Strona 485 z 761 PierwszyPierwszy ... 385435475483484485486487495535585 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,261 do 7,275 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #7261

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Ktoś kiedyś powiedział "Nie odkładaj marzeń, odkładaj na marzenia" pchaj w skarpetę jeszcze i zwiększ pułap do 23-25 tysięcy. Gwarancji ze kupisz lepsze nie dam ale dam taką, że w pułapie kwotowym, w którym poszukujesz żeby cieszyć się autem będziesz musiał wydać kolejnych kilka tysi.
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  2. #7262
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    Ktoś kiedyś powiedział "Nie odkładaj marzeń, odkładaj na marzenia" pchaj w skarpetę jeszcze i zwiększ pułap do 23-25 tysięcy.
    Od razu 30 niech najlepiej przyszykuje...

  3. #7263

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    Od razu 30 niech najlepiej przyszykuje...
    Można i tak - nie wiem, te auta są już na tyle wiekowe że nawet sprzedane w dobrej wierze, sprawne może zjebać się po sprzedaży tuż za zakrętem. Ale pułapy 17-18 tysi gdzie wiadomo, że sprzedający cos tam z tego opuści jeszcze moim zdaniem gwarantują kłopoty.
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  4. #7264

    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    5
    http://allegro.pl/audi-tt-1-8-turbo-...292376836.html

    Czy mógłby ktoś ocenić to autko?

  5. #7265
    Awatar Tomek69N
    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Skąd
    44-200 Rondnik
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Myszowaty
    Posty
    475
    Nie jest to na pewno S-Line. Nawet o emblemat się nie postarał "handlarz Mirek" a pisze bzdury okraszając wykrzyknikami i czerwonym wyróżnieniem. Może auto nie jest złe ale na hasło "Szwajcaria", zwłaszcza z Radomia włos się większości forum jeży Zdjęcia też zrobione o pięknej porze ale dobrej na spacer z blondynką a nie foto do sprzedaży.
    Skoro taki zadbany i pewny to niech poda VIN. Przebieg może być realny choć na TT tak nie widać zużycia jak na jakimś aucie na F. W aucie narobił się jakiś garażowy grzebacz... wskaźnik turbo w "aschenbechrze", lampy znad Huang-ho, grill z przodu wymieniony ale może komuś się nie podobały oryginalne elementy i postanowił upiększyć. Te opony to też nie wiem skąd ale plakiem pryśnięte ślicznie, i tylko szkoda, że już do wymiany pewnie.
    Jak na nie masz daleko to się przejedź i zobacz na miejscu ale... nie wiem czy warto. Za dużo picowania. Słowem - Radom.

  6. #7266

    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    5
    Cytat Zamieszczone przez Tomek69N Zobacz posta
    Nie jest to na pewno S-Line. Nawet o emblemat się nie postarał "handlarz Mirek" a pisze bzdury okraszając wykrzyknikami i czerwonym wyróżnieniem. Może auto nie jest złe ale na hasło "Szwajcaria", zwłaszcza z Radomia włos się większości forum jeży Zdjęcia też zrobione o pięknej porze ale dobrej na spacer z blondynką a nie foto do sprzedaży.
    Skoro taki zadbany i pewny to niech poda VIN. Przebieg może być realny choć na TT tak nie widać zużycia jak na jakimś aucie na F. W aucie narobił się jakiś garażowy grzebacz... wskaźnik turbo w "aschenbechrze", lampy znad Huang-ho, grill z przodu wymieniony ale może komuś się nie podobały oryginalne elementy i postanowił upiększyć. Te opony to też nie wiem skąd ale plakiem pryśnięte ślicznie, i tylko szkoda, że już do wymiany pewnie.
    Jak na nie masz daleko to się przejedź i zobacz na miejscu ale... nie wiem czy warto. Za dużo picowania. Słowem - Radom.
    Dziękuję za radę. Właśnie się tam wybieram obejrzeć. Wygląda nawet nieźle ale właśnie to, że to typowy "handlarz Mirek" z Radomia mnie przeraża

  7. #7267
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    zapytaj skąd ma tablice

  8. #7268

    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    5
    Co może być z tablicami nie tak? Macie jeszcze jakieś rady, na co zwrócić uwagę przy zakupie?

  9. #7269
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez chickenaldo Zobacz posta
    Co może być z tablicami nie tak? Macie jeszcze jakieś rady, na co zwrócić uwagę przy zakupie?
    A to że takie tablice to może sobie każdy wydrukować bo nie są to oryginalne szwajcarskie blachy: http://www.wykop.pl/ramka/2382650/au...rskie-tablice/

    Na co uważaj podczas zakupu??? Na wszystko co zostało do tej pory opisywane.....a w szczególności poczytaj ten temat, powie Ci on w sumie wszystko: http://www.klubtt.pl/showthread.php?...-zwracac-uwage

    P.s. Nie napalaj się na Radom....serio, naprawdę dobrze Ci radzimy, uwierz nam, nie chcemy źle dla Ciebie.
    Te Terrere Terrere terererererere …

  10. #7270
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Przed chwila przejezdzalem przez Radom i zwrocilem uwage ze same szwajcary tam wlasnie sprzedaja....te drukowane smieci powinny byc karane! Przeciez to jawne oszustwo.

  11. #7271
    Awatar 4mario
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    264
    To prawda, powinno być karane. Ale jak jest w Radomiu Norauto to za 150 zetów robią przegląd przed zakupem z pomiarem geometrii, grubości lakieru i błędów w kompie... zawsze coś.

  12. #7272
    Awatar Ermenegildo
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Skąd
    Gołdap
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    denim blue
    Posty
    152
    Szwajcarskie tablice mają inne wymiary dla przodu i dla tyłu. Te drukowane najczęściej są jednakowe. W Radomiu samochodów nie kupujemy- ani w Gnieźnie ani w Drezdenku, czy Swarzędzu. 9 na 10 to miny.

  13. #7273

    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Sochaczew
    Pojemność
    brak
    KM
    162
    Rocznik
    1995
    Kolor
    wiśniowy
    Posty
    88
    Cytat Zamieszczone przez Ermenegildo Zobacz posta
    Szwajcarskie tablice mają inne wymiary dla przodu i dla tyłu. Te drukowane najczęściej są jednakowe. W Radomiu samochodów nie kupujemy- ani w Gnieźnie ani w Drezdenku, czy Swarzędzu. 9 na 10 to miny.
    Potwierdzam, ja miałm blisko, więc pojechałem do Radomia, ale oblookałem 3 szt i żadnej nie kupiłem, więc statystka słaba

  14. #7274
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Dodam jeszcze Gubin...a ja w norauto w radomiu to chyba bym nie uwierzyl jednym slowem odpusc sobie kolego ten szwajcarski skarb

  15. #7275
    Awatar Ermenegildo
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Skąd
    Gołdap
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    denim blue
    Posty
    152
    Lista zagłębi handlarzy jest długa..., Socho, Żyrardów, Jedlnia-Letnisko k. Radomia, to magicy złotych interesów bez skrupułów, że chwilę temu odjechałeś od niego z placu paździerzem odkręconym od słupa. Szukać z chaty, sprowadzanych we własnym zakresie bez pośredników.

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •