT po 300 000 km miała kierownicę w stanie tych allegrowych/olxowych 150 000 km :P

  6. #8616
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    Po zdjęciach to przyglądałbym się prawej stronie z przodu, bo lampa nie mam znaczka bosch.

    Co do ceny to warto zapytać czy jest już po opłatach skoro świeżo sprowadzone.
    Kolejna sprawa to skoro do końca serwisowane to warto zapłacić parę ok 30 złotych za historię serwisową i zobaczyć co potwierdzi i kiedy był ostatnia wizyta w serwisie i przy jakim przebiegu.
    __________________________
    Pozdrawiam

  7. #8617
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Śmietdzi jak z Wawy do Legnicy ta sztuka.

  8. #8618
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Śmietdzi jak z Wawy do Legnicy ta sztuka.
    Ja ten smród w Legnicy nawet czuję

    Oleśnica to prawie jak Radom eh
    __________________________
    Pozdrawiam

  9. #8619

    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Kaliska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czerwony
    Posty
    80
    Rzecz w tym, że jeśli już pojadę to z nastawieniem na kupno, bo w dwie strony przeszło 800km mi wyjdzie.
    Dlatego byłbym bardzo wdzięczny gdyby przejechał się nim wcześniej ktoś z forum.

    Wiem, że nie ma ideałów w tej cenie. Liczę się z tym, ale jeśli jest dobrze zrobiony to nie jest dla mnie wielkim problemem.

  10. #8620
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Marcin, auto sprowadzone i wystawione za 15 kola nie moze byc dobre, podejdz do tego matematycznie i pomysl ekononicznie od strony handlarza. Lepiej kubel zimnej wody na siebie wylac niz dynac pol polski i na siłe kupic szrota.

  11. #8621
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Śmietdzi jak z Wawy do Legnicy ta sztuka.
    A może Lednicy W sumie to jeden h...
    Te Terrere Terrere terererererere …

  12. #8622

    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Kaliska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czerwony
    Posty
    80
    Przed chwilą kontaktowałem się z aso audi we Wrocławiu. Informacji o serwisie również niemieckim udzielają bezpłatnie, ale tylko właścicielowi auta. Trzeba mieć dowód rejestracyjny i osobisty, dane muszą się zgadzać.
    W praktyce wyklucza to wszystkie sprowadzone auta.

    Mam do wyboru te dwie sztuki:
    http://olx.pl/oferta/audi-tt-1-8t-18...tml#8efb30e843
    http://olx.pl/oferta/audi-tt-2000-r-...tml#e110d4112a

    Plusem pierwszej jest fakt, że nim jeździłem, a sprzedający nie ukrywa co było robione (a przynajmniej o czym wie). Z resztą ciężko byłoby to ukryć skoro zderzak jest poliftowy. Dał mi nawet zdjęcia z przed remontu.
    Oglądałem go na kanale. Jak na swój wiek jest w porządku.

    Druga prezentuje się na zdjęciach dużo lepiej. Oryginalny lakier działa na moją wyobraźnię, chociaż nie wiem czy to właściwie ma jakieś znaczenie. Przecież nowy lakier powinien wyglądać lepiej niż 16-sto letni.
    Okazuje się, że w Oleśnicy stoi jeszcze jedno TT na sprzedaż, wystawione 50min później niż czerwone i sfotografowane dokładnie w tym samym miejscu. Sprzedawca i numer telefonu inny.

    Z góry zaznaczam, że pierwszy dobrze obejrzałem i spełnia moje wymagania. Cena niska, bo jednak przód był robiony, jest na zimówkach, rozrząd ma 100k km przebiegu itp.

  13. #8623
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    Cytat Zamieszczone przez Jerry Zobacz posta
    A może Lednicy W sumie to jeden h...
    Jarek, nie taki h...
    Ja tam wolę, aby jednak śmierdziało w Lednicy
    __________________________
    Pozdrawiam

  14. #8624

    Dołączył
    Sep 2015
    Płeć
    Skąd
    Konin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarny
    Posty
    139
    Cytat Zamieszczone przez Marcin_1 Zobacz posta
    Z góry zaznaczam, że pierwszy dobrze obejrzałem i spełnia moje wymagania. Cena niska, bo jednak przód był robiony, jest na zimówkach, rozrząd ma 100k km przebiegu itp.
    Rozrząd to czysta eksploatacja - zrobisz i wiesz, że masz zrobione. Jak ja kupowałem auto to paaanie, rozrząd świeżutki. A potem okazało się, że faktycznie pasek funkiel nówka, ale rolki to chyba stare zostawili. No i nie są to duże koszty. Co do zimówek - kupisz dobre opony i polatasz trochę. Co do robionego przodu - jak auto nie robi 4 śladów, zderzaki nie odstają, podłużnice proste to problemu raczej nie ma. Z reszta - ile nastoletnich aut ma fabryczny lakier i nie było nigdzie puknięte? Ja mam prosty przykład - na początki roku jakiś dureń wgniótł żonie przedni błotnik w p107. Wyklepałem ile się dało i jeździła. Miesiąc temu - inny geniusz trafił ją kantem przy cofaniu pod marketem. Pękł zderzak, połamał się ślizg. W efekcie wymienione nadkole i zderzak na nowe, w kolorze. Niby autu się nic nie stało, ale ślady odkręcania błotnika i majstrowania przy zderzaku już zostaną.

  15. #8625
    Awatar szczygiel
    Dołączył
    Jul 2015
    Płeć
    Skąd
    Opole
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    104
    http://olx.pl/oferta/audi-tt-s-audi-...tml#7a703d9bf3

    a to coś może już ktoś oglądał? W sumie nie mam daleko, a jakoś tęsknię za tt...


    i jeszcze to znalazłem tuż pod nosem, ale cabrio jakoś mi się nie widzi, co uważacie?
    http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-4x4...-ID6ypawh.html
    Ostatnio edytowane przez szczygiel ; 24-06-2016 o 14:34

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •