Strona 381 z 761 PierwszyPierwszy ... 281331371379380381382383391431481 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,701 do 5,715 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #5701
    Awatar pr2emo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    132
    Środek fajny, sam bym przeszczepił taki zestaw do mojej. Jeśli ta lista napraw jest prawdziwa to można się tym autem zainteresować wstępnie. Złe wskazania ilości paliwa to typowa usterka.

  2. #5702

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez zgred Zobacz posta
    Mi to wygląda bardziej na czarny chrom, ew. jakąś powłokę.
    Czarny chrom to tak jakbyś powiedział biały murzyn Nie ma czegoś takiego

  3. #5703
    Awatar marian601
    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Skąd
    stuhm
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    26
    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    Czarny chrom to tak jakbyś powiedział biały murzyn Nie ma czegoś takiego
    czarny chrom istnieje!!!
    http://www.instalacjebudowlane.pl/72...-tradycji.html

  4. #5704
    Awatar zgred
    Dołączył
    May 2013
    Płeć
    Skąd
    Radlin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    granatowy
    Posty
    38
    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    Czarny chrom to tak jakbyś powiedział biały murzyn Nie ma czegoś takiego
    W firmie w której pracuję robiliśmy kiedyś końcówki (bodajże do BMW) w czarnym chromie właśnie. Jak je gdzieś znajdę to wrzucę foty.

    EDIT: znalazłem w internetach:
    http://img.photobucket.com/albums/v1...-56-33_914.jpg
    Ostatnio edytowane przez zgred ; 27-04-2014 o 20:03

  5. #5705
    Awatar numberOne
    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Skąd
    ...
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2004
    Kolor
    black
    Posty
    159
    Te auto jutro prawdopodobnie kupie: http://otomoto.pl/audi-tt-C32785542.html co o nim sadzicie? Juz go widzialem, wyglada bardzo dobrze - w srodku jak nowka, zewnetrznie tez. Ani jednej ryski, fotele, wszystko bardzo zadbane. Do tego zimowki z pelnym bieznikiem itd. Wlasciciel wozil mnie tym autem z godzine i o nim opowiadal, sprawialo wszystko dobre wrazenie, moze ktos bedzie potrafil cos wywnioskowac po tym ogloszeniu?
    Ostatnio edytowane przez numberOne ; 27-04-2014 o 23:09

  6. #5706
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Ja powiem od siebie ze musialbym spasc z 3 pietra glowa w dol zeby dac tyle kasy za 1998 rocznik...zaraz sie posypia opinie ze tyle dobre auto kosztuje, ale ja powiem ze nie...chyba ze bedzie ze 4-5 lat mlodsze a nie z 1 roku produkcji. Pomijam brak xenonow ktore dla mnie jest jako must have, ale ktos nawet nie dolozyl rozporki...to nawet nie quattro, to ze ktos za niego dal 35K 5 lat temu to by mnie nie wile obchodzilo ... dobrze ze wymienial duzo rzeczy, dbał moze o auto.
    Piszesz ze w srodku jak nowka - to przeczytaj jeszcze raz ogloszenie
    Piszesz ze zadnej ryski - jw
    czyli nie zadbane a wymienione - pomalowane....

  7. #5707
    Awatar grzałka
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    szary
    Posty
    373
    wygląda fajnie i jeśli faktycznie jest wszystko udokumentowane i nie trzeba nic wkładać przez dłuższy czas to może i warto. jeśli było malowane to dokładnie przemierzyć całość bo może coś się pod tym kryje ( chociaż nawet jeśli części wymienione a nie klepane to nic nie będzie widać) sprawdź tylne lampy bo ze zdjęcia nie jestem w stanie wywnioskować czy mają czerwone czy pomarańczowe kierunki. co do rocznika to uważam, że w takich starych autach ważniejszy od roku produkcji jest stan auta, niestety niewiele osób uważa tak samo i przy ewentualnej odsprzedaży może być kłopot z ceną. w przebieg nie wiem czy wierzyć i nawet nie ma po czym wywnioskować czy ory czy nie bo środek wymieniony, dopytaj jeszcze w jaki sposób była podniesiona moc bo 200km seryjne nie jest
    Ostatnio edytowane przez grzałka ; 28-04-2014 o 06:25

  8. #5708
    Awatar pr2emo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    132
    masz podany VIN w ogłoszeniu to sprawdź za kilkadziesiat złotych historię auta, nikt Ci go raczej nie sprzątnie sprzed nosa więc jeden czy dwa dni możesz poczekać... ogólnie moim zdaniem trochę drogo jak za 1998 r., tylko ASR, bez quattro, tył auta wydaje się zbyt podniesiony, malowanie całego, no i wymiana foteli przy tym "przebiegu"

    po wpisaniu Vinu wyskakuje
    MARKA Audi
    MODEL TT
    TYP Coupe
    ROK PRODUKCJI 1998
    SKRZYNIA BIEGOW Manual
    POJEMNOSC 1781
    RODZAJ PALIWA Petrol
    LICZBA DRZWI 2/3
    MOC 200 KM / 147 kW
    OPIS czarny-metallic, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, tapicerka skórzana, centralny zamek, radio, wspomaganie kierownicy, komputer, podgrzewane fotele, czujnik parkowania, ABS, ASR, autoalarm, poduszki powietrzne, immobiliser, alufelgi, światła przeciwmgłowe

    więc moc może i prawdziwa, no ale czy w 1998 r. wypuszczali taką wersję?
    Ostatnio edytowane przez pr2emo ; 28-04-2014 o 07:16

  9. #5709
    Awatar numberOne
    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Skąd
    ...
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2004
    Kolor
    black
    Posty
    159
    tez mnie troche martwi rocznik, bo jak bede go sprzedawal, to boje sie, ze pojdzie za bezcen (bo jesli o mnie chodzi, to mi rocznik nie przeszkadza) nie chce stracic na tym kasy. Xenon bym sobie zrobil. BTW lepiej sprawdzic auto w ASO audi czy na zwyklej stacji diagnostycznej? Roznica w kasie 4x. Cena finalna za te auto - 20tys zl

    pr2emo - ogladalem vin wczoraj i tez mnie to zaskoczylo, bo nawet nie trzeba bylo placic za rozkodowanie. 200km cos mi sie kojarzy, ze jest taka wersja, jak czytalem na forum (ale nie jestem pewien czy dobrze pamietam)

    edit: fura tez byla walona (z tego, co wlasciciel powiedzial) slupek i to bylo ponoc dobrze zrobione, bo on tez go sprawdzal przed zakupem. Boje sie, ze jak go bede sprzedawal za pare lat, to bedzie gadanie, ze rocznik i ze bity i wyposazenie nie takie i za wiecej, niz 15 nie pojdzie (i to tez jak sie poszczesci)
    Ostatnio edytowane przez numberOne ; 28-04-2014 o 07:29

  10. #5710
    Awatar pr2emo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    132
    wersja 200km jest ale czy wychodziła w 1998 r. czyli pierwszym roku produkcji
    co do VIN to chodzi mi raczej o historię serwisową auta (no przynajmniej w początkowych latach, po później już pewnie nie bedzie śladu w bazie audi), a nie tylko takie bezpłatne podstawowe dane...

  11. #5711
    Awatar numberOne
    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Skąd
    ...
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2004
    Kolor
    black
    Posty
    159
    zaraz to rozkoduje, ale nie sadze zeby duzo pokazalo, bo juz rozkodowywalem w necie inny samochod i tam nic nie bylo, poza tym ze nie kradziony... BTW dzwonilem do serwisanta tego samochodu - jak ustalilismy ktore to audi, to stwierdzil, ze stan jest idealny tego samochodu, ze moze go polecic z czystym sumieniem... trudna decyzja

  12. #5712
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez pr2emo Zobacz posta
    wersja 200km jest ale czy wychodziła w 1998 r. czyli pierwszym roku produkcji
    co do VIN to chodzi mi raczej o historię serwisową auta (no przynajmniej w początkowych latach, po później już pewnie nie bedzie śladu w bazie audi), a nie tylko takie bezpłatne podstawowe dane...
    Nie ma i nie było wersji 200km w 8N więc nie rozpowszechniajcie takich informacji na forum

  13. #5713
    Awatar pr2emo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    132
    Jasiel masz rację było 190 ... !!! zakładam worek pokutny i udaję się na kolanach na pielgrzymkę do Ingolstadt!!!
    no to jest jakiś błąd w bazie że pokazuje 200
    Ostatnio edytowane przez pr2emo ; 28-04-2014 o 07:48

  14. #5714
    Awatar numberOne
    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Skąd
    ...
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2004
    Kolor
    black
    Posty
    159
    za 18.500 (po negocjacji 16.500) moglem miec auto z 98roku, w ktorym aso wycenilo naprawy na +/-15tys (nieoficjalnie), ale mial xenon. Tu doplacam 4,5tys, ale mam miec auto w super stanie, w ktorym nawet rozrzadu zmieniac nie musze, wszystko podobno jest super itd ze wszedzie tym autem dojade. Fajnie byloby miec od razu dobry samochod, ale troche sie cykam duzo kasy na ten rok i wyposazenie, ale nadrabia stanem technicznym, wiec sa 2strony medalu

  15. #5715
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Stan techniczny to tez zalezy. Sa rzeczy, ktorych na ogledzinach nie da sie wylapac, a wyjda po chwili uzytkowania. Wlasciciel moze byc ich swiadomy. Moze byc tak ze przeplacisz za to auto a za chwile wpakujesz jeszcze 1/4 tej ceny zeby jezdzilo. 1998 to tez zuzycie elementow wnetrza itp jak boczki, panele. Do tego jest caly malowany, potem bedzie to stanowic problem przy odsprzedazy raczej. Co do mocy to wychodzily wersje 190km ale w poznych fazach produkcji od 2003 zdaje sie. Nie wiem co ci doradzic, musisz sam podjac decyzje. W to co mowi sprzedajacy raczej nie ma co wierzyc, nie jeden i nie dwoch sie o tym przekonalo. Uczciwy czlowiek stoi i mysli "no przeciez by mnie tak w ch... Nie robil opowiadajac az takie bajki, nawet jak cos bedzie nie tak to na pewni cos malego". A tu grzyb, bo ludzie sa oszustami strasznymi zwlasCza gdy sprzedaja auta.


    Wysłane z mojego iPhone

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •