Strona 367 z 761 PierwszyPierwszy ... 267317357365366367368369377417467 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,491 do 5,505 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #5491

    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    18
    Dobra Panowie! http://tablica.pl/oferta/audi-tt-199...tml#cfb5243549
    Więcej zdjęć dostanę później. Czy ktoś oglądał? Wie coś na temat tej tt-ki?

  2. #5492
    Awatar barTT
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    WROCŁAW
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    szary
    Posty
    174
    ta pierwsza....niebieski środek dokładnie taki sam jak u mnie..oczyiwście zdjęcie tak zdrobił, żeby nie pokazać całego fotela kierowcy...szczególnie lewy boczek, bo pewnie tam jest powycierany lub przetarty...w to, ze malowana nie była, to nie wierzę, ale to nie przeszkadza, jeśli nie było mega dzwona...podjedz pogadaj...za te pieniądze wyglada rozsądnie, chyba że wolisz młodszą, xenony...ale to już kwestia budżetu
    >> ORYGINALNE, TANIE KOSMETYKI SAMOCHODOWE BMW <<

  3. #5493

    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    pruszków
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    szary
    Posty
    34
    Panowie, mam pytanie odnośnie TT cabrio-
    czy w każdej wersji dach otwierany jest elektrycznie ?
    czy były może jakieś "uboższe" wersje z dachem otwieranym ręcznie .
    I czy szyba windshot jest w wyposażeniu seryjnym czy nie?

  4. #5494
    Awatar maciej22.86
    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    Gniezno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2001
    Kolor
    green
    Posty
    174
    Każda ale to każda elektryczny ale recznie domykany.Wind seryjnie szkło elektrycznie kolego
    Ostatnio edytowane przez maciej22.86 ; 17-03-2014 o 17:12

  5. #5495

    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    pruszków
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    szary
    Posty
    34
    Pytam dlatego że już w drugim ogłoszeniu sprzedający zarzekają się , że "to takie wersje z dachem otwieranym ręcznie i bez winshot-a ".

  6. #5496
    Awatar maciej22.86
    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    Gniezno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2001
    Kolor
    green
    Posty
    174
    handlarze nie wiedza nic o tych autach.. Nie komentuje tych niektórych ogłoszeń,jakie to mega lalki maja na full opcji........bez xenona..

  7. #5497
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Cytat Zamieszczone przez maciej22.86 Zobacz posta
    Każda ale to każda elektryczny ale recznie domykany.Wind seryjnie szkło elektrycznie kolego
    a to ciekawe, w Audi mi powiedzili, że była jedna wersja z dachem manualnie otwieranym. Jakaś uboga.

  8. #5498
    Awatar maciej22.86
    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    Gniezno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2001
    Kolor
    green
    Posty
    174
    ale tylko powiedzieli...Ja nie słyszałem o tym tym bardziej nie widziałem...

  9. #5499
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Jednak oni są bardziej wiarygodni. Jak szukałem kiedyś TT cabrio osobiście stawiłem się na Połczyńskiej, gość pogrzebał w kompie i powiedział, że były wersji bez elektrycznie otwieranego dachu.

  10. #5500
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez PiotrekHIT Zobacz posta
    a to ciekawe, w Audi mi powiedzili, że była jedna wersja z dachem manualnie otwieranym. Jakaś uboga.
    Tak, jest taka wersja była nawet na forum, aby upewnić się czy handlarz nie ściemnia trzeba zobaczyć fotki tunelu środkowego, jeżeli są klawisze do obsługi dachu najwyraźniej po prostu nie działa.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  11. #5501
    Awatar marian601
    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Skąd
    stuhm
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    26
    Cytat Zamieszczone przez Klakier Zobacz posta
    http://otomoto.pl/audi-tt-C31434907.html

    parę tematów wcześniej pytałem o tą tt, w końcu się przejechałem zobaczyć co i jak, niestety nadal bezowocnie.. jeżeli jest ktoś zainteresowany tym egzemplarzem to powiem tak.. z własciciel trochę dziwny i ciężki z nim kontakt jest.. o aucie za wiele powiedziec nie chce.. jeżeli chodzi o samo auto to z zewnątrz dużo małych wgniotek, na każdym z elementów chyba , przód był malowany napewno i założone jest trochę niechuljnie ale bez tragedii, pod maską lata to i owo, więc pewnie niektóre zaczepy pozrywane. widziałem przynajmniej dwa lekkie zacieki od rdzy na progach z błotników, pod maską dolot ze stożkiem zrobiony trochę druciarsko. lakier przy drzwiach na słupkach obdarty i zamalowany pendzelkiem wygląda to tak jak by drzwi chaczyły o słupek, ale teraz nie chaczą. plaskitk z prawej strony na słupku nie trzyam się na zatrzaskach, to samo progi, ponadto na plastiki widac jakby załamania. z w klapie nieorginalne światła od rejstracji wiszą na kablach, haldex niestety nie działa, albo działa niepoprawnie. po wciśnięciu pedału gazu auto mieli przodem przez 15 metrów zanim złapie przyczepnośc. środek ogolne niezły, ale też jest się do czego przyczepic, skórki ogólnie w przyzwoitym stanie, co do elekryki i reszty już nie sprawdzałem wszytkiego, skupiłem się na quattro, ale odpuściłem. niestety nie miałem kompa przy sobie żeby podłazyc, ani miernika lakieru żeby pwoeidziec coś więcej. jak ktoś ma blisko i jest w stanie sprawdzi czy z napędu jeszcze coś będzie to może i warto obejżec, bo ogolnie auto się zbira ładnie, skrzynia chodzi dobrze i ogólnie za 17,5 bo za tyle jest do oddania to może ktoś się skusi, tylko trzeba miec pewnosc co z tym haldexem, ja nie miałem możliwosci sprawdzic i odpuszczam..
    oglądałem ją jakoś pod koniec lutego. jak ja próbowałem, to haldex działał bez zarzutu. generalnie auto z bliska sprawia smutne wrażenie. przednie błotniki lakierowane (sprawdzałem miernikiem) i tylko przednie błotniki, dziwne otarcia na górze wnęk drzwi. wygląda jakby jednak był przodem jakoś dziwnie trafiony, prawe drzwi nie pasują - odstaje góra, dół ok. szyby nie uchylają się przy otwieraniu drzwi. "tunerski" dolot gwiżdże i świszczy. FIS z bad pixelami, braki plastików pod maską. a - świeciła się kontrolka poduszki na tunelu środkowym. w sumie nie podjąłem negocjacji, za 17.500 może warto...

  12. #5502
    Awatar przemeks
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    -
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    1999
    Kolor
    -----
    Posty
    336
    A z ciekawości, czy ktoś miał styczność z tym "cudem": http://otomoto.pl/audi-tt-C32454270.html

  13. #5503
    Awatar marian601
    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Skąd
    stuhm
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    26
    czy ktoś zna to auto: http://allegro.pl/show_item.php?item=4042268499 ?
    wygląda zachęcająco, ale mam 400 km do zrobienia żeby je obejrzeć na żywo, może już ktoś je widział?

  14. #5504
    Awatar przemeks
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    -
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    1999
    Kolor
    -----
    Posty
    336
    Przed chwilą sam je obadałem w sieci i mogę Ci powiedzieć tyle, że warto przeczytać co użytkownik ML3KO pisał tutaj o tym aucie, wtedy poznasz jego historię sam
    BTW. kolor cudowny i felgi chyba najlepsze wg. mnie do TTki (no może poza OZ Superleggera), wygląda bajkowo ale...

  15. #5505
    Awatar marian601
    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Skąd
    stuhm
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    26
    Cytat Zamieszczone przez przemekszulim Zobacz posta
    Przed chwilą sam je obadałem w sieci i mogę Ci powiedzieć tyle, że warto przeczytać co użytkownik ML3KO pisał tutaj o tym aucie, wtedy poznasz jego historię sam
    BTW. kolor cudowny i felgi chyba najlepsze wg. mnie do TTki (no może poza OZ Superleggera), wygląda bajkowo ale...
    coś nie mogę znaleźć jego wpisów, dasz jakiś link?

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •