Strona 386 z 761 PierwszyPierwszy ... 286336376384385386387388396436486 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,776 do 5,790 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #5776
    Awatar rys00
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    296
    ta 1 najfajniejsza ale automat i 265 tys tu bym uważał i akcent gościa to bym dobrze zerknął w papiery następne też mnie jakoś przekonują na nie, wymiana foteli też kosztuje po za tym przy sprzedaży będziesz tłumaczył dlaczego itp. lepiej upatrz sobie taką jak ci się podoba w pełnej normalnej wersji i targuj, już pisałem celuj w wersje po liftowe i Q będziesz miał szerszy uśmiech
    Ostatnio edytowane przez rys00 ; 05-05-2014 o 16:15

  2. #5777
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    ta 1 to biegowka

  3. #5778
    Awatar rys00
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    296
    właśnie coś nie teges w opisie że aftomat

  4. #5779

    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Skąd
    Tychy
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    9

    audi tt

    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    Nie wiem czy to przypadkiem nie auto kolegi Malina. Było opisywane na forum, warto poszukać. Generalnie było chyba bardziej zadbane za czasów "forumowych"
    witam.
    Tak, jest to auto kolegi Malina. "generalnie" nie wiem dlaczego kolega uważa, że było kiedyś lepiej zadbane? Pewnie jedno zdjęcie się do tego przyczynia - obtarcie błotnika! Ja po zakupie tego auta dość sporo w nie zainwestowałem: wymiana prawie wszystkich elementów zawieszeń (przód i tył), pielęgnacja nadwozia, akumulator oraz kilka innych "drobiazgów" a zrobiłem około 5 tys kilometrów. Dla mnie jest to kwestia dyskusyjna. Oczywiście auto zestarzało się, ale i cena za które je wystawiam znacząco spadła. Sądzę, że takie oceny "na oko" są troszkę krzywdzące! Zapraszam na jazdę.
    Pozdrawiam
    piozasty

  5. #5780

    Dołączył
    Apr 2014
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    brak
    KM
    bra
    Rocznik
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    9
    Ktoś coś o niej wie?
    http://olx.pl/oferta/audi-tt-1-8t-22...tml#8fe2963c13
    Z góry dzięki

  6. #5781
    Awatar numberOne
    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Skąd
    ...
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2004
    Kolor
    black
    Posty
    159
    ma lpg power i ja nie jestem specjalista od odcieni, ale nawet ja widze ze lewe drzwi roznia sie od reszty auta :P i to tak konkretnie. Do tego porysany

  7. #5782

    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    207
    Rocznik
    1997
    Kolor
    Zielony
    Posty
    23
    Po numerze telefonu wychodzi że ten ktoś przekładki z anglików robi. Powinna zapalić się czerwona lampka

  8. #5783
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    Ale felgi ładne! wystarczy poprosić o VIN sprawdzić czy to anglik

  9. #5784

    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Jaworzno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    szukam
    Posty
    9
    Cytat Zamieszczone przez piozasty Zobacz posta
    witam.
    Tak, jest to auto kolegi Malina. "generalnie" nie wiem dlaczego kolega uważa, że było kiedyś lepiej zadbane? Pewnie jedno zdjęcie się do tego przyczynia - obtarcie błotnika! Ja po zakupie tego auta dość sporo w nie zainwestowałem: wymiana prawie wszystkich elementów zawieszeń (przód i tył), pielęgnacja nadwozia, akumulator oraz kilka innych "drobiazgów" a zrobiłem około 5 tys kilometrów. Dla mnie jest to kwestia dyskusyjna. Oczywiście auto zestarzało się, ale i cena za które je wystawiam znacząco spadła. Sądzę, że takie oceny "na oko" są troszkę krzywdzące! Zapraszam na jazdę.
    Pozdrawiam
    piozasty
    Przesledzilem forumowa historie tego auta i mam kilka pytan do kolegi pioziasty lub malina. Po zalozeniu wskaznika doladowania filtr na wezyku byl uwalony olejem, moze to swiadczyc o uszkodzeniu turbiny, czy cos zostalo zrobione w tym kierunku? Filterek dalej sie brudzi? Malina robil logi i wyszlo ze turbina za malo pompuje, niestety nie ma odpowiedzi czy zostalo to naprawione. Jest tez wzmianka o jakiejs stluczce. No i troche dziwi mnie fakt ze pioziasty po roku od zakupu chce sprzedac auto i przez rok czasu nie bylo chetnych, no chyba ze sie rozmyslil w miedzyczasie. Kolego elmacho, obejrzales moze to autko?

  10. #5785

    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Skąd
    Tychy
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    9
    Cytat Zamieszczone przez WojTT Zobacz posta
    Przesledzilem forumowa historie tego auta i mam kilka pytan do kolegi pioziasty lub malina. Po zalozeniu wskaznika doladowania filtr na wezyku byl uwalony olejem, moze to swiadczyc o uszkodzeniu turbiny, czy cos zostalo zrobione w tym kierunku? Filterek dalej sie brudzi? Malina robil logi i wyszlo ze turbina za malo pompuje, niestety nie ma odpowiedzi czy zostalo to naprawione. Jest tez wzmianka o jakiejs stluczce. No i troche dziwi mnie fakt ze pioziasty po roku od zakupu chce sprzedac auto i przez rok czasu nie bylo chetnych, no chyba ze sie rozmyslil w miedzyczasie. Kolego elmacho, obejrzales moze to autko?
    Witam.
    O problemach z turbiną nic mi nie wiadomo, więc sądzę, że zostało to naprawione przez poprzedniego właściciela. Ja auto zakupiłem 2 lata temu a nie rok temu i pierwszy raz wystawiłem je do sprzedaży jesienią zeszłego roku. Chętni byli, lecz barierą była cena - sami wiecie jak kupcy szukają auta. Najważniejszym kryterium jest koszt pojazdu a nie jego stan (ja za bezcen nie chciałem go oddać)! W grudniu wycofałem aukcję, gdyż po zrobieniu opłat i małym remoncie nic mnie do sprzedaży nie zmuszało. Obecna propozycja sprzedaży związana jest z tym, że samochód jest praktycznie nieużywany i stoi w garażu. Jestem dość aktywny zawodowo i po prostu nie mam czasu na takie przyjemności. Stąd tak niski przebieg - ja zrobiłem przez 2 lata około 5 tys km. Niestety żona też mi często robi wyrzuty, że kupiłem sobie zabawkę i tylko wkładam w nią pieniądze. Wszelkich "podejrzliwych" zapraszam, nic nie ukrywam.

  11. #5786
    Awatar rys00
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    296
    piozasty to masz tak jak ja ( i z żoną i z autem) no zabawka ale cieszy też mam wystawioną od jesieni

  12. #5787

    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Jaworzno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    szukam
    Posty
    9

  13. #5788
    Awatar DNN
    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    265
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    347
    Cytat Zamieszczone przez WojTT Zobacz posta
    Ja osobiscie auto komisy itp od razu odpuszczam ( zle doswiadczenia ) chyba ,ze masz blisko to duzo nie starcisz ogladajac

  14. #5789
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Cytat Zamieszczone przez DNN Zobacz posta
    Ja osobiscie auto komisy itp od razu odpuszczam ( zle doswiadczenia ) chyba ,ze masz blisko to duzo nie starcisz ogladajac
    To źle robisz, ponieważ tak samo możesz natknąć się na minę w komisie jak i u prywatnej osoby. Lub odwrotnie w komisach też są i dobre egzemplarze.

    A co do samego auta, na czarnym trudno ze zdjęć wnioskować czy był powtórnie lakierowany czy nie. Przebieg myślę, że dawno przekroczył 200 tyś. Fotele po 140 tyś powinny być jak nowe.

  15. #5790
    Awatar DNN
    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    265
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    347
    Cytat Zamieszczone przez PiotrekHIT Zobacz posta
    To źle robisz, ponieważ tak samo możesz natknąć się na minę w komisie jak i u prywatnej osoby. Lub odwrotnie w komisach też są i dobre egzemplarze.
    Moze i tak,ale mimo wszystko wole osoby prywatne

    2 czy 3x bylem ogladac auto w komisie i co innego przez tel.gadaja a co innego w rzeczywistosci ...
    Nie potrafia odopowiedziec na wiekszosc pytan gdy przyjedziesz ogladac auto...
    Auta ktore ogladalem w komisach byly tragiczne - owe 2-3x
    Wiec jesli z komisu to tylko w okolicy mozna zaryzykowac i przejechac sie obejrzec

    W komisie gdy auto jest w BDB stanie to cena tez jest wysoka
    Ostatnio edytowane przez DNN ; 07-05-2014 o 09:25

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •