Strona 170 z 761 PierwszyPierwszy ... 70120160168169170171172180220270670 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,536 do 2,550 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #2536
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    a ja zapytam kolegow:
    Audi : TT Coupe Automatic in Audi | eBay Motors
    - 180HP ale dlaczego ma dodatkowe chlodnice przy kole - za oderwanym zderzakiem
    - po zdjeciach czy auto warte uwagi? nie wyglada zeby uszkodzenia byly znaczne - poduszki nie wypalone
    - 115K MIL powycierane radio - czyzby ktos byl takim melomanem...
    - automat ma jakis blad i nie ma wstecznego oraz jedzie tylko na poczatkowych biegach
    225 ma dwa SMIC'i po obu stronach zderzaka, 180 i podobne jemu mają jeden po prawej stronie auta (lub po lewej patrząc od przodu), czyli wszystko jest w porządku.
    Uszkodzenia nieznaczne, ale ten samochód jest cały podrapany i ogólnie chyba trzeba będzie więcej elementów malować...
    Do tego ma prawie 190tyś. kilometrów, więc jest już swoje ma najeżdżone i wygląda zdecydowanie na ten przebieg.
    Radia Concert II mają to do siebie że wycierają im się przyciski, jest wiele firm regenerujących panele, wystarczy poszukać na znanym portalu aukcyjnym:
    PANEL AUDI CONCERT II A3 8L0 JEDYNY NA ALLEGRO !! (2906133500) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Tiptronic w TTce...niewielu fachowców potrafi to naprawić, więc tutaj naprawa też będzie raczej droga...
    Te Terrere Terrere terererererere …

  2. #2537
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Cytat Zamieszczone przez Elor Zobacz posta
    Kierownica nie z tego rocznika
    kierownica raczej sie zgadza - to nie jest 2001 - lusterko masz tez kwadratowe.

    Co do czerwonej - uszkodzenie nie wielkie, pomalowac to tez nie problem. Zastanawia mnie tylko ta skrzynia...pieniadze dobre jak na ten rocznik..

  3. #2538
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Ja to bym zastanowił się nad tą: Oferta - Audi TT - Sprzedam Audi TT 1.8 Turbo 225KM Quattro .Auto pierwsza rejestracja 28,12,2000. zarejestrowane w Polsce 18.12.2012 ,przegląd ważny do

    Wygląda bardzo ok, ja nie widzę w niej żadnej winy, tyle tylko ze niedawno sprowadzona i zarejestrowana, ale to akurat nie ma co się czepiać...moze akurat komus przypadnie do gustu 225Q z Poznania.

    EDYCJA ---------- Post dodany 21:46 21:54 ---------- EDYCJA

    Tutaj za to jaka poezja ogłoszeniowa - "..w pełnym wyposażeniu przystosowane do wyścigów na ćwierć mili i 2/3 mili...miłośnikom tych aut nie trzeba tłumaczyć, znają model i wiedza czym się charakteryzuje. R32 jest autem dla indywidualistów i osób ceniących sobie ekstremalne wrażenia z jazdy. Takich samochodów jest garstka w Polsce, przez co są to pojazdy kolekcjonerskie.."
    AUDI TT 3.2 V 6 QUATTRO S-line full opcja (2889069837) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Te Terrere Terrere terererererere …

  4. #2539

    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Sochaczew
    Pojemność
    brak
    KM
    162
    Rocznik
    1995
    Kolor
    wiśniowy
    Posty
    88
    Cytat Zamieszczone przez Piotrekk Zobacz posta
    Co do tego to mam niedaleko (jakieś 15km), mogę się przejechać gdyby ktoś był zainteresowany i zdać relację. Sam się nad nim zastanawiam.. [/url]
    Piotrekk, jak możesz to zdaj relację.
    Jeśli chodzi o to czy był bity czy nie to dla mnie 2 min sprawdzania, tylko szkoda kilometrów.
    Dużo mi bliżej do tej czarnej :
    Oferta - Audi TT - AUDI TT 1.8T QUATTRO, 225KM, 2000r Samochód w b.dobrym stanie technicznym, w pełni sprawne, dobrze wyposażone, w najmocniejszej w, albo

    Oferta - Audi TT - WITAM! PRZEDMIOTEM OGLOSZENIA JEST BARDZO LADNE AUDI TT 1.8 TURBO QUATTRO 225KM.AUDI SWIEZO SPROWADZONE ZE SZWAJCARII I JEST PO WSZYS
    Ta srebrna chyba jest w najlepszym jeszcze stanie, tylko kolor...

  5. #2540

    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Kce
    Pojemność
    brak
    Posty
    48
    Cytat Zamieszczone przez lalamido Zobacz posta
    Piotrekk, jak możesz to zdaj relację.
    Jeśli chodzi o to czy był bity czy nie to dla mnie 2 min sprawdzania, tylko szkoda kilometrów.
    Znaczy się, wystawca ogłoszenia nie zaznaczył 'bezwypadkowy', także na oryginalny lakier nie ma co liczyć. Umówię się z nim jutro i obejrzę go dokładnie.

    EDIT: Byłem, widziałem tego niebieskiego. Oględziny jednak trwały zaledwie kilka minut, bo nie widziałem dalszego sensu.

    Do rzeczy:
    - przez telefon właściciel mówił, że przedni lewy błotnik był robiony, lecz ten błotnik w porównaniu do całości to chyba najlepiej wyglądał.

    Auto całe malowane, brak ESP, ogólnie środek znośny. Felgi ładne - opony na nich również.

    Tylne błotniki najgorsze, szpachla i tragicznie położony lakier - szczególnie na prawym. Typowa 'cytrynka', do tego źle spolerowana. Nie włączałem nawet czujnika grubości lakieru, nie było po co. Auto zaliczyło poważnego gonga - podłoga bagażnika nieudolnie spawana (tu pewnie kryje się sekret nierównych wydechów, lecz pod auto nawet mi się już nie chciało zaglądać).

    Silnika nawet nie odpalałem, bo po obejrzeniu podłogi bagażnika sobie podziękowałem.

    Nie polecam - cena adekwatna do stanu.
    Ostatnio edytowane przez Piotrekkk ; 31-12-2012 o 13:59

  6. #2541

    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Sochaczew
    Pojemność
    brak
    KM
    162
    Rocznik
    1995
    Kolor
    wiśniowy
    Posty
    88
    Nom 18 tysi za taki szpachlowóz to raczej za drogo
    Dzięki za zdanie relacji, o to chodziło!
    Jeśłi ktoś widział pozostałe wymienione, to proszę o info

  7. #2542
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    czyli dobrze wybralem...

  8. #2543

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Czyli malowanie to pikuś. Dzwon był ładny skoro spawane ćwiartki.

  9. #2544

    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Kce
    Pojemność
    brak
    Posty
    48
    Straszna fuszerka. Ja rozumiem, że auto bite, ale jak ktoś ma w taki sposób doprowadzać jakikolwiek samochód do stanu używalności to lepiej sobie darować. Z resztą co to za przedsiębiorca co taki towar oferuje - zostawię to bez komentarza. Ogólnie to ono nie było 'krzywe', szczeliny nie wyglądały źle (no może poza maską), lecz jakość wykonania tej naprawy pozostawia wiele do życzenia.

    Za to fajna 200 konna Celica tam stała

    No nic, jedziemy dalej:
    Oferta - Audi TT - BOGATA OPCJA, QUATTRO 225 KM, STAN BARDZO DOBRY, SPORTOWE ZAWIESZENIE, CZARNA PODSUFITKA,

    Spojler nieoryginalny? Nie ma zdjęć środka. Jak TTki wyglądają przy przebiegu 220k? Wytarte? Na srebrnym lakierze ciężko ukryć jakąś wadę lakierniczą - także wygląda obiecująco. Kojarzy ktoś?

    PS Może mnie ktoś olśnić jak odróżnić silniki w TTce? Jakieś cechy charakterystyczne?
    Ostatnio edytowane przez Piotrekkk ; 31-12-2012 o 18:40

  10. #2545
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Po fotach wygląda okej chyba. Spoiler to jakis custom. Przy 220k zwykle wnętrze jest dość zajechane, raczej szału nie będzie, ale przy tej cenie mozesz miec te 1,5k pln na renowację wnętrza jeśli będzie warto.

    Odróżnic w sensie oskę od Quattro? Wizualnie, to to co jest na fotach to Quattro po lewej oska, po prawej 225 quattro, jeszcze jest 3.2L ale ten silnik wyglada całkiem inaczej.

    180225dg4.jpg

    Niebieska co oglądałeś nie warta tej ceny. Dobrze, że blisko miałes, gorzej jakby ktos pół polski się fatygował po to auto.

  11. #2546

    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Kce
    Pojemność
    brak
    Posty
    48
    Ośkę z quattro raczej dam radę odróżnić :P Chodziło mi o moc silników - dziękuję za obrazek, idealnie to ukazałeś.

  12. #2547
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    aha ok źle zrozumialem...

  13. #2548
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez Elor Zobacz posta
    Po fotach wygląda okej chyba. Spoiler to jakis custom. Przy 220k zwykle wnętrze jest dość zajechane, raczej szału nie będzie, ale przy tej cenie mozesz miec te 1,5k pln na renowację wnętrza jeśli będzie warto.

    Odróżnic w sensie oskę od Quattro? Wizualnie, to to co jest na fotach to Quattro po lewej oska, po prawej 225 quattro, jeszcze jest 3.2L ale ten silnik wyglada całkiem inaczej.

    180225dg4.jpg

    Niebieska co oglądałeś nie warta tej ceny. Dobrze, że blisko miałes, gorzej jakby ktos pół polski się fatygował po to auto.
    Pokazałeś tylko motor 180 KM z lewej i 225 KM z prawej. Po tym nie poznasz, czy to ośka, czy Q, bo 180 też wychodziły w Q. Za to 225 to zawsze Q.

  14. #2549

    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    Sieradz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    2
    Witam Serdecznie Wszystkich Klubowiczów

    Ponieważ jestem nowy i nie kupiłem jeszcze swojej wymarzonej TT dotarłem tutaj żeby przypadkiem nie popełnić błędu przy zakupie . Dlatego też zwracam się do Was z uprzejmą prośbą czy bylibyście w stanie pomóc mi w określeniu stanu poszczególnych aut i czy w ogóle warto sobie nimi głowę zaprzątać . Dziękuję za każdą udzieloną mi poradę i pomoc Pozdrawiam serdecznie Seba http://tablica.pl/oferta/audi-tt-180...332acd;r:15;s:Oferta - Audi TT - Dzień dobry. Bardzo proszę o przeczytanie opisu. Auto od uczciwego sprzedawcy, który lubi i dba o motocykle i samochody. Auto bezOferta - Audi TT - Audi TT 225 Q przebieg udokumentowny rozrzad wymieniony w kwietniu 2012 przy przebiegu 188.000 razem z filtrami i olejami Koła 18"

  15. #2550

    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    Sieradz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    2
    Witam Serdecznie Wszystkich Klubowiczów

    Ponieważ jestem nowy i nie kupiłem jeszcze swojej wymarzonej TT dotarłem tutaj żeby przypadkiem nie popełnić błędu przy zakupie . Dlatego też zwracam się do Was z uprzejmą prośbą czy bylibyście w stanie pomóc mi w określeniu stanu poszczególnych aut i czy w ogóle warto sobie nimi głowę zaprzątać . Dziękuję za każdą udzieloną mi poradę i pomoc Pozdrawiam serdecznie Seba http://tablica.pl/oferta/audi-tt-180...332acd;r:15;s:Oferta - Audi TT - Dzień dobry. Bardzo proszę o przeczytanie opisu. Auto od uczciwego sprzedawcy, który lubi i dba o motocykle i samochody. Auto bezOferta - Audi TT - Audi TT 225 Q przebieg udokumentowny rozrzad wymieniony w kwietniu 2012 przy przebiegu 188.000 razem z filtrami i olejami Koła 18"

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •