Strona 389 z 761 PierwszyPierwszy ... 289339379387388389390391399439489 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,821 do 5,835 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #5821

    Dołączył
    May 2014
    Płeć
    Skąd
    Łuków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    25
    Ten też jest tani, co sądzicie:
    http://otomoto.pl/audi-tt-C33010794.html

  2. #5822
    Awatar maciej22.86
    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    Gniezno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2001
    Kolor
    green
    Posty
    174
    mbmaster...tak aktualna.

  3. #5823
    Awatar numberOne
    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Skąd
    ...
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2004
    Kolor
    black
    Posty
    159
    maciej22.86 to, ze jest drozszy nie znaczy, ze nie padnie. Troche sie juz napatrzylem na TT i bywa tak, ze auta drogie maja mankamenty podobne do tych za 15tys, poza tym jesli komus zalezy aby sprzedac auto szybko, to wystawia je tanio, co nie koniecznie oznacza, ze to zlom. Ja wszystkie swoje poprzednie auta sprzedawalem tanio, bo nigdy nie chcialo mi sie bawic w codzienne pokazywanie, bujanie i jezdzeniem z klientami, ktorzy itak wybrzydzaja. Nie chce mi sie tez sprzedawac pare miesiecy, ja sprzedawalem swoje auta w pare dni... wiec dla mnie 15tys za dobre auto jest mozliwe (z reszta ostatnio napalilem sie na TT za 25k obnizone na 20k, to wszyscy z forum uznali, ze za drogo) wiec nie przesadzalbym z ta cena. Ostatnio ogladalem Mazde RX8 za 20k 04rocznik - cena normalna za te auto, widzialem juz ladne w tej cenie... aczkowliek jak przyjechalem na miejsce, to zobaczylem ruine... caly przod zle spasowany, purchle, odpryski, nierownie spasowane reflektory, z czego w jednym zbierala sie woda. Sprzedawca dumny twierdzil ze w srodku i mechanicznie wszystko dziala - to odpalilem i od razu okazalo sie, ze prawa szyba nie dziala, prawy reflektor nie dziala, wiecej mi sie nie chcialo sprawdzac... Podejrzewam, ze gdybym go zabral do aso, to wklad w auto okazalby sie 3x i to jest auto za 20tys do negocjacji, podczas gdy o niebo lepiej wygladaly i zachowywaly sie RX8 za 17tys, wiec cena nie zawsze gwarantuje jakosci, wrecz niektorzy wykorzystuja wyzsza cene w mysl zasady, ze jak "drogi, to dobry" a jak sie wszystko obnazy, to pozostaje typowe stwierdzenie "no panie, przeciez to nie jest nowka z salonu" :P
    Ostatnio edytowane przez numberOne ; 09-05-2014 o 22:40

  4. #5824
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Cytat Zamieszczone przez jjaarreekk Zobacz posta
    Ten też jest tani, co sądzicie:
    http://otomoto.pl/audi-tt-C33010794.html
    Fotele wygladaja ladnie. Ja bym obejrzał i ocenił z bliska.

  5. #5825
    Awatar grzałka
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    szary
    Posty
    373
    Cytat Zamieszczone przez numberOne Zobacz posta
    maciej22.86 to, ze jest drozszy nie znaczy, ze nie padnie. Troche sie juz napatrzylem na TT i bywa tak, ze auta drogie maja mankamenty podobne do tych za 15tys, poza tym jesli komus zalezy aby sprzedac auto szybko, to wystawia je tanio, co nie koniecznie oznacza, ze to zlom. Ja wszystkie swoje poprzednie auta sprzedawalem tanio, bo nigdy nie chcialo mi sie bawic w codzienne pokazywanie, bujanie i jezdzeniem z klientami, ktorzy itak wybrzydzaja. Nie chce mi sie tez sprzedawac pare miesiecy, ja sprzedawalem swoje auta w pare dni... wiec dla mnie 15tys za dobre auto jest mozliwe (z reszta ostatnio napalilem sie na TT za 25k obnizone na 20k, to wszyscy z forum uznali, ze za drogo) wiec nie przesadzalbym z ta cena. Ostatnio ogladalem Mazde RX8 za 20k 04rocznik - cena normalna za te auto, widzialem juz ladne w tej cenie... aczkowliek jak przyjechalem na miejsce, to zobaczylem ruine... caly przod zle spasowany, purchle, odpryski, nierownie spasowane reflektory, z czego w jednym zbierala sie woda. Sprzedawca dumny twierdzil ze w srodku i mechanicznie wszystko dziala - to odpalilem i od razu okazalo sie, ze prawa szyba nie dziala, prawy reflektor nie dziala, wiecej mi sie nie chcialo sprawdzac... Podejrzewam, ze gdybym go zabral do aso, to wklad w auto okazalby sie 3x i to jest auto za 20tys do negocjacji, podczas gdy o niebo lepiej wygladaly i zachowywaly sie RX8 za 17tys, wiec cena nie zawsze gwarantuje jakosci, wrecz niektorzy wykorzystuja wyzsza cene w mysl zasady, ze jak "drogi, to dobry" a jak sie wszystko obnazy, to pozostaje typowe stwierdzenie "no panie, przeciez to nie jest nowka z salonu" :P
    niestety ale rx8 jest autem specyficznym ze względu na zamontowany w nim silnik wankla i jeśli ma ktoś pojęcie co to za jednostka to bardziej właśnie zwróci uwagę na przebieg i stan motorowni a nie na wygląd zewnętrzny, który oczywiście też jest ważny. a jak piszesz złe spasowanie przodu, co pewnie świadczy o jakiejś stłuczce może całkowicie zdyskwalifikować auto, natomiast jeśli wysypie się silnik, który średnio wytrzymuje przebieg 100kkm koszty będą nieporównywalnie większe niż przy doprowadzaniu auta do stanu używalności. w TT jeśli nie było mocno walone, czy składane z kilku i ma pewne niedociągnięcia nie ma tragedii bo wszystko za rozsądne pieniądze można naprawić i doprowadzić do porządku, tam jest trochę inaczej.

  6. #5826
    Awatar maciej22.86
    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    Gniezno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2001
    Kolor
    green
    Posty
    174
    Dokładnie kolego grzalka,nie porownujmy tu Rx8 i wankla dobrze napisales..A z kolega powyzej i tak sie nie zgadzam..No jak śpi na pieniazkach i nie zalezy na sprzedaży żeby stracić dużo to wiadomo ze ja moja mogę od reki za 15 sprzedać jak tylko ktoś przyjedzie to jeszcze w rączkę pocałuje..Ale nie w tym rzecz..Wiem jaka jest sytuacja ludzi którzy takie kupują i co potem tu pytają na forum..Zreszta nie wazne..Temat wiele razy walkowany..Starsi koledzy wiedzą ja też,kupujcie te za 15 16 będziecie przynajmniej ekspertami od TT ....

  7. #5827
    Awatar jacjusz
    Dołączył
    May 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    "srebny"
    Posty
    113
    Panowie. dziwicie się, że tt w cenie około 20.000 nie schodzi. powiem Wam z własnej perspektywy (szukam do 15.000), że takich aut nie potrzebuje zwykły kowalski jak ja. za 20.000 można kupić spokojnie auto rodzinne jakie posiadam. dla mnie to fanaberia traktowana jako drugi albo jak u innych trzeci pojazd w rodzinie. około miesiąca temu sprzedałem mazdę MX5 z 95 r ale tylko dlatego że mi ją rozbili na postoju. ponieważ nie miałem AC samochód oddałem za bezcen na żyletki. WY panowie jesteście fascynatami tych aut i to podziwiam, prawdopodobnie sprzedane przez was auta kupują wasi (teraz już nasi) koledzy z forum tacy sami pozytywnie zakręceni jak wy. POZDRAWIAM serdecznie wszystkich użytkowników TT. może kiedyś do was dołączę.

  8. #5828
    Awatar rys00
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    296
    Mówisz fanaberia mieć 2 lub 3 ( u mnie 4 ) auto ?, nie bardzo widze żebym miał kitrować do wszystkiego TT, hehe dzieci w pociąg a tata z mamą nad morze TT

  9. #5829
    Awatar grzałka
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    szary
    Posty
    373
    nie sądzę, że to fanaberia ale takie są realia i 2 auta w rodzinie to raczej norma. mieszkam na wiosce, co prawda do dużego miasta mam jakieś 12km ale bez auta do pracy nie dojadę. wcześniej miałem a6, którą jeździłem ja a żona miała fiestę, ja wymyśliłem sobie TT i po zamianie, musiałem kupić żonie coś większego. teraz po prostu jest odwrotnie ja jeżdżę małym a ona dużym.

  10. #5830
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez rys00 Zobacz posta
    Mówisz fanaberia mieć 2 lub 3 ( u mnie 4 ) auto ?, nie bardzo widze żebym miał kitrować do wszystkiego TT, hehe dzieci w pociąg a tata z mamą nad morze TT
    Jak żyć panie Premierze jak żyć?
    Znowu TT znowu Cabriolet

  11. #5831
    Awatar rys00
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    296
    ciężko panie premierze czasy trudne a mam w planach jeszcze suva bo lubie czasem wyskoczyć z wędkami nad rzeczke czy jeziorko

  12. #5832

    Dołączył
    May 2014
    Płeć
    Skąd
    Łuków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    25
    pojawiło się kolejne w mojej okolicy, także znowu proszę o pomoc:
    http://olx.pl/oferta/audi-tt-CID5-ID...tml#2c0011a67f

  13. #5833
    Awatar numberOne
    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Skąd
    ...
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2004
    Kolor
    black
    Posty
    159
    grzalka stan silnika vankla mozna ocenic po kompresji, ale nie kupuje samego silnika za te 20k powiedzmy, ale caly samochod, a caly samochod byl zdewastowany, praktycznie kazdy element byl zle spasowany, rdza, nie dziala elektryka, odpryski itd. i te auto, to byl przyklad, bo raczej bardziej jestem zainteresowany zakupem TT, ale rozne auta trzeba sprawdzic, zeby wiedziec czego sie chce... chodzi o to, ze niektore auta w wysokiej cenie sa niepoprawnie drogie, bo ich stan mozna porownac ze znacznie tanszymi... Nawet na tym forum byly przyklady dobrych TT w cenie 17tys itp... chodzi o to, ze to ze auto kosztuje np. 15, 17k nie znaczy, ze to zlom... trzeba mu sie przyjrzec z bliska, ludzie maja rozne sytuacje i sa roznie nastawieni do sprzedazy aut...

  14. #5834
    Awatar DNN
    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    265
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    347
    Cytat Zamieszczone przez jjaarreekk Zobacz posta
    pojawiło się kolejne w mojej okolicy, także znowu proszę o pomoc:
    http://olx.pl/oferta/audi-tt-CID5-ID...tml#2c0011a67f
    Spojrz na kolo przod pasazer ,wydaje sie jakies krzywe ... ? przedni zderzak slabo spasowany, i wydaje mi sie ze szpara klapy z tylu po prawej(pasazer) jest wieksza niz po lewej(kierowca) ....

  15. #5835
    Awatar grzałka
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    szary
    Posty
    373
    Cytat Zamieszczone przez numberOne Zobacz posta
    chodzi o to, ze to ze auto kosztuje np. 15, 17k nie znaczy, ze to zlom...
    tego mi tłumaczyć nie musisz, jak dobrze wiesz sam kupiłem auto w takiej cenie i pomimo tego, że jest trochę jeszcze do włożenia to po 3 miesiącach od zakupu nadal jestem zadowolony

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •