Strona 497 z 761 PierwszyPierwszy ... 397447487495496497498499507547597 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,441 do 7,455 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #7441

    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    1,494
    Witam.
    Może ta informacja trochę wyjaśni:
    Miłego czytania.

    Nazwa "S line" łączy modele Audi wyposażone w pakiety o sportowym charakterze. Gama samochodów "S line" obejmuje następujące modele: A2, A3, A4 (Limuzyna i Avant), A6 (Limuzyna i Avant) oraz TT (coupe oraz roadster).
    Sportowe pakiety S line dla modeli Audi Koncepcja "S line" bazuje na seryjnie produkowanych modelach, którym nadano sportowy charakter m.in. poprzez następujące elementy:
    - zawieszenie sportowe "S line" - obniżone o 20mm,
    - fotele sportowe z elektrycznie regulowanym ustawieniem odcinka lędźwiowego dla obu foteli przednich,
    - specjalną strukturę tapicerki: część zewnętrzna ze skóry, część wewnętrzna z materiału "Speed",
    - system informacyjny FIS (komputer pokładowy z systemem "auto-check" i wskaźnikiem temperatury zewnętrznej),
    - sportowe koło kierownicy pokryte skórą
    - dźwignię zmiany biegów oraz dźwignię hamulca ręcznego w skórze.
    Zewnętrznie auta w wersji "S line" wyróżniają się dzięki:
    - napisom "S line" na bocznych listwach ochronnych drzwi tylnych (w Audi TT z boku między drzwiami a nadkolem, w A3 w wersji 3-drzwiowej na drzwiach bocznych),
    - lusterkom zewnętrznym i klamkom w kolorze nadwozia,
    - 9-ramiennym obręczom kół ze stopów metali lekkich,
    - dodatkowym kolorom lakieru (perłowy czerwony "Misanorot", srebrny "Avussilber").
    Opcjonalnie możliwe jest także zamówienie dźwigni zmiany biegów pokrytej aluminium (dla wszystkich modeli). W Audi A4 i A6 pakiet "S line" może dodatkowo zawierać wielofunkcyjne koło kierownicy i elektryczną regulację foteli przednich (również z pamięcią). W Audi TT "S line" dostępne są również reflektory ksenonowe z osłonami w kolorze tytanu.
    Nowa wersja wyposażenia "S line" nadaje modelom Audi jeszcze bardziej sportowy wygląd, a dzięki udoskonaleniom we wnętrzu -także bardziej indywidualny charakter. Uzupełnieniem dynamicznego wyglądu klasycznych modeli Audi w wersji "S line" jest obniżone podwozie ze specjalnie dobranym zawieszeniem i bardziej sztywnym resorowaniem, co zapewnia jeszcze lepszy kontakt pojazdu z podłożem. Odlewane ze stopów metali lekkich obręcze kół (9-szprychowe) podkreślają także optycznie sportowy charakter wersji "S line".
    Sportowe pakiety S line dla modeli Audi Sportowe, dokładnie dopasowane do sylwetki fotele gwarantują doskonałe trzymanie podczas pokonywania zakrętów. Są one wykończone skórą i tkaniną "Speed" (w kolorze czarnym) oraz wyposażone w regulowane elektrycznie ustawianie odcinka lędźwiowego (dla obu foteli przednich). Wrażenie siły i dynamiki potęguje sportowa trójramienna kierownica pokryta perforowaną skórą. Dźwignia zmiany biegów i dźwignia hamulca ręcznego również pokryte są skórą.

    Pozdrawiam.

  2. #7442
    Awatar Tajco
    Dołączył
    Jul 2015
    Płeć
    Skąd
    Słupsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Czarny
    Posty
    13
    Super. Bardzo dziękuję. Trochę mi to rozjaśnilo kwestie sline w Audi TT. Jeszcze tylko takie pytanie. Niekiedy widzę egzemplarze że znaczkiem sline..? Na kole kierownicy. To znaczy że ona jest z takiego pakietu sline?

    Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

  3. #7443
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,363
    Cytat Zamieszczone przez Tajco Zobacz posta
    Super. Bardzo dziękuję. Trochę mi to rozjaśnilo kwestie sline w Audi TT. Jeszcze tylko takie pytanie. Niekiedy widzę egzemplarze że znaczkiem sline..? Na kole kierownicy. To znaczy że ona jest z takiego pakietu sline?

    Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
    W pierwszych rocznika znaczek na kierownicy był standardem. Od 2001 tylko s-line miały.
    __________________________
    Pozdrawiam

  4. #7444
    Awatar Tajco
    Dołączył
    Jul 2015
    Płeć
    Skąd
    Słupsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Czarny
    Posty
    13
    Rozumiem. Dzięki

    Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

  5. #7445
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Cytat Zamieszczone przez Quarter Zobacz posta
    Nikt chyba nie ma jasności co tak naprawdę wchodziło w ten pakiet.
    Jest jest. Ze szczegółami.

    http://www.klubtt.pl/showthread.php?...ych-Audi-TT-8N

    Co prawda zdjęcia wyszły, ale info pozostałyl.

  6. #7446

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa/Radom
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    37

    Po półtora rocznym użytkowaniu....

    Cytat Zamieszczone przez ksolk Zobacz posta
    Widocznie hubi_pl wie coś więcej nt. tego komisu.Nie wiem na jakim świecie Ty żyjesz,wierzysz w rabat przez tel,w info o spawanym dachu przez mail,teraz w to że sprzedający na 100% nie ma nic wspólnego z tym komisem.Co Ty sypiasz ze sprzedającym?Poczekaj a raczej pojeździj z 10 tys km,pożyjemy zobaczymy,mimo wszystko życzę bezawaryjnej jazdy a teraz wróćmy do tematu.Otwórz sobie swój własny z opisem itp.Tam będziemy o nim pisać.


    Po półtora rocznym użytkowaniu (29tyś. km)....
    Dla niedowiarków...
    0 wkładu finansowego
    0 awarii
    100% frajdy
    Da się kupić tanio i w komisie i w dobrym stanie? DA!!!!
    Tak jak pisałem wcześniej... Oglądałem 3 sztuki. Od 17 tyś do 23tyś zł. Ta najtańsza mimo że z komisu była w najlepszym stanie. Podstawa to sprawdzenie przed zakupem w warsztacie. Ktoś inny kupił pewnie tą co oglądałem za 23tyś, czyli 6 tyś drożej + 2-3 tyś remont , żeby była przynajmniej w takim stanie jak ta moja za 17 tyś. 8-9 tyś zł drożej w sumie za to samo... Ale kto bogatemu zabroni...
    ps. Z 17tyś stargowałem do 15.500zł + dostałem piękne koła na 18 calowych felgach i oponami letnimi dwu sezonowymi
    Ostatnio edytowane przez lukasz2000 ; 08-08-2015 o 09:41 Powód: Dopisanie Ps.

  7. #7447
    Awatar Quarter
    Dołączył
    Jul 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    270
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    214
    Cytat Zamieszczone przez lukasz2000 Zobacz posta
    Da się kupić tanio i w komisie i w dobrym stanie? DA!!!!
    Pogratulować zakupu w takim razie!!! Wszystko się "da" - cuda się zdarzają, tak jak i różne okazje w życiu. Kto nie próbuje ten się nie dowie. To trochę jak z piękną kobietą - idzie takie zjawisko ulicą albo jedzie 911 cabrio i 99,9% facetów z góry zakłada, że jest zajęta a furę dostała od swojego bogatego męża. A rzeczywistość potrafi być taka, że dziewczę jest samotne a na autko zarobiło samo albo dostało je od bogatego tatusia. Tylko żaden facet się tego nie dowie, bo nie sprawdzi - z góry zakładając, że jest inaczej i szkoda czasu Oczywiście, statystyka przemawia przeciwko takim zbiegom okoliczności, ale to nie znaczy, że się nie zdarzają.

    Co najmniej trzy samochody w moim życiu sprzedałem znacznie poniżej ich realnej wartości. Bo gwałtownie i na już potrzebowałem kasy. Bo nie mam czasu i ochoty miesiącami spotykać się z pasjonatami kopania opon i wymyślania nieistniejących usterek dla zbijania ceny. Bo z autem jak z kobietą - jeśli podejmujesz decyzję o rozstaniu, to nie masz ochoty jeszcze wspólnie mieszkać przez rok. Bo koszty ogłoszeń, paliwa na "jazdy próbne", mycia, podtrzymywania akumulatora + ryzyko, że w trakcie wielomiesięcznego sprzedawania coś klęknie za grube szelesty zazwyczaj przerastają obniżkę ceny na samym początku. Można się bujać z wygórowaną ceną miesiącami, można ją inicjalnie obniżyć do poziomu szrotów i wygrać czas, obrócić gotówką i popychać życie dalej. To jest odwieczne pytanie zadawane sobie przez sprzedających - czy lepiej mieć 15,000 dziś czy 20,000 nie-wiadomo-kiedy-i-czy-w-ogóle? To wszystko zwłaszcza dotyczy aut rzadkich, tuningowanych itp.

    Sorry za OT, idę zbierać szelesty na TT, decyzja finalnie zapadła, zwłaszcza, że w Gtv nie działa klima

    Żeby post był bardziej na temat, to zapytam jeszcze o jedną sztukę, którą dla świętego spokoju chcę obejrzeć zanim "przepłacę" za którąś forumową Na czarnym lakierze to ja nic nie widzę w kwestii kolorów, malowania itp. Zastanowiła mnie konsola środkowa - jakoś tak....krzywo wygląda. Coś jeszcze widzicie?

    http://allegro.pl/show_item.php?item...412#98aacfcd47

    Dzięki z góry za pomoc
    Ostatnio edytowane przez Quarter ; 08-08-2015 o 12:58 Powód: dopis

  8. #7448
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    Nie chce mi się wdawać w zbędne dyskusje, bo dla każdy ma inny pkt. widzenia co do zakupu i użytkowania auta...nikt Ci nie zabroni kupowania TT-ek nawet i po 10tys. tylko po to jest ten temat by uświadomić ludziom, które auto jest warte swojej ceny, a której nie. Proszę Cie nie pisz o przepłacaniu za którąś forumową TTkę, bo chyba póki co żadnej nie byłeś oglądać więc trochę nie na miejscu oceniać czy dane auto jest warte swojej ceny czy też nie Z ciekawości przejrzałem dział sprzedam i myślę, że ceny wystawionych aut są adekwatne do ich stanu oczywiście zawsze stratny będzie sprzedający, bo poświęcił masę czasu i pieniędzy na to by auto wyglądało, a i tak się znajdą tacy, którzy powiedzą a co to. Większość osób nie zwraca uwagi na to jakie wyposażenie dodatkowe i na jakich częściach było modyfikowane auto, a to wielki błąd...nie raz komplet felg jest wart połowę ceny auta. Życzę Ci i wielu użytkownikom zakupu właściwej TT-ki bez mankamentów i wad ukrytych

    Pozdrawiam

  9. #7449
    Awatar Quarter
    Dołączył
    Jul 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    270
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    214
    Cytat Zamieszczone przez MaTTeusz Zobacz posta
    . Proszę Cie nie pisz o przepłacaniu za którąś forumową TTkę, bo chyba póki co żadnej nie byłeś oglądać więc trochę nie na miejscu oceniać czy dane auto jest warte swojej ceny czy też nie
    No widzisz, użyłem cudzysłowu, zmrużonego oczka i uśmiech, aby było jasne, że słowo "przepłacić" jest w kontekście żartobliwym i wcale nie uważam wyższych cen aut forumowych za nieuzasadnione. Cóż, zostałem inaczej zrozumiany, trudno.

    Co do straty na aucie to coś o tym wiem - zdarzyło mi się sprzedać za 17 tys auto, które kosztowało mnie 60 tys. Nie jest to powód do dumy, a jedynie fakt pokazujący, że cuda się zdarzają. Podobnie w drugą stronę - to, że ktoś auto wycenia wysoko, nie jest jednoznaczną gwarancją, że to auto jest w idealnej kondycji i jest warte swojej ceny. Niedawno ktoś z forum oglądał żółtego roadstera wycenionego na 20k i opisał, że to zlep pierwszej wody. Więc, jak mawiał jeden z moich profesorów, "jest różnie"

    Co do wyposażenia dodatkowego masz 100% racji. Równie ważne jest zestawienie udokumentowanych napraw (np. rozrząd) z ostatniego okresu (o ile jest wiarygodne) i np. stan opon w aucie. No i oczywiście słynna "klima do nabicia"

    Za życzenia dziękuję i również pozdrawiam.

  10. #7450
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    Teraz już się zrozumieliśmy ja rozumiem i jestem z tego w pełni świadom, że wraz z upływem lat auto tanieje...to jest normalne zjawisko, ale w tym lrzypadku cena rynkowa TTek waha się miedzy 15-20tys w pozostałe auta za wyższą kwotę zostało cos dodatkowo wlozone prze uzytkownika chociaz jak patrze na allegro to sa wyjatki TT i czesto sprzedawcy szukaja jelenia

  11. #7451
    Awatar Quarter
    Dołączył
    Jul 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    270
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    214
    Kolejny powrót TT-ki marnotrawnej z Białegostoku na łono Warszawy czyli o tym jak Czarodziej ponownie wyekspediował delikatnie dłubniętą OEM+ do stolicy zostanie przeze mnie opisany w odpowiednim wątku o naszych samochodach Jak dla mnie sezon polowań na TT się zakończył No...prawie, bo Najdroższa coś przebąkuje o roadsterze 225.....

    Podziękowania dla kolegów, którzy służyli radami również tam zamieszczę (ale i tu składam)

  12. #7452
    Awatar maciej22.86
    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    Gniezno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2001
    Kolor
    green
    Posty
    174
    przebąkuje o roadsterze 225.....ja mam takowego na sprzedaż.

  13. #7453
    Awatar Quarter
    Dołączył
    Jul 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    270
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    214
    Cytat Zamieszczone przez maciej22.86 Zobacz posta
    przebąkuje o roadsterze 225.....ja mam takowego na sprzedaż.
    Nie no, muszę chwilę odetchnąć, już raz kupiłem dwa takie same auta w jeden weekend i mój psychiatra zabronił mi powtarzania takich ekstrawagancji . Ale za 2-3 miesiące może będę szukał - ale raczej czerwonego, czarnego lub niebieskiego.

    Powodzenia w sprzedaży!

  14. #7454
    Awatar red5555
    Dołączył
    Sep 2013
    Płeć
    Skąd
    Danzig
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    217
    Cytat Zamieszczone przez maciej22.86 Zobacz posta
    przebąkuje o roadsterze 225.....ja mam takowego na sprzedaż.

    powiedz coś więcej lub daj info na priv

    co powiecie :
    http://allegro.pl/piekne-audi-tt-cab...582305157.html

    trochę mnie ten Radom zniechęca...

  15. #7455
    Awatar cocolina
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    xxx
    Kolor
    xxx
    Posty
    677
    Cytat Zamieszczone przez red5555 Zobacz posta
    powiedz coś więcej lub daj info na priv

    co powiecie :
    http://allegro.pl/piekne-audi-tt-cab...582305157.html

    trochę mnie ten Radom zniechęca...
    Radom jak Radom, ale fota jak z katalogu
    Blonde Bandit in TT

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •