Strona 459 z 761 PierwszyPierwszy ... 359409449457458459460461469509559 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,871 do 6,885 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #6871
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    ...tam też są złomy takie jak tutaj, więc nie generalizuj za bardzo, bo wyczuwam do czego pijesz.
    Chociaż jedna sensowna wypowiedź w tym dziale od jakiegoś czasu, ludzie wszędzie na całym świecie są złomy i igły, i wszędzie na całym świecie igła kosztuje więcej niż złom. W Polsce igła jest tańsza niż na zachodzie. Tam dobre auto jest długo w cenie. Niestety polskich igieł jest znacznie mniej niż zachodnich

  2. #6872
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Nie do Niemiec ale do zachodu, czy to Niemcy czy Holandia, tak pisalem DE na zasadzie z zachodu. Nie pije do niczego....

  3. #6873
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Mi jest w 100% obojetne skad to auto pochodzi. Opisuje co widze, jakosc wszedzie jest podoba jak dla mnie. I tu i tu mozna zloma kupic, tak samo jak igle tyle se w polsce o igle trudniej bo nasz rynek glownie jest juz przepelniony autami sprowadzonymi i praktycznie z 3 reki, ale jak juz taka igla sie trafi to kosztuje mniej niz na zachodzie. Z koleji na zachodzie igiel jest wiecej bo rhnek wiekszy, ludzie bogatsi i latwiej trafic fure z 1 reki, ale za to trzeba solidnie zaplacic. Jak ktos szuka okazji to obojetne gdzie jej szuka, dostanie taka okazje za jaka zaplacil.


    Wysłane z mojego iPhone

  4. #6874
    Awatar BigBird.co
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    Wwa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    397
    Acha, ale skoro tak działa ten wątek to znaczy że nie działa w ogóle i można go równie dobrze zamknąć :/ Bo ja rozumiem pomoc na zasadzie tu coś nierówno się schodzi maska z lampą, choć zawsze może to być spowodowane urwanymi zaczepami w lampie, czy też inne mankamenty nadwozia czy to kierownica czy fotele. Widzę i uprzedzam, bo podchodząc do tematu szukam 15 letniego auta w idealnym prawie stanie można by od razu napisać "Takowe prawie nie istnieją łatwiej wygrać w totka, albo kupić MK2" Niestety niektórzy szukają MK1 i pomoc oparta na doświadczonym oku by się przydała. Tak więc można doradzić bardziej że jeśli masz blisko podjedź zobacz, weź kogoś kto się zna i podskocz do ASO, bo prócz w/w niedociągnięć nie widać nic poważnego. W przeciwnym razie robicie krzywdę i osobą kupującym jak i sprzedającym.

  5. #6875
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Jeszcze się chyba nie zdażyło, żeby ktoś tu komuś źle doradził w kwestii odpuszczenia sobie samochodu. Kazdy jest dorosły, chce to niech jedzie oglądać. Co jest nie tak, na to zwrócilismy uwagę.

  6. #6876
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez BigBird.co Zobacz posta
    Acha, ale skoro tak działa ten wątek to znaczy że nie działa w ogóle i można go równie dobrze zamknąć :/ Bo ja rozumiem pomoc na zasadzie tu coś nierówno się schodzi maska z lampą, choć zawsze może to być spowodowane urwanymi zaczepami w lampie, czy też inne mankamenty nadwozia czy to kierownica czy fotele. Widzę i uprzedzam, bo podchodząc do tematu szukam 15 letniego auta w idealnym prawie stanie można by od razu napisać "Takowe prawie nie istnieją łatwiej wygrać w totka, albo kupić MK2" Niestety niektórzy szukają MK1 i pomoc oparta na doświadczonym oku by się przydała. Tak więc można doradzić bardziej że jeśli masz blisko podjedź zobacz, weź kogoś kto się zna i podskocz do ASO, bo prócz w/w niedociągnięć nie widać nic poważnego. W przeciwnym razie robicie krzywdę i osobą kupującym jak i sprzedającym.
    Gdy by doradzanie polegało na, podjedź i zobacz, weź kogoś ble ble ble, to wtedy faktycznie ten dział by nie miał sensu, jeżeli nazywamy co widzimy, to owszem i na tym ma to polegać, wrzucasz ofertę, ktoś ocenia, a jak nie chcesz, to weź kogoś, podjedź, obejrzyj, wtedy zamykamy. Ale niestety to co widać w tym dziale to same szroty i co poradzić mydlić oczy, chyba lepiej się rozczarować na forum niż w realu i potem mechanik zaciera ręce bo nie wiadomo w co łapy wsadzić, powinieneś coś na ten temat wiedzieć.
    Igły są też w PL są tańsze i potrafią pojechać właśnie na zachód.
    Niestety igły zachód igły wschód, wynik 10-1.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  7. #6877
    Awatar BigBird.co
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    Wwa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    397
    Owszem wtedy by nie miał sensu, ale jak na razie jedyne co usłyszałem na temat ostatniego auta to "Kiera, 500 ileś tam tysięcy, handlarz i pudło" i pytam które z tych wypowiedzi były pomocne? Owszem wytarta kierownica zwraca uwagę i powinna wzbudzić czujność, ja pytam co jeszcze jest z tym autem nie tak? bo już któryś raz przeglądam te zdjęcia i nie wiem na jakiej podstawie stwierdzili co poniektórzy że to skończony szrot. Chciał bym się po prostu dowiedzieć nikogo nie atakując zarówno ja jako zwykły użytkownik jak i pewnie wielu innych z zamiarem kupna TT MK1 w przyszłości.

  8. #6878
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    Nie widzę napisu BOSCH na lampach (chyba że po "lifcie" już nie było?), lakier albo poobijany, albo raczej po jakiejś polerce za 200zł, wytarta także skóra na lewarku zmiany biegów.

  9. #6879
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Podobnie powycierana gałka zmiany biegów i uchwyty na drzwiach.

  10. #6880
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Cytat Zamieszczone przez Malisz Zobacz posta
    Nie widzę napisu BOSCH na lampach (chyba że po "lifcie" już nie było?), lakier albo poobijany, albo raczej po jakiejś polerce za 200zł, wytarta także skóra na lewarku zmiany biegów.
    Napisu Bosch moze nie byc i bedzie ori wlasnie w pozniejszych latach.

  11. #6881
    Awatar BigBird.co
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    Wwa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    397
    Właśnie o to mi chodziło. Znacznie bardziej pomocne są takowe wypowiedzi

  12. #6882

    Dołączył
    Dec 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    SZARY
    Posty
    2
    Witam

    Przymierzam sie do zostania wlascicielem MK2 i potrzebuje rady:

    Widzial ktos moze ta sztuke:
    http://olx.pl/oferta/audi-tt-quattro...5-ID6MYWf.html

    Bede wdzieczny za wasza opinie

    Pozdrawiam,
    Michal

  13. #6883
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Identyczna jak moja, tylko dwa razy tańsza, no i przebieg dwa razy mniejszy fotki tak kiepskie że po za dzwiękniętą dupą, wiele nie widać.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  14. #6884

    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Podlaskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    zielony
    Posty
    125
    Gdy by doradzanie polegało na, podjedź i zobacz, weź kogoś ble ble ble, to wtedy faktycznie ten dział by nie miał sensu, jeżeli nazywamy co widzimy, to owszem i na tym ma to polegać, wrzucasz ofertę, ktoś ocenia, a jak nie chcesz, to weź kogoś, podjedź, obejrzyj, wtedy zamykamy. Ale niestety to co widać w tym dziale to same szroty i co poradzić mydlić oczy, chyba lepiej się rozczarować na forum niż w realu i potem mechanik zaciera ręce bo nie wiadomo w co łapy wsadzić, powinieneś coś na ten temat wiedzieć.
    Igły są też w PL są tańsze i potrafią pojechać właśnie na zachód.
    Niestety igły zachód igły wschód, wynik 10-1.
    Powiedz mi chłopie jak ty po zdjęciach jesteś w stanie powiedzieć coś o stanie silnika, zawieszenia, turbiny itd ??
    Ja tu bardziej widzę tendencję że jak auto jest poniżej 20tys zł a tym bardziej jest to 1.8t 224km q to już jest szrot bo jest za tanie i tyle.

    Kiera jak i inne elementy skóry szybko się wycierają jak nie są pielęgnowane tym bardziej przez 15 lat. Może niektórzy ze zdjęcia zobaczą nie wytartą skórę polakierowaną renoskórem i napiszą przebieg mały super lalka.

    Chce ktoś mieć pewność odnośnie auta to miernik lakieru w rękę vaga w drugą i jechać sprawdzić bo po zdjęciach możesz wróżyć że jedne nic nie ukrywa i wygląda na mało zadbany a drugi nie dbał nic ale przed sprzedażą wypolerował, nawoskował, skórę pomalował jakieś plastiki wymienił i już jest super lalka za 25 tys zł. Jak pisałem audi tt to już auta około 15 letnie więc jak przy sprawdzeniu wszystko wydaje się ok to się kupuje czy to za 15 tys zł czy za 20 tys zł bo i tak i tak czy to lalka czy złom trzeba będzie inwestować bo za jakiś czas. Nikt nie da gwarancji że ten za 25tys zł pojeździ dłużej niż ten za 15 tys zł.

    Skupcie się bardziej w dziale na doradzaniu czy auto po dzwonie czy nie może też prosić kogoś żeby pojechał obejrzał jak ma bliżej a nie w dziale kupujemy audi TT pisać złom bo kiera wytarta. Jutro zrobię zdjęcie kiery z seata z przebiegiem 120 tys mil i zobaczycie jak wygląda. Znaczek czy jest czy nie ma też o niczym nei świadczy bo niektórzy usuwają znaczki np. ja w golfie nie mam z tyłu żadnych napisów typu golf, gti czy 1.8t. Są gusta i gusta a o nich się nie dyskutuje. jak ktoś zauważy że brak znaczka czy coś innego niepokojącego to lepiej napisać że przy oglądaniu zwróć uwagę na to i to.

  15. #6885

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    No bo to jest jak z butami, jak widzę powycierane łachmany to dalej nie zastanawiam się czy ten ktoś ubiera się modnie, taka kierownica może być wizytówką i wiele mówić o poprzednim właścicielu, ja od takiego kto tak o to dbał, bym nie kupił, no chyba że ktoś lubi sobie wszystko powymieniać, ale szkopuł tkwi w szczegółach, i wystarczy spojrzeć na niuansy, aby auta dalej nie oglądać.
    Hubi przyczepiłeś się do tych Niemiec, widać że coś cię boli, tam też są złomy takie jak tutaj, więc nie generalizuj za bardzo, bo wyczuwam do czego pijesz.
    A ja sie nie zgodzę - moim TT jeździł od nowości bogaty bubek, który o czystość auta i jego estetykę nie dbał jednak serwisował je terminowo w ASO. Wszystkie te duperele o których mówisz a o ktorych i ja wspomniałem opisując swoje auto posłużyły mi do solidnego zabicia ceny. Cześć tej kasy przeznaczylem na poprawę tych niedociągnięć i w efekcie doslałem auto takie jakie mieć chciałem a i jakiś tam grosz w kieszeni został . Także takie detale mogą świadczyć tak o wszystkim jak i o niczym
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •