Strona 466 z 761 PierwszyPierwszy ... 366416456464465466467468476516566 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,976 do 6,990 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #6976
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez wiewioraandrzej Zobacz posta
    Jeszcze trochę i Mk1 będą chodziły po 8-9 tys i ludzie będą kupować bo kusi cena i żyją ta chwila nie patrząc w perspektywie tego co będzie później, a nóż może to ja będę tym szczęśliwcem i upałuje diament za 13 tys .Skoro to auto stoi za 12900 w komisie to ze 3-4 tys jeszcze komis zarabia
    3-4 tysiące komis zarabia na aucie za 13000zł? No bądźmy poważni, wtedy nie opłacałoby się robić nic innego. Wstawiałem auto do komisu jakiś czas temu i do ceny którą chciałem dostać za auto (około 20000zł) doliczono 500zł marży komisu, więc bardzo optymistycznie patrzysz na zarobki komisów

  2. #6977
    Awatar grzałka
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    szary
    Posty
    373
    Pod uwagę trzeba wziąć to czy auto w komisie jest wstawione przez kogoś czy komis sam ściągnął auto i doprowadza je byle jak do porządku i na nim zarabia. Wówczas marże na pewno są inne a takich pseudo komisów, które ściągają szroty, doprowadzają je do stanu "używalności" i sprzedają żeby zarobić powstaje ciągle mnóstwo.
    Proste są dla szybkich aut a zakręty dla szybkich kierowców

    https://www.facebook.com/SzefKuchniPodOrlem?ref=hl

  3. #6978
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    3-4 tysiące komis zarabia na aucie za 13000zł? No bądźmy poważni, wtedy nie opłacałoby się robić nic innego. Wstawiałem auto do komisu jakiś czas temu i do ceny którą chciałem dostać za auto (około 20000zł) doliczono 500zł marży komisu, więc bardzo optymistycznie patrzysz na zarobki komisów
    Różnie komisy podchodzą do swoich ,,marż". Czasem jest to prawie 100% wartości danego samochodu. Wiem, co piszę, bo byłem świadkiem takich sytuacji.
    Ale są i mniejsze marże, nie ma reguły.
    Co komis, to inne podejście.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  4. #6979
    Awatar wiewioraandrzej
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    953
    2009rok oddałem do komisu VW Polo dostałem 2.5 tys potem sprawdzałem na stronie komisu za ile go wystawi no i wystawił za 5 tys auto odpicowal konkretnie poszło po 2 tyg wiec zarobić zarobił

    PS zaraz dostaniemy po głowie za ot
    Ostatnio edytowane przez wiewioraandrzej ; 17-01-2015 o 00:20
    Using Tapatalk

  5. #6980

    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarny
    Posty
    6
    Co do auta użytkownika Krogul i jego tematu http://olx.pl/oferta/audi-tt-super-s...5-ID7pQSz.htmlMiałem tego nie pisać ale krew mnie zalewa. PO 1 nie kupił tego auta od kobiety w Niemczech tylko ode mnie (zresztą wszystko jest w karcie pojazdu) auto chyba już 4 lata w Polsce. Wszystkie zdjęcia która są w ogłoszeniu są mojego autorstwa na moich blatach (te w jego miniaturce również) Jeżeli ktoś jest zainteresowany kupnem tego samochodu to śmiało proszę do mnie napisać pw. Opisze wszystkie bolączki tego auta i jego stan

  6. #6981
    Awatar Ermenegildo
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Skąd
    Gołdap
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    denim blue
    Posty
    152
    Ulepy od magików po "szybkiej robocie" po 15tys. zanim trafiły do PL wyglądały mniej więcej tak:http://www.mobile.de/pl/marka/audi/m...203426253.html

  7. #6982
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    Jeśli TT w takim stanie na sucho w Niemczech kosztuje 16.400 zł bez opłat, transportu, naprawy, zarobku, to w jakim stanie były perełki z Niemiec "po szkodzie parkingowej" które teraz kosztują 15 tys hmm pomyślmy....

  8. #6983
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez Ermenegildo Zobacz posta
    Ulepy od magików po "szybkiej robocie" po 15tys. zanim trafiły do PL wyglądały mniej więcej tak:http://www.mobile.de/pl/marka/audi/m...203426253.html
    Bez przesady, jeżeli to są jedyne uszkodzenia i reszta auta była by w stanie nieruszonym, nie jest to jeszcze taki ulep jaki porusza się mk1 po naszych drogach.
    Wystarczyło by do niego wsadzić moją byłą TT którą sprzedałem na części w kolorze czarnym i odbudował bym tak że kupił byś i cieszył się że masz bezwypadkowe, żyjąc w nieświadomości.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  9. #6984
    Awatar Ermenegildo
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Skąd
    Gołdap
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    denim blue
    Posty
    152
    Łyknąłby ten, który pierwszy raz kupuje samochód, ale nie ten, którego obecna TT to 9 samochód w życiu. Spasowanie poszczególnych elementów karoserii nigdy już nie będzie takie, jak w chwili opuszczenia tego auta z linii montażowej. Lakiernik też musiałby być zdolny. Różne mocowania, zasicki, zaczepy nie wszystkie trafią na swoje miejsce. Pokazałem tylko, ile na zachodzie trzeba wybecalować za strzeloną TT w odniesieniu do "lalek" z naszych, krajowych ogłoszeń.

  10. #6985

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez Ermenegildo Zobacz posta
    Łyknąłby ten, który pierwszy raz kupuje samochód, ale nie ten, którego obecna TT to 9 samochód w życiu. Spasowanie poszczególnych elementów karoserii nigdy już nie będzie takie, jak w chwili opuszczenia tego auta z linii montażowej. Lakiernik też musiałby być zdolny. Różne mocowania, zasicki, zaczepy nie wszystkie trafią na swoje miejsce. Pokazałem tylko, ile na zachodzie trzeba wybecalować za strzeloną TT w odniesieniu do "lalek" z naszych, krajowych ogłoszeń.
    Racja, dokupienie elementów w tym samym kolorze i dokładne złożenie tego do kupy spowoduje tylko tyle, że powiększysz sobie grono frajerów oglądających "bezwypadkowe" ale nigdy nie doprowadzi do jakości spasowania elementów, które będzie równe temu co fabryka dała.
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  11. #6986

    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Podlaskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    zielony
    Posty
    125
    Może i wygląda tragicznie na pierwszy rzut oka ale chyba nie było tak źle skoro nawet poduchy nie wystrzeliły. Jeśli chodzi o spasowanie przodu to wystarczy zamontować FMIC i już nic nie będzie pasowało bo trzeba zdemontować przedni zderzak i trochę pociąć.

    Wstawiasz jedno auto i chcesz do niego wszystko pod pasować pomimo że rynek jest różny za równo u nas jak i gdzie indziej.
    Dla przykładu dokładasz 2 tys zł i masz ten sam rocznik nie uszkodzony http://www.mobile.de/pl/marka/audi/m...202943706.html dokładasz kolejny 1 tys zł i masz jeszcze rok młodszy http://www.mobile.de/pl/marka/audi/m...198786660.html. Po kolejne cabrio będzie według mnie droższe w zakupie, dodatkowo jak porównywać auto z 2001r w DE do ulepów naszych po 15 tys zł z 99r z przebiegiem ponad 200tys zł to trochę bez sensu.

  12. #6987

    Dołączył
    Jan 2015
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1
    Witam! Od jakiegos choruje na Audi TT i oglądam ogłoszenia i trafiłem na coś*takiego: http://olx.pl/oferta/sprzedam-audi-t...5-ID8w4A5.html
    Nie ma tu dużo informacji ale może ktoś z was będzie mógł coś nawet z tego coś powiedzieć? Dzięki!

  13. #6988
    Awatar Kamuś
    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Świdnik
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    LY7W
    Posty
    106
    Cytat Zamieszczone przez jestemwolny Zobacz posta
    Witam! Od jakiegos choruje na Audi TT i oglądam ogłoszenia i trafiłem na coś*takiego: http://olx.pl/oferta/sprzedam-audi-t...5-ID8w4A5.html
    Nie ma tu dużo informacji ale może ktoś z was będzie mógł coś nawet z tego coś powiedzieć? Dzięki!
    Ze zdjęć tylko wróżka coś wywróży, takiej są jakości. A jeśli przeczytałeś chociaż kilka ostatnich stron tego tematu, to już wiesz, że za tą cenę raczej cudów się nie można spodziewać. Cuda i okazje może i się zdarzają, ale raz na milion. Cena mówi sama za siebie, a obszerny opis i jakość zdjęć zdają się potwierdzać, że to nie okazja, ani cud tym bardziej, tylko kolejny trupek. Jedź i sprawdź, sam ocenisz - to co dla jednego jest ulepem, dla innego może być spełnieniem marzeń

  14. #6989
    Awatar Ermenegildo
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Skąd
    Gołdap
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    denim blue
    Posty
    152
    Od siebie proponuję omijać oferty z tak "obszerną" treścią. Najczęściej jej brak nie wynika z tego, że sprzedającemu nie chciało się nic "wklepać" tylko dlatego, że przytachał ulepa w walizkach z zagranicy (często po szkodzie całkowitej). Ich najczęstsze odpowiedzi to "jak jeździ do przodu i do tyłu to jest sprawny". I ma być sprawny..., ale na czas Twojego wyjazdu od niego z placu- W tym przedziale cenowym szukałbym ładnej, poliftowej Fabii (nie uwłaczając właścicielom tego auta). Te wszystkie wyprostowane "dla oka" przystanki w cenach <18tys. ostatni raz widziały ASO w 3 czy 4 roku swojej żywotności, po czym porastały mchem zanim któryś z naszych magików nie wyniuchał okazji na złapanie jelenia. Po prostu jedne będą zrobione gorzej inne lepiej. Do tej z linku jeszcze przynajmniej ktoś pofatygował się skompletować plastiki pod machą.

  15. #6990
    Awatar DNN
    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    265
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    347
    Moja jest na sprzedaż jak by ktoś bardzo chciał http://www.klubtt.pl/showthread.php?...quot-Xen-Gwint

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •