Strona 329 z 761 PierwszyPierwszy ... 229279319327328329330331339379429 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,921 do 4,935 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #4921
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Cytat Zamieszczone przez pitek.pol Zobacz posta
    Witam wszystkich.
    Proszę o fachową poradę mam na oku takie oto audi jest w moich okolicach więc nie miał bym daleko w razie czego . Niestety moja wiedza na temat Audi pochodzi wyłącznie z tego co przeczytałem na internecie a chciałbym o wydanie opinii przez kogoś kto takie auto ma i zna jego wszystkie plusy i minusy.....Z tego co zdążyłem się dowiedzieć jest to najlepsza opcja Audi TT.
    Proszę o wyrażenie swojej opinii na temat tego oto auta http://tylkosprzedam.pl/oferta/audi-tt

    Z góry serdecznie dziękuje

    Przepraszam za stwierdzenie ale to straszna kupa jest a nie auto.

    Juz tutaj goscilo kilka/nasice stron wczesniej i napisze to co wczesniej - dla mnie jak ktos zamiast napisu TT woli patrzec na pozostalosci tasmy klejącej to widac jak dazy auto sympatia....poza tym ten body kit rodem z calibry mnie urzeka...a dywany powodują mdłości. Jak juz ja kupisz to jedz do ASO i kup sobie korek wlewu oleju, nie wiem czy jest czy tak czesto dolewki byly ze szkoda czasu na korek...

  2. #4922
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    korek jest,brakuje szyjki takiej nakręcanej

  3. #4923
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    No ale jak nie ma tej szyjnki/tulejki to jak to sie trzyma? na samej pokrywie zaworow chyba...nie no okazja jak ta lala

  4. #4924
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    korek się trzyma ale to nie zmienia faktu, że to auto to dno

  5. #4925

    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Podlasie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    33
    Cytat Zamieszczone przez waldiwy Zobacz posta
    Wyczaiłem we Wrocławiu tt . Cena atrakcyjna. Do zrobienia lekko pognieciony tylny błotnik, tzn rant nadkola. Pęknięty lekko zderzak pod reflektorem. Cała reszta niby dobra. Moźe ktoś widział to auto. http://tablica.pl/i/oferta/audi-tt-q...ode=86989b740c.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Załącznik 5119Załącznik 5119

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Załącznik 5120

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Załącznik 5121

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Sprawdzałem vin w serwisie . Wszystko wiarygodne i się zgadza. Tzn ostatni serwis w niemczech przebieg zmiany zderzaka i grilla. do 2010 r. W kraju u jednej kobiety, ale juź bez historii serwisowej. Przez 3 lata najeździła 40 tys km. Posiada jeden kluczyk??? Dlaczego? co sądzicie?
    Pamiętacie?
    Jestem świeżo po oglądaniu tego auta. Weryfikuję informacje. Auto wg serwisu audi z 2001r a pierwsza rejestracja 2003r. Przebieg na maj 2009 to 97000 km. wczoraj 120300 km.czyli w 5 lat 23 tys. km. Właścicielka po prostu kłamała jak z nut. Silnik zlany olejem, wycieka gdzieś w okolicach kolektora ssącego. Zakrętka od wlewu oleju po wewnętrznej stronie w jakiejś białej mazi. a po przejażdżce nawet delikatny dymek poleciał po odkręceniu tegoż korka. kierownica w dolnej części wyślizgana do białego. Alkantara aż się wałkuje. pedał sprzęgła zdarty na równo. A GPS to stare oddzielne urządzenie bez mocowania bez kabli zasilających walające się po schowku. Wskaźnik paliwa pokazuje pół zbiornika a rezerwa się pali. Jedno koło letnie bez powietrza za to z dziurami na całym obwodzie że palce wchodzą. kolejne koła z innym bieżnikiem. Zimowe koła to felgi stalowe, tak zerdzewiałe że nawet nie rozpoznasz w jakim były kolorze. Karoseria to dopiero tragedia. Może tylko dachu nie trzeba było by naprawiać i lakierować. Pozostałe części w mniejszej lub większej części do roboty. Tylny błotnik do tego stopnia walony że odstaje szpachla i po kolejnych uderzeniach następne warstwy szpachli i farby. Zderzak tak jak mówiliście chińskie dziadostwo w dodatku połamane i podrapane. Błąd komputera to spadek ciśnienia turbo - przepustnica, 4 błędy centralnego zamka po uderzeniu. Diagnosta ktory to sprawdzał nie powinień mieć uprawnień. Dopiero jak zobaczyłem wydruk błędów to zrozumiałem co to za "cacko". Właścicielka wmawia że o niczym nie wie, każe pisać oświadczenie że zrzekam się OC. Koszmar. Okazało się że jednak była szkoda z AC rok temu i co ciekawe zgłoszona następna 07.01 2014r chociaż nic świeżego nie widziałem. Daty Ostatnich badań technicznych przerabiane i poprawiane ordynarnie długopisem w dowodzie rejestracyjnym. Powinienem posłuchać waszych rad i olać ten egzemplarz. Prawie Dwa dni zmarnowałem i jakieś 3 stówki pękły. Lepiej jednak wydać 3 stówy niż 3 tysie.
    Tym bardziej teraz będę prosił was o radę przy kolejnych egzemplarzach. Może ktoś się orientuje czy nie można zgłosić do weryfikacji danych w dowodzie rejestracyjnym. Diagnosta robiąc pierwszy przegląd wpisał do systemu numer vin i z automatu system mu pokazał rok prod. 2001 a nie 2003. No i to naciąganie ubezpieczyciela na odszkodowanie. Moim zdaniem powinna dostać nauczkę.
    Ostatnio edytowane przez waldiwy ; 16-01-2014 o 14:02

  6. #4926

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    sanok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    16
    dzięki za opinie szukam czegoś innego

  7. #4927
    Awatar rys00
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    296
    to już wiadomo dlaczego jest taniej
    a swoją drogą jest tyle TTetek normalnych zadbanych a wy latacie i szukacie okazji, przecież logiczne że jak by była cacy za ta kase już by ją zgarnął jakiś handlarz oni zaczynają dzień od wstawienia wody na kawe i włączenia kompa
    Ostatnio edytowane przez rys00 ; 16-01-2014 o 14:40

  8. #4928
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    ,,Szukajcie a znajdziecie".
    Okazje się trafiają, to prawda, ale to niebywale rzadko występujące w przyrodzie zjawiska.

  9. #4929
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Tutaj też lakiernik miał robotę. Z daleka widać różnice w odcieniach.
    P.S. Warto zaopatrzyć się w miernik lakieru, bo samo malowanie jeszcze nie dyskwalifikuje samochodu.
    Biorąc pod uwagę stan floty na Allegro to i tak najlepsze co znalazłem, a szukam długo, jeżeli mamy mówić o kryteriach, to proszę bardzo wzdycham do niej,a jakiegoś czasu, ale cena zaporowa, pewnie tyle dałeś za swoją
    http://www.mobile.de/pl/marka/audi/m...188702885.html
    Znowu TT znowu Cabriolet

  10. #4930
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Dużej różnicy w cenie faktycznie nie ma. W DE cenią dobre i zadbane egzemplarze.
    I masz totalną rację, w PL można kupić dosłownie wszystko ( mam na myśli stan i wygląd samochodów ).
    Sam kiedyś oglądałem TT 8N ośka, która była niemal w idealnym stanie, bo jedynym jej mankamentem było to, że przejechał po niej pociąg towarowy.

  11. #4931
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Żuczek, ładną tą sztukę znalazłeś

  12. #4932
    Awatar rys00
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    296
    w drodze na wschód im dalej tym zjawisko nasila się bardziej przebieg auta się zmniejsza rysy,wgniotki znikają i ceny maleją, coś ten Kopernik nabroił

  13. #4933
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez PiotrekHIT Zobacz posta
    Żuczek, ładną tą sztukę znalazłeś
    Szukam Quatro w idealnym stanie aby trzymać sobie klasyka, i są dwa wyjścia, albo świadomie brnąć w złom, co w przypadku klasyka mija się z celem, albo zacisnąć zęby i kupić właśnie taki model, przepłacając sporo, ale wiadomo coś za coś, myślę że ze 3 koła E jest jeszcze do zrzucenia.
    Na auta z allegro itp. giełd patrzę z żalem.
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 16-01-2014 o 17:31
    Znowu TT znowu Cabriolet

  14. #4934

    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Podlasie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    33
    Ostatnio edytowane przez waldiwy ; 16-01-2014 o 19:38

  15. #4935
    Awatar kiTTy
    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    272
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Szary
    Posty
    189
    Znalazłam takie ogłoszenie http://otomoto.pl/audi-tt-cabrio-hardtop-C31056770.html
    kolor OK i ma podkładki klubuTT, znacie to auto albo właściciela?
    jest godne polecenia?


    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez waldiwy Zobacz posta
    Cześć
    dwa dni temu była do sprzedania w Rzgowie koło Łodzi na oto moto ale już zniknęło to ogloszenie, dzwoniłam ale właściciel powiedział mi że sprzedał (wystawił za 18000, tel z tamtego ogłoszenia 691370095) teraz jest to na tablicy i na otomoto http://otomoto.pl/audi-tt-mega-full-4x4-225km-18t-s-line-C31893059.html.

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •