Strona 569 z 761 PierwszyPierwszy ... 69469519559567568569570571579619669 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,521 do 8,535 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #8521
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    Cytat Zamieszczone przez Marcin_1 Zobacz posta
    Hej, a czy to nie wygląda na niesamowitą ofertę? http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-1-8...-ID6ypRSJ.html
    Warto chyba przejechać 250km żeby go zobaczyć. Podejrzanie niska cena jeśli jedyną wadą jest ten tył.

    Welurowa tapicerka troszkę skromna w takim aucie, ale prócz tego chyba wszystko jest na miejscu. Zastanawiam się gdzie jest haczyk.
    Tył dostał, ale nie wiadomo jak mocno. Zderzak amortyzuje uderzenie i nie widać. A patrząc na klapę to ucieka na lewą lampę i do góry. Więc to jest duży znak zapytania co jest pod zderzakiem.

    Przebieg pod znakiem zapytania, patrząc po książce to w 9lat 90tyś (data 2012 w książce), czyli w 2016 powinno być około 130tyś
    __________________________
    Pozdrawiam

  2. #8522
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    Cytat Zamieszczone przez pawel0520 Zobacz posta
    http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-1-w...tml#2fd3e52034 co powiedzie o tym egzemplarzu? podjechałbym zobaczyć. z tego co się dowiedziałem telefonicznie nowe tarcze i przebieg na 100% nie kombinowany (powtarzane 3 razy, więc troche mnie niepokoi )
    tą TT (lub baaaardzo podobną) widziałem w zeszłe wakacje u nich w komisie i na zdjęciach wyglądała na kombinowaną :P chyba, że to inna. Jeśli chcesz to mogę z Tobą podjechać obejrzeć ją, mam tam 2 min drogi samochodem.

  3. #8523
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    Pooglądajcie okolice tylnej prawej lampy. Dziwnie klapa przy nie odstaje, może to tylko złudzenie na zdjęciu.
    Patrząc na ramki kupione od handlarza przez handlarza
    Jeździł dziadek a boczek od kierowcy porysowany paznokciami przez kobietę
    __________________________
    Pozdrawiam

  4. #8524
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    Może dziadek stary ale jary.....

  5. #8525

    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    65
    Cytat Zamieszczone przez Malisz Zobacz posta
    tą TT (lub baaaardzo podobną) widziałem w zeszłe wakacje u nich w komisie i na zdjęciach wyglądała na kombinowaną :P chyba, że to inna. Jeśli chcesz to mogę z Tobą podjechać obejrzeć ją, mam tam 2 min drogi samochodem.
    no wlasnie po zdjęciach też mi się wydaje kombinowana dzięki za propozycję, jak bym się zdecydował podjechać to na pewno bardzo chętnie skorzystam.


    co powiecie o tej, bo tam to jutro przy okazji bym wpadł, bo będę przejeżdżał?
    http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-qua...tml#0b158bf565

    po zdjęciach widać, że troche przód siada

  6. #8526
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    lewa szyba sie nie opuszcza, bród smród, tył tak wysoko jest w serii?

  7. #8527
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    Cytat Zamieszczone przez Malisz Zobacz posta
    lewa szyba sie nie opuszcza, bród smród, tył tak wysoko jest w serii?
    Air ride ma na tylnej osi
    Tylko do zdjęć nie wypoziomował. Jak na serię to chyba za wysoko.
    __________________________
    Pozdrawiam

  8. #8528

    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    brak
    Posty
    5
    Hej!
    Co powiecie na tą brązową tt?
    warto pchać się w całą pomalowaną z Belgii?
    Wnętrze obite materiałem.
    http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-1-8...-ID6ylJ0w.html

    vin truzzz8nzx1014924
    Ostatnio edytowane przez koni ; 09-06-2016 o 18:54

  9. #8529
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    Cytat Zamieszczone przez koni Zobacz posta
    Hej!
    Co powiecie na tą brązową tt?
    warto pchać się w całą pomalowaną z Belgii?
    Wnętrze obite materiałem.
    http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-1-8...-ID6ylJ0w.html

    vin truzzz8nzx1014924
    Kiedyś ktoś niezłą kasę władował w to auto. Zderzaki na gładko, nowy lakier, alcantara obszyta w środku, ale dzisiaj to auto świeżo nie wygląda. Wnętrze jak dla mnie zmęczone i brudne. Nie ma pewności kto jeździł, jak jeździł.
    Ja bym się nie pchał, zwłaszcza że od handlarza z komisu.
    Przebiegi obu jakieś podobne po 204
    __________________________
    Pozdrawiam

  10. #8530

    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Kaliska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czerwony
    Posty
    80
    Jak to wam się podoba? http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-1-8...-ID6ypSSR.html

    Ogólnie to chciałem minimum 2000 rocznik, bo chyba później lepszy przy ewentualnej odsprzedaży, ale zaczynam się teraz zastanawiać, czy to ma aż takie znaczenie.
    Pytanie czy jest sens już na starcie odrzucać auta z 1999, których jest jednak kilka w mojej okolicy. 2 na początku rocznika wydaje mi się robić ogromną różnicę.
    Ostatnio edytowane przez Marcin_1 ; 10-06-2016 o 10:37

  11. #8531
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    Cytat Zamieszczone przez Marcin_1 Zobacz posta
    Jak to wam się podoba? http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-1-8...-ID6ypSSR.html

    Ogólnie to chciałem minimum 2000 rocznik, bo chyba później lepszy przy ewentualnej odsprzedaży, ale zaczynam się teraz zastanawiać, czy to ma aż takie znaczenie.
    Pytanie czy jest sens już na starcie odrzucać auta z 1999, których jest jednak kilka w mojej okolicy. 2 na początku rocznika wydaje mi się robić ogromną różnicę.
    Ja kupując swoją nie kierowałem się rocznikiem, czy kolorem, w cenie swojej mogłem kupić 2003, ale ....
    Więc wg mnie szukaj wersji, która jest jak najmniej zajechana, sprawna technicznie i historią serwisową (nie koniecznie ASO), ale po fakturach potwierdzających wymiany części, płynów co uwiarygodni auto. Rocznik czy to będize '99 czy '00 jakie to ma znaczenie jak kupisz w pełni sprawne i kompletne auto? Jak będzie igła to sprzedaż za parę lat też w dobrej cenie.

    Co do sztuki z ogłoszenia, wizualnie ładna, ale brak większej ilości zdjęć, aby bardziej ją ocenić. Z zewnątrz na czarnym kolorze mało widać, więc tylko napiszę co widzę:
    - znaczki s-line - nie powinno być - dołożone (grill + tylne błotniki przed kołem)
    - brak znaczka TT na tylnym zderzaku
    -widoczny obrys poduszki pasażera - ten typ (rocznik) tak ma, ale zawsze jest ryzyko że ...

    Poproś o więcej zdjęć, przy otwartych drzwiach, klapie bagażnika i z maską w górze
    __________________________
    Pozdrawiam

  12. #8532

    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    65
    Hej,

    kolejny raz ja. co powiecie o tym egzemplarzu? http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-aud...tml#0b158bf565

    bardzo dobrze opisany i zaprezentowany. może też takie pytanie dodatkowe ode mnie. czy warto szukac uporczywie wersji 225km czy 180km nie sprawia wielkiej roznicy?

  13. #8533
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    zderzak jak pewnie zauważyłeś nie ORI, skóra na kierownicy nieoryginalna, wytarty włącznik świateł (przy takim przebiegu?) nieoryginalna rura od turbo, brak znaczka TT z tyłu,

  14. #8534

    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    brak
    Posty
    5
    Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
    Kiedyś ktoś niezłą kasę władował w to auto. Zderzaki na gładko, nowy lakier, alcantara obszyta w środku, ale dzisiaj to auto świeżo nie wygląda. Wnętrze jak dla mnie zmęczone i brudne. Nie ma pewności kto jeździł, jak jeździł.
    Ja bym się nie pchał, zwłaszcza że od handlarza z komisu.
    Przebiegi obu jakieś podobne po 204
    Dziękuję za odp
    Właśnie dlatego przykuła moją uwagę, że ktoś nie żałował na nią grosza. Co do przebiegu, wiadomo że w komisie więcej niz 200 tysięcy km nie bezie przebiegu:P Obadałem ją na żywo i są 2 szyby nie ori, przednia i boczna od kierowcy ta przy slupku A. Auto się przegrzewa po chwili ostrej jazdy temp ok 100c. Czy możliwe że przez luźną skrzynkę bezpieczników na aku?

  15. #8535
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez koni Zobacz posta
    Dziękuję za odp
    Właśnie dlatego przykuła moją uwagę, że ktoś nie żałował na nią grosza. Co do przebiegu, wiadomo że w komisie więcej niz 200 tysięcy km nie bezie przebiegu:P Obadałem ją na żywo i są 2 szyby nie ori, przednia i boczna od kierowcy ta przy slupku A. Auto się przegrzewa po chwili ostrej jazdy temp ok 100c. Czy możliwe że przez luźną skrzynkę bezpieczników na aku?
    Te bezpieczniki są odpowiedzialne na pewno za wiatraki chłodnicy, alternator i ABS. Mają to do siebie, że dobrze warto je czasami przejrzeć, fakt nagrzewa się to miejsce, ale to nie jest jakaś poważna usterka, żeby jej nie naprawić, szczególnie w komisie. Jak dla mnie przyczyna może być zupełnie inna...

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •