Strona 437 z 761 PierwszyPierwszy ... 337387427435436437438439447487537 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,541 do 6,555 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #6541
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    To tylko cena zapytania.

  2. #6542
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    24tys za ttke to gorna granica duzego ryzyka... :O nie zdecydowalbym sie nawet na ogladanie czegokolwiek ponizej tej ceny


    Wysłane z mojego iPhone

  3. #6543

    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Elbląg
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Black
    Posty
    48
    Górna granica, jak dla mnie nie. Te konstrukcje maja już ponad 15 lat więc ceny tez nie powinny byc sztucznie wyśrubowane. Moim zdaniem nowsze roczniki mogą trzymać wysoka cenę, m.in. Twoja tt-ka Elor, co do niej nie ma wątpliwości ze warta swojej ceny ale reszta seryjnych aut?
    Oczywiście nie mowie o audicach za 15k w super stanie z przebiegiem 150 tys od Pana Mietka z Radomia...

  4. #6544
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez pom89arancz Zobacz posta
    Górna granica, jak dla mnie nie. Te konstrukcje maja już ponad 15 lat więc ceny tez nie powinny byc sztucznie wyśrubowane. Moim zdaniem nowsze roczniki mogą trzymać wysoka cenę, m.in. Twoja tt-ka Elor, co do niej nie ma wątpliwości ze warta swojej ceny ale reszta seryjnych aut?
    Oczywiście nie mowie o audicach za 15k w super stanie z przebiegiem 150 tys od Pana Mietka z Radomia...
    No to zapraszam na mobile.de i na weryfikację cen
    Te Terrere Terrere terererererere …

  5. #6545
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Za zadbana 225 okolo 2000-2001 trzeba conajmniej 25 dac. Conajmniej. W klubie stykamy sie z dziesiatkami aut i bez zawyzania cen taka mniej wiecej jest korelacja. Pewnie sa tez okazje ale...


    Wysłane z mojego iPhone

  6. #6546
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Aj....kolejny raz to samo...rózne sa sytuacje i rozne auta...dlatego zawsze mowie - ogladac ogladac i ogladac...Igora 2003 225KM tez sie ładnie trafila

  7. #6547
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356

    Kupujemy audi tt

    No bywaja i okazje, ktos ma noz na gardle i sprzedaje etc. Jednak zwykle zrobione km koncza sie jednak rozczowaniem i/lub kosztowym remonetem.
    Inna sprawa, ze Ty jestes fartowny. Na nast poszukiwania fury, zabieram Cie

    Wysłane z mojego iPhone
    Ostatnio edytowane przez Elor ; 13-10-2014 o 10:37

  8. #6548
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Cytat Zamieszczone przez Elor Zobacz posta
    No bywaja i okazje, ktos ma noz na gardle i sprzedaje etc. Jednak zwykle zrobione km koncza sie jednak rozczowaniem i/lub kosztowym remonetem.
    Inna sprawa, ze Ty jestes fartowny. Na nast poszukiwania fury, zabieram Cie

    Wysłane z mojego iPhone

  9. #6549
    Awatar Pablo88
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Mielec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarny
    Posty
    3
    http://otomoto.pl/audi-tt-C34776195.html Zna ktoś auto lub właściciela ?? Czy na pierwszy rzut oka wszystko z nią ok i czy warta swojej ceny ??

  10. #6550
    Awatar jacjusz
    Dołączył
    May 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    "srebny"
    Posty
    113
    Wierzcie mi....te tańsze też baaaaaardzo cieszą!

  11. #6551
    Awatar wiewioraandrzej
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    953
    Zakupiłem autko 26 maja wystawione było za 21 tys kupiłem za 20 sprawdzone w Aso do tej pory wlozone kolo 6 tys i po mału autko wychodzi na prosta a gdzie jeszcze kosmetyka zgadzam się z kolegom Elor poniżej 24 tys to bardzo duże ryzyko
    Using Tapatalk

  12. #6552
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Andrzej, za całym szacunkiem ale to ASO dało chyba niezle d.... nie mozna wkladac wszystkiego do 1 worka. Elor patrzy z perspektywy swojej perełki - i tak - takiego auta za 20 nie kupisz, ale nie przesadzajmy, auto z 2001 roku za 20-22 kola to zaczyna stawac sie norma. Oczywiscie pozostaje jeszcze kwestia negocjacji i checi sprzedazy...ale to temat rzeka...

    PS to auto z Rudy Slaskiej wyglada zacnie.

  13. #6553
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Rowniez odradzam sprawdzanie przezakupowe w Aso. Przy pierwszej tt albo dali dupy albo wzieli łapówke. Szkoda kasy.


    Wysłane z mojego iPhone

  14. #6554
    Awatar wiewioraandrzej
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    953
    Oczywiście ze nie można wkładać wszystkich do tego samego worka a w ASO to panowie są tylko od kasowanie pieniążków za nic nie zrobienie oczywiście są tez wyjątki
    Using Tapatalk

  15. #6555
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    U mnie podjęcie decyzji przy zakupie drugiej TT było następujące. Budżet było do 27 tys i chciałem koniecznie Quattro, aby nie bylo srebrne lub niebieskie. Jeszcze Jerremu przesylalem co kilka tygodni jak się coś nowego pojawiało, co o tym myśli. Jednak jako, że to było drugie TT i przypominało mi się ile godzin nerwów, pieniędzy władowałem w auto, tylko dlatego, że kupiłem je i się "nie znałem" więc kupiłem bo zaufałem osądowi ASO, to wiedziałęm, czego chcę uniknać w 2 TTce. Pierwsza rzecz to była kosmetyka. Co innego wydać 2000 pln bo auto nie jeździ i się zepsuło i to oznacza, "zepsuło sie, to muszę wydać, żeby jeździć" a co innego wydać 2000 pln, żeby zrobić kosmetykę. Zawsze trochę szkoda i nie zawsze się opłaca. Wiedziałem zatem, że auto wizualnie ma być po prostu ZAJEBISTE, bo mechanikę zrobię bo będę musiał czy tego chcę czy nie chcę. Co za tym szło? Do 35 tysi nie było absolutnie nic, co wyglądem sprawiłoby, że chciałoby mi się ruszyć po to tyłek. Prawda jest jedna i tylko jedna, zadbane auto jest drogie. Tutaj nie ma dyskusji. Jeśli auto jest tanie to coś jest na rzeczy. Jeśli jest tanie, a wydaje się zadbane to albo nam się wydaje bo się nie znamy, albo na rzeczy jest coś czego gołym okiem nie widać. Zadbane auto i sprawne auto jest bardzo drogie. Ja nie mogłem znaleźć nic ciekawego bo albo coś obdrapane, skóry błyszczące, wygniecione, poprzecierane, kiera styrana, niefabryczne radio, beznadziejne felgi, opony, szyby, lakier w róznych odcienach. Zawsze było coś. Najgorsze jednak były pseudo-tuningi wizualne. Gdzie powrót do serii to nieraz spory koszt i wymagało to wysiłku.

    Takim sposobem odpadało już 90% aut i prawie wszystko co było na rynku Polskim. W sumie zdałem sobie sprawe, że jesli dołoże znacznie więcej niż zakladałem to może kupię w sumie najbogatszą i najocmniejszą wersjętego auta. W końcu to drugie TT więc chcialem, zeby było inne niż to które miałem. Na allegro stały dwie mk1 3.2 obie daleko poza przewidywanym budżetem i w cenie każdej z nich moglem nabyć spokojnie 2-3TTki.

    Powiem szczerze, od momentu gdy pojechalem oglądac tą czerwoną już wiedziałem, za co jestem w stanie zapłacić tyle pieniędzy i nie żałuję ani złotówki wydanej na ten samochód. Nie czarowałem się że za 25 tysi kupię auto, przy którym bedę się spuszczał, a co dopiero, aby inni się "spuszczali" . A, że wiem, że TT ma przede wszystkim cieszyć oko i codzinnie z bananem na twarzy chcę do niego wsiadać, to czy jestem w stanie zapłacić więcej za ten efekt, czy znowu użerać się i martwić. Za każdym odpaleniem patrzeć na liczyk czy się check engin zapala. Postanowiłem zapłacić.

    W auto pakuję pieniądze, bo chcę, a nie dlatego, że muszę. Mi sprawia frajdę i cieszy mnie, że innym też się podoba. Bez stresu, fajnie, miło i zadowolony człowiek. Wczoraj jak u Pawła wymieniałęm amory, to tak mu powiedziałęm, że fajnie uslyszeć od kogoś takiego, przez czyje ręce przewinęło się 100 TTek, że to najlepsze TT jakie widział i że miło się przy takim aucie pracuje. Niby nic, majątku nie przepłaciłem, a zyskałem to co bezcenne :P. Warto czasem poczekać, doskładać sobie i kupić coś bardzo fajnego. Bardzo złe to myślenie, że buda ma 15 lat i nie ma co zawyżać ceny. Dobre, sprawne auto za bezcen nie pójdzie, bo jak ktoś ma za pół darmo sprzedać auto w dobrym stanie to go nie sprzeda wcale..

    Tako to tam wywód
    Ostatnio edytowane przez Elor ; 13-10-2014 o 14:34

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •