Strona 438 z 761 PierwszyPierwszy ... 338388428436437438439440448488538 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,556 do 6,570 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #6556
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez Elor Zobacz posta
    Rowniez odradzam sprawdzanie przezakupowe w Aso. Przy pierwszej tt albo dali dupy albo wzieli łapówke. Szkoda kasy.


    Wysłane z mojego iPhone
    Zaraz dostane banana

    No, a ja jestem za sprawdzeniem w ASO ale odrazu powiem dlaczego - a raczej wkleje do przeczytania:
    http://www.klubtt.pl/showthread.php?...l=1#post151224

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    ELOR, też tak uwazam co do kosztow, jakbym mial pakowac teraz tysiace zlotych w naprawy bo auto nie jedzie to by mnie krew zalewala! a to co robie to kosmetyka cieszaca wlasciciela oko.

    PS po polerce wyglada superowo! zostaly mi te nieszczesne koncowki ale musze czekac...

  2. #6557
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Ty powinieneś dostać banana, za posiadanie zbyt dużego farta, tam gdzie wszyscy inni polegi!!! Chyba, czeka Cię wizyta "cichego gwoździaża"

  3. #6558
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    elo elo!

    ale wracajac do ASO - dla mnie to zbijacz ceny , nic wiecej. Podniesc auto i sprawdzic zawias tez moge bylegdzie, czujnik lakieru tez mam....

  4. #6559
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Tak jeszcze przy okazji. W Polsce ceny TTtek i tak są niskie. Te auta w tych cenach u nas to są zwykle i tak ściągane w marnym stanie z zachodu. Przecietny Niemiec nie zaintersowalby sie praktycznie zadnym autem z tego modelu jakie wisi na naszych aukcjach. Polaka nie stac na ogół na zakup nowej TTtki i dbanie o nią, ani nie było stać gdy mk1 wychodzila na rynek. Jak ktoś się wykosztował na zakup to może nie mieć kasy na comiesięczne utrzymanie, pielęgnacje + rózne oopłaty naprawy. Z czasem wszystko naprawia sie po kosztach i kosmetyka schodzi na 10 plan. Stąd auta w PL na ogol są zaniedbane jak cholera, że żal patrzeć,a co dopiero kupić.

    Zatem nalezy się liczyć z tym, że większość aut na otomoto to i tak są auta 2giej - 3 kategorii, szukanie wśrod nich perełek za minimalne kwoty sprawia, że zaczynamy szukać w autach kategorii 5-6 tej z dużym ryzykiem. Na ogół bardzo dobre auta rozchodzą się po rodzinie, znajomych albo w wysokich cenach :

  5. #6560

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    elo elo!

    ale wracajac do ASO - dla mnie to zbijacz ceny , nic wiecej. Podniesc auto i sprawdzic zawias tez moge bylegdzie, czujnik lakieru tez mam....
    Kupując swoje TT korzystałem z pomocy serwisu który je obsługiwał - potwierdzenie autentyczności dokumentacji serwisowej i z innego ASO - przegląd przed zakupowy. W moim przypadku ten koszt zwrócił się w nawiązką. Zrobiłem to w sumie z dwóch powodów. Po pierwsze nie miałem nikogo pod ręką kto by mi pomógł, po drugie uważam że jednak sprawdzenie w ASO i wyłapanie aktualnych czy przyszłych kosztów związanych z eksploatacja TT bardziej działa na sprzedającego niż uwagi nawet największych speców z forum.
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  6. #6561

    Dołączył
    Sep 2014
    Płeć
    Skąd
    Gdynia
    Pojemność
    brak
    Kolor
    nie wiem
    Posty
    9
    http://allegro.pl/show_item.php?item=4692720824

    Czy to auto ktoś kojarzy? Niby wszystko wygląda dobrze, ma LPG i 225 koni, i Alcantarę. Idealnie dla mnie...

  7. #6562
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Oferta wygląda solidnie. To nie jest alcantara, tylko jakiś rodzaj weuluru. Swoją drogą nie jestem pewien, czy ta tapicerka wychodziła w tych rocznikach, raczej kojarzyła mi się z młodszymi autami. Jesli to auto jest takie jak opisuje właściciel to w tych pieniądzach warto to auto obejrzeć. Jako, że jest z Warszawy to możesz spróbować się ugadać z kimś z forum na pomoc przy oględzinach.

  8. #6563

    Dołączył
    Aug 2014
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    black
    Posty
    44
    Cytat Zamieszczone przez Elor Zobacz posta
    Oferta wygląda solidnie. To nie jest alcantara, tylko jakiś rodzaj weuluru. Swoją drogą nie jestem pewien, czy ta tapicerka wychodziła w tych rocznikach, raczej kojarzyła mi się z młodszymi autami. Jesli to auto jest takie jak opisuje właściciel to w tych pieniądzach warto to auto obejrzeć. Jako, że jest z Warszawy to możesz spróbować się ugadać z kimś z forum na pomoc przy oględzinach.
    A ja się spytam o taką rzecz. Wczytując się w ogłoszenie można wyczytać że TT to ogólnie bardzo liche auto. Przebieg ledwo ledwo, a tutaj regeneracja turbo, regeneracja maglownicy. Przy takim przebiegu w peugeocie 206 mojej żony jedynym kosztem było paliwo. Tutaj już !!!! regeneracja. Więc albo przebieg nie ten, albo auttko wykatowane, albo już nie wiem co myśleć.

  9. #6564
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    te 90 tys to on miał ze 100 tys temu . Chyba nikt się nie oszukuje w tej kwestii

  10. #6565

    Dołączył
    Aug 2014
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    black
    Posty
    44
    A jeśli tak to spoko. Kolego SAMI już masz odpowiedź o jakość ogłoszenia.

  11. #6566
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Cudów nie ma. Jak na tą kasę i opis ogłoszenie zachęca do obejrzenia auta. Sam fakt, ze kolega szuka auta w gazie oznacza, że nie ma postawionej zbyt wysoko poprzeczki co do poszukiwanego egzemplarza. Staram się dopasowywać rady do budżetu i oczekiwań kolegów, zeby potem nie było, ze mam spaczoną perspektywę :P

  12. #6567
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    To jest auto kolegi z forum

  13. #6568
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    No to tym lepiej, mozna się czegoś więcej wtedy dowiedzieć .

  14. #6569
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Cytat Zamieszczone przez goofer Zobacz posta
    A ja się spytam o taką rzecz. Wczytując się w ogłoszenie można wyczytać że TT to ogólnie bardzo liche auto. Przebieg ledwo ledwo, a tutaj regeneracja turbo, regeneracja maglownicy. Przy takim przebiegu w peugeocie 206 mojej żony jedynym kosztem było paliwo. Tutaj już !!!! regeneracja. Więc albo przebieg nie ten, albo auttko wykatowane, albo już nie wiem co myśleć.
    Są jeszcze ludzie co wierzą w takie przebiegi?auto miało więcej regeneracji niż transformers.Zonk podawać takie info przy przebiegu 90 tyś ,podobnie jak podać przebieg 90 a na zdjęciu wstawić licznik 200.Strzał w kolano.A później ludzie mają pretensje do handlarzy,że liczniki cofają itp.No skoro wiara w takie cuda chce wierzyć to ma.Panie jaki przebieg i od razu się nasuwa a jaki ma być

  15. #6570
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez Sami Zobacz posta
    http://allegro.pl/show_item.php?item=4692720824

    Czy to auto ktoś kojarzy? Niby wszystko wygląda dobrze, ma LPG i 225 koni, i Alcantarę. Idealnie dla mnie...
    To jest auto kolego http://www.klubtt.pl/member.php?6729-Brecho

    http://www.klubtt.pl/showthread.php?...k1-2001-225-km

    Napisz do niego, poznałem Przemka i wydaje się być uczciwą osobą która powie Tobie wszystko to co wie o aucie.

    pzdr
    Hubi

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •