Strona 443 z 761 PierwszyPierwszy ... 343393433441442443444445453493543 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,631 do 6,645 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #6631
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez mgrzyb16 Zobacz posta
    Barbarzyństwo w biały dzień. A to, że radom nic dobrego nie wróży to nie trzeba mi mówić Sam przejazd przez to miasto nie jest miłym doświadczeniem. Kurde, tyle czasu szukam jakiejś fajnej TTki i generalnie to coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że każdy chce mnie wyruchać kłamiąc w żywe oczy i okradając mnie z moich ciężko, naprawdę ciężko zarobionych pieniędzy. Ale w końcu to TT. Będę szukał do skutku.
    P.S. Potrzebuję zadać kilka pytań osobie która dość dobrze ogarnia mk1. Chodzi głównie o silniki, turbo i quattro. Nie chcę tu robić OT, szukam jakiejś dobrej duszy która poda swojego email'a a ja będę mógł zadać parę konkretnych pytań.
    Jak tego o co chcesz zapytac nie ma na forum, to zakladaj temat i pytaj.

  2. #6632

    Dołączył
    Aug 2014
    Płeć
    Skąd
    Grójec
    Pojemność
    brak
    Posty
    13
    A to? http://otomoto.pl/audi-tt-8n-4x4-225-km-C34709885.html jest podany nr vin, ktoś może na tej podstawie coś powiedzieć/gdzieś coś sprawdzić?
    http://allegro.pl/show_item.php?item=4700621768
    P.S. Jak czasami zobaczę jakie felgi ludzie zakładają do tych samochodów to normalnie

  3. #6633
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Ta pierwsza wyglada spoko i dlugo u jednego wlasciciela. Wiec plusy. Cena nie jest okazyjna, ale akuratnia za ten model i rocznik. Wymaga dopieszczenia wizualnego ale to detale. Mysle ze warto sie zainteresowac. Druga to jakis komis czyli mozna odpuscic. Felgi sa Tomasona, widzialem na zywo w niebieskiej tt i wygladaly zacnie. Opis jak zwykle z szablonu, z tym zadbaniem tez popłynal.


    Wysłane z mojego iPhone

  4. #6634
    Awatar maciek6005
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    KRaków
    Pojemność
    brak
    KM
    70
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czornyje
    Posty
    98
    Tego z drugiego linku darowałbym sobie, na forum próbował je zareklamować
    Zarejestrował się jako inny użytkownik że niby był oglądać i auto zajebiste wszystko cacy ale nie kupił bo mu brakło siana ale polecił je wszystkim.
    Kombinator ;p

  5. #6635
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Moja jest do chapnięcia ;P Polecam.

  6. #6636

    Dołączył
    Aug 2014
    Płeć
    Skąd
    Grójec
    Pojemność
    brak
    Posty
    13
    Cytat Zamieszczone przez Elor Zobacz posta
    Moja jest do chapnięcia ;P Polecam.
    Ja też polecam ale raczej mnie nie stać. Poza tym jak dostanę więcej niż 200 koni z pewnością się zabiję. Mam nogę z ołowiu.

  7. #6637
    Awatar Madzia142
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Wa-wa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    180
    Rocznik
    2010
    Kolor
    czarny
    Posty
    737
    Cytat Zamieszczone przez mgrzyb16 Zobacz posta
    Ja też polecam ale raczej mnie nie stać. Poza tym jak dostanę więcej niż 200 koni z pewnością się zabiję. Mam nogę z ołowiu.
    Moja ponownie na sprzedaż. Tylko to "ośka".

  8. #6638
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Magda, jesteś pewna?

  9. #6639
    Awatar Madzia142
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Wa-wa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    180
    Rocznik
    2010
    Kolor
    czarny
    Posty
    737
    Na 100 % tym razem. Trudno najwyżej będę ładować kasę w następny.

  10. #6640

    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Trójmiasto
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Czarny
    Posty
    5
    Witam. Jestem nowy na forum i poszukuję od jakiegoś czasu audi TT. Zainteresowałem się dosyć poważnie tym egzemplarzem: http://olx.pl/oferta/audi-tt-225km-q...tml#cec9fb9cf7 Jestem już po pierwszej rozmowie z sprzedającym. Pierwsze wrażenie bardzo dobre młody sympatyczny człowiek opowiadał 15 minut o samochodzie i o to fakty które chce wam przekazać do weryfikacji, a mianowicie samochód używamy naprzemiennie z kobietą, która głównie dojeżdżała na studia trasa Warszawa - Bydgoszcz. Obecnie TT stoi w garażu u rodziny w Turoniu z powodu powiększenia się rodziny i braku miejsca na dwa auta w garażu. Audi miało 3 właścicieli w pl zanim zostało sprowadzone z USA, przynajmniej o tylu wie sprzedający ponieważ kupował auto od znajomego i jak powiedział "nie sądzę, żeby chciał mnie oszukać". Audi miało przygodę teraz nie pamiętam czy prawym czy lewym tylnym nadkolem uderzyło w słup podczas parkowania i zostało to naprawione kilka lat temu, szpachlówki niby nie ma wiele i naprawa jest praktycznie nie widoczna, nic nie pęka itd. Kolejne grzechy audi to nie działające wskaźniki paliwa i temp. i wypalone pixele na fisie. Lampy są ori USA nie przerabiane włożone są tylko zielone żarówki diodowe w miejsce kierunków tak aby przez czerwone szkło dawały pomarańcz, przynajmniej tak mi tłumaczył. Zimą praktycznie auto stało w garażu z tego powodu opony zimowe są jak nowe. Oprócz tego co jest w ogłoszeniu sprzedający wspomniał o kilku innych naprawach w zawieszeniu jakieś "krzyżaki" czy przeguby i coś jeszcze.. Ogólnie z rozmowy wynikało, ze dbał o auto i uczciwie mówił co jest do zrobienia. Na wszystkie niuanse powiedział, że opuści cenę czy na wymianę licznika czy też przerobienie lamp na europejskie. OC i przegląd jeszcze pół roku ważne. Wspomniał, że uszczelka pod głowicą się minimalnie poci i był z tym u mechanika, by to zrobić a mechanior na to, że lepiej nie ruszać tego bo to jest minimalne pocenie się i po wymianie, może być jeszcze gorzej niż jest obecnie, Mocno się zastanawiam nad tym egzemplarzem bo to quarto 225 i nie mam aż tak daleko bo około 250 km w jedną stronę a reszta ogłoszeń to radom albo handlarze i nikt nie był tak szczery. Dorzucam kilka zdjęć: http://www12.zippyshare.com/v/19162427/file.html samego mnie niepokoi spasowanie tylnych lamp i zderzaka, nie wiem czy to kwestia spasowania samych lamp po wymianie żarówek. Jeszcze przypomniało mi się, że jedna z przednich lamp była wymieniana, tak samo jedna żarówka Xenon też czego wynikiem jest nierówne świecenie obu lamp. Proszę o oponie i pomoc bo sam nie wiem czy szukać dalej. Pozdrawiam.

  11. #6641
    Awatar wiewioraandrzej
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    953
    Kierownica chyba nie jest w dobrym stanie z tego co widać po zdjęciu
    Using Tapatalk

  12. #6642
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Zrobienie licznikow fisow to lacznie jakies 600 pln z przesylka, kiera i wnetrze przetyrane. Auto na fotach wyglada tak sobie ale cena mocno okazyjna. Nie wiem o co chodzi zeby nie zmieniac uszczelki bo moze byc jeszcze gorzej. Jak to moze byc gorzej? Jak przyjdzie do remontu silnika to wpakujesz ze 4 tys albo wymienisz silnik, ktory prawdopodonie ma znacznie wiekszy przebieg. Lepiej dozbieraj na cos ciekawszego. Kupisz ta okazje i zaraz dorzucisz kolejne 8 tys zeby to w ogole jezdzilo nie mowiac juz o wygladaniu.


    Wysłane z mojego iPhone

  13. #6643
    Awatar Madzia142
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Wa-wa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    180
    Rocznik
    2010
    Kolor
    czarny
    Posty
    737
    Auto nie ma ESP ( brak przycisku ) i fajnie bo można nim cofać na prawe albo lewe światło wsteczne ( co kto lubi ).

  14. #6644
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez Madzia142 Zobacz posta
    Na 100 % tym razem. Trudno najwyżej będę ładować kasę w następny.
    Nie sądzę
    Znowu TT znowu Cabriolet

  15. #6645
    Awatar Madzia142
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Wa-wa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    180
    Rocznik
    2010
    Kolor
    czarny
    Posty
    737
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Nie sądzę
    Oczywiście mówię o dopieszczaniu lakieru....

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •