Strona 396 z 761 PierwszyPierwszy ... 296346386394395396397398406446496 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,926 do 5,940 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #5926

    Dołączył
    May 2014
    Płeć
    Skąd
    Łuków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    25
    co sądzicie o tych ogłoszeniach są w mojej okolicy: http://olx.pl/oferta/audi-tt-CID5-ID...tml#3e9aa5bbd0
    http://olx.pl/oferta/audi-tt-CID5-ID...tml#3e9aa5bbd0

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    co sądzicie o tych ogłoszeniach są w mojej okolicy: http://olx.pl/oferta/audi-tt-CID5-ID5avJb.html#3e9aa5bbd0
    http://olx.pl/oferta/audi-tt-CID5-ID5ILqX.html#3e9aa5bbd0

  2. #5927
    Awatar maciek6005
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    KRaków
    Pojemność
    brak
    KM
    70
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czornyje
    Posty
    98
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    krisp to było auto z forum.
    Szczegóły dostaniesz na priv.
    Po co te podchody?? Auto teraz ma handlarz to można je opisać. Generalnie wkurza mnie to że jak ktoś z forum ma szrota na sprzedaż to jest tajemnica.
    Jak pytałem kolege mleko jaki stan samochodu to otrzymałem info że wszystko cacy był malowany przód ale zrobione na tip top i wszystko ok.
    Po przeczytaniu kilku jego postów dowiedziałem się o troszkę innym stanie.


    Ukrywanie szrotów z forum mija się z celem tego działu. Zaraz mirki będą się rejestrować na forum bo nie będziecie cisnąć ich złomów....

  3. #5928

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez maciek6005 Zobacz posta
    Po co te podchody?? Auto teraz ma handlarz to można je opisać. Generalnie wkurza mnie to że jak ktoś z forum ma szrota na sprzedaż to jest tajemnica.
    Jak pytałem kolege mleko jaki stan samochodu to otrzymałem info że wszystko cacy był malowany przód ale zrobione na tip top i wszystko ok.
    Po przeczytaniu kilku jego postów dowiedziałem się o troszkę innym stanie.


    Ukrywanie szrotów z forum mija się z celem tego działu. Zaraz mirki będą się rejestrować na forum bo nie będziecie cisnąć ich złomów....
    Popieram, kolesiostwo i wciskanie innym szrotów to skrajna popelina. Jeśli to auto to jeżdząca kooopa to powinno sie to opisać tu na forum a nie na priv. Niech idzie w świat jakim gównem obraca rynek ale i to, że forumowe nie znaczy igła
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  4. #5929
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    maciek6005 i Kwinto pozwólcie, że coś wam wyjaśnię.
    To TT był samochodem naszego forumowicza i ten forumowicz pewnego dnia postanowił rozstać się ze swoim autem. Wystawił je na sprzedaż na naszym forum.
    Inny forumowicz zainteresowany tym samochodem w mojej asyście dokonał oględzin tego auta i po około 15 minutach ówczesny właściciel, potencjalny kupiec i ja doszliśmy do porozumienia, że auto znika z działu ,,sprzedam", a ani ja, ani zainteresowany kupnem nie będziemy tego samochodu opisywali, bo to nie nasze auto, a jego właściciel dopiero po naszym spotkaniu tak naprawdę zrozumiał, co ma ( czego nie ma ) i ucieszony tą wiedzą nie był.
    TT sprzedaje handlarz, którego po przeczytaniu opisu samochodu absolutnie nie polecam.
    Wszystkim zainteresowanym mogę opisać samochód na priv, bo cenię sobie własne słowo i dopóki nie mam pewności, że samochód nie jest własnością wspomnianego forumowicza, to ja go oficjalnie opisywać nie będę.
    Nie ma tu kolesiostwa, ani chęci uzyskania jakiejkolwiek korzyści.
    Chyba, że ktoś zauważył, że polecam gdzieś, komuś to auto?
    Wszystkim zainteresowanym tym autem mogę tylko napisać: NIE KUPOWAĆ.

  5. #5930

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    maciek6005 i Kwinto pozwólcie, że coś wam wyjaśnię.
    To TT był samochodem naszego forumowicza i ten forumowicz pewnego dnia postanowił rozstać się ze swoim autem. Wystawił je na sprzedaż na naszym forum.
    Inny forumowicz zainteresowany tym samochodem w mojej asyście dokonał oględzin tego auta i po około 15 minutach ówczesny właściciel, potencjalny kupiec i ja doszliśmy do porozumienia, że auto znika z działu ,,sprzedam", a ani ja, ani zainteresowany kupnem nie będziemy tego samochodu opisywali, bo to nie nasze auto, a jego właściciel dopiero po naszym spotkaniu tak naprawdę zrozumiał, co ma ( czego nie ma ) i ucieszony tą wiedzą nie był.
    TT sprzedaje handlarz, którego po przeczytaniu opisu samochodu absolutnie nie polecam.
    Wszystkim zainteresowanym mogę opisać samochód na priv, bo cenię sobie własne słowo i dopóki nie mam pewności, że samochód nie jest własnością wspomnianego forumowicza, to ja go oficjalnie opisywać nie będę.
    Nie ma tu kolesiostwa, ani chęci uzyskania jakiejkolwiek korzyści.
    Chyba, że ktoś zauważył, że polecam gdzieś, komuś to auto?
    Wszystkim zainteresowanym tym autem mogę tylko napisać: NIE KUPOWAĆ.
    W poparzednim wejściu brakowało "nie kupować" teraz sprawa jest jasna
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  6. #5931

    Dołączył
    May 2014
    Płeć
    Skąd
    LDZ
    Pojemność
    1.8T
    KM
    202
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    34
    http://otomoto.pl/audi-tt-C33269020.html - Panowie a kojarzycie tą sztukę. Według opisu kogoś z forum.

  7. #5932

    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Sochaczew
    Pojemność
    brak
    KM
    162
    Rocznik
    1995
    Kolor
    wiśniowy
    Posty
    88
    Mam oytanko: czy wszystkie TT od 2003 powinny mieć białe przednie lampy czy tylko R32 mają białe?

  8. #5933

    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Skąd
    IE
    Pojemność
    1.8T
    KM
    00
    Rocznik
    03
    Kolor
    brilliant
    Posty
    587
    gdy szukalem swojej to zadnej nie widzialem ze srebrnym srodkiem lamp .... a byly po lifcie 2003- wiec chyba nie ma reguly


    19\G/48

  9. #5934

    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Sochaczew
    Pojemność
    brak
    KM
    162
    Rocznik
    1995
    Kolor
    wiśniowy
    Posty
    88
    Cytat Zamieszczone przez rademenes Zobacz posta
    gdy szukalem swojej to zadnej nie widzialem ze srebrnym srodkiem lamp .... a byly po lifcie 2003- wiec chyba nie ma reguly


    19\G/48
    Nie no, reguła musi być, przecież nie montowali w fabryce jak się tam Węgierskiemu montażyście zachciało, tylko ściśle dla danej wersji. Może tylko dla R32? A jak jest z tym elementem zderzaka pomiędzy końcówkami tłumika - plaster miodu tylko w R32 czy dla wszystkich po lifcie?

  10. #5935
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    I jedno i drugie do r32

  11. #5936
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    I do wersji specjalnych.

  12. #5937

    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Skąd
    IE
    Pojemność
    1.8T
    KM
    00
    Rocznik
    03
    Kolor
    brilliant
    Posty
    587

    Kupujemy audi tt

    piszac nie ma reguly mialem na mysli ze nie wszystkie r32 mialy to montowane , tym bardziej ze nie widzialem jeszcze na wyspie takowej ...wiec nie ma reguly ze wszystkie r32


    19\G/48

  13. #5938
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Nie spotkałem się z 8N 3.2, które byvtego nie miało.

  14. #5939
    Awatar Karponitus
    Dołączył
    May 2014
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    szary
    Posty
    19
    Poczytałem trochę o tym wynalazku na forum http://allegro.pl/tt-quattro-225ps-s...239345694.html . Faktycznie autko rzuca się w oczy na max! Szukam szarej TT z 2 lata i tą już widziałem jakiś czas temu tylko jak pamiętam to była wystawiona w okolicach wawy , wracając do sedna sprawy Będąc w delegacji w Raciborzu pojechałem zobaczyć to autko i tak jak wspominałem na 1 rzut oka robi mega wrażenie zwłaszcza na tych 19" i tym lakierze Facet nie chciał dać się przejechać a nawet odpalić motor bo to dopiero przy kupnie ... Samochodzik ma założone nówki tarcze hamulcowe i klocki w środku jak z salonu pod maską nie był picowany pod sprzedaż i prezentował się równie zacnie Brakowało jedynie srebrnych tabliczek znamionowych po stronie kierowcy za to była tabliczka z VIN który też wstępnie sprawdziłem na jednej z tych szajsownych stronek o rozszyfrowaniu VINu.
    Wynik wstępnego rozkodowania VIN
    MARKA Audi
    MODEL TT
    TYP Coupe
    ROK PRODUKCJI 2000
    SKRZYNIA BIEGOW Manual
    POJEMNOSC 1781
    RODZAJ PALIWA Petrol
    LICZBA DRZWI 2/3
    MOC 180 KM / 132 kW
    OPIS srebrny-metallic, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, tapicerka skórzana, centralny zamek, radio, wspomaganie kierownicy, podgrzewane fotele, ABS, autoalarm, poduszki powietrzne, immobiliser, ESP, alufelgi, światła przeciwmgłowe

    Pozdrawiam serdecznie i dodaje VIN TRUZZZ8NZY1089404
    Żeby nie nabijać postów zapytam w tym wątku czy ktoś ma jakieś pojęcie o tym autku ? http://otomoto.pl/audi-tt-piekny-szw...C32763033.html
    Ostatnio edytowane przez Karponitus ; 24-05-2014 o 10:48

  15. #5940
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez Karponitus Zobacz posta
    Poczytałem trochę o tym wynalazku na forum http://allegro.pl/tt-quattro-225ps-s...239345694.html . Faktycznie autko rzuca się w oczy na max! Szukam szarej TT z 2 lata i tą już widziałem jakiś czas temu tylko jak pamiętam to była wystawiona w okolicach wawy , wracając do sedna sprawy Będąc w delegacji w Raciborzu pojechałem zobaczyć to autko i tak jak wspominałem na 1 rzut oka robi mega wrażenie zwłaszcza na tych 19" i tym lakierze Facet nie chciał dać się przejechać a nawet odpalić motor bo to dopiero przy kupnie ... Samochodzik ma założone nówki tarcze hamulcowe i klocki w środku jak z salonu pod maską nie był picowany pod sprzedaż i prezentował się równie zacnie Brakowało jedynie srebrnych tabliczek znamionowych po stronie kierowcy za to była tabliczka z VIN który też wstępnie sprawdziłem na jednej z tych szajsownych stronek o rozszyfrowaniu VINu.
    Wynik wstępnego rozkodowania VIN
    MARKA Audi
    MODEL TT
    TYP Coupe
    ROK PRODUKCJI 2000
    SKRZYNIA BIEGOW Manual
    POJEMNOSC 1781
    RODZAJ PALIWA Petrol
    LICZBA DRZWI 2/3
    MOC 180 KM / 132 kW
    OPIS srebrny-metallic, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, tapicerka skórzana, centralny zamek, radio, wspomaganie kierownicy, podgrzewane fotele, ABS, autoalarm, poduszki powietrzne, immobiliser, ESP, alufelgi, światła przeciwmgłowe
    Ciekawe.
    A jak ma to się do realnego stanu samochodu?
    Wnętrze przecież jest niesamowicie zużyte, gołym okiem widać, że auto było praktycznie całe lakierowane, do tego pod maską w kilku miejscach pęka kit!
    Silnik 224 KM, rok produkcji 2001 - to z papierów.
    Faktycznie wyprodukowany w sierpniu 2000 r.
    Auto nie jest już własnością naszego klubowicza, więc można je opisać. Szmelc.

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •