Strona 124 z 761 PierwszyPierwszy ... 2474114122123124125126134174224624 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,846 do 1,860 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #1846
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez Elor Zobacz posta
    wrzucę fotę mojego ulubieńca
    Pomimo że niedawno zanabyłem w DE, to też wrzucam swojego ulubieńca (może ta moja się nie obrazi, hehe):

    Audi TT S-Line ABT als Sportwagen/Coupé in Eislingen

    Cytując znaną osobę: "Dziękuję, dobranoc"

  2. #1847

    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Skąd
    kielce
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9
    Elor musze Ci przyznac ze piekna ta Twoja ulubienica ale osobiscie wole alcantare na siedzeniach:P nie no bez jaj nie zraziloby mnie to az tak bardzo jak cena tej czarnulki...ta moja przyszla jest moze i duuuzo tansza ale jak za ta sume to wiele osob ktore ja sprawdzalo w tym na stacji diagnostycznej powiedzieli ze warto,ja tez tak uwazam choc na wstepie mam juz kilka spraw do naprawy,tzn.sonda,wyswietlacz glowny gubi linie,w niedlugim czasie tarcze i hamulce na tyle no i teraz mnie przestraszyles z tym wskaznikiem paliwa ze lubi padac jak komary na jesien (czyli dobrym rozwiazaniem bedzie wozic ze soba 5l wachy w bagazniku :P ) ps.orientujecie sie jak mniej wiecej mam szacowac koszty tych napraw???? z gory dzieki. pozdrawiam

    EDYCJA ---------- Post dodany 15:23 23-08-2012 ---------- EDYCJA

    powiem CI ze ogladalem to auto,jest to chyba najtansze tt na allegro co nie znaczy ze w zlym stanie..aczkolwiek ja bym sie bal je kupic no chyba ze po bardzo glebokich ogledzinach,sam mam zamiar kupic tt dzisiaj za 20tysi i dla mnie to nie wiele jak za te auto ale 16tys? to juz moze byc jakies zlamane jakbym mial tam blizej to bym pewnie pojechal obejrzec no ale niestety to drugi koniec Polski. Zycze powodzonka Tobie i sobie tez:P pozdrowki

  3. #1848

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez Elor Zobacz posta
    Niestety wlasnie zegary i zwłaszcza wskazówki od paliwa padają jak komary na jesieni
    ))))))... ale jesli jestes zadowolony to kupuj auto bo to Ty głownie bedziesz nim jeździł, ja teraz patrząc z perspwktywy czasu, odlozylbym wiecej kasy i za ttką raczej ponizej 38-42tys pln bym sie nie rozgladał, bo dopiero na mobile.de zobaczylem jak wyglada ZADBANE auto z normalnym przebiegiem i w jakich cenach chodzą, w PL wiekszość to szrot, mojej TTce też daleko do naprawde zadbanego smaochodu i żaluje ze sie tak pospieszyłem, a teraz wez to panie sprzedaj i kup drugie nie ma tak łatwo. Pozdrawiam

    wrzucę fotę mojego ulubieńca

    Audi TT Coupe 1.8 T QUATTRO S- LINE LEDER / 18 ZOLL jako Samochód sportowy/coupé w Ransbach-Baumbach

    Teraz looknij na foty swojej wybranki, a potem jeszcze raz na mojego ulubieńca :P widzisz roznice? Bo wyglądają niemal jak dwa totalnie różne modele samochodów. I najlepsze jest to, że dołożysz jesszcze parę tysi i masz szanse kupic auto dużo bardziej zadbane, nie wiem ile dokladnie ICE zapłacił za swoją, ale znalazł naprawde w bardzo dobrym stanie samochód. Da się? Da. Ale nie ma się co napalać. Dobrze Ci radzimy, nikt na złość nie robi.

    Tu dla przykładu masz auto z przebiegiem 210 tysięcy we wmiarę przystępnej cenie, zobacz na siedzenia, kierownicę i ich stan... znajdz podobne na otomoto.pl czy allegro.

    Audi TT 1.8 T jako Samochód sportowy/coupé w Vilnius

    Za to znajdziesz mnostwo z 50 tysiecy nnizszym przebiegiem za zniszczone jak cholera. O czym to świadczy? Nie wiem czy juz wiesz co chcę ci przekazać. Kolejna sprawa, będzie Ci cieżko potem odsprzedać auto bez lotki. Bo niemal każdy kto chce TT kupic wlezie tu na forum i od razu mu wszyscy odradzą albo ją domontujesz, albo bedzie problem. Co innego auto KubyFRS, jego nie ma lotki, ale zna sie na rzeczy i jest klubowiczem, wyszyc wiedzą o co chodzi z jego autem, a tutaj samochód z ulicy, nie wiadomo co i jak.

    O tym aucie za 16 tysiecy nawet nie będe pisał bo w tej cenie to ludzie starego golfa szukają, a nie auta segmentu G ktore w dobrym stanie trzyma cenę 40-60 tysięcy a w sportowych wersjach i po 70tys. Ciekawe czy Porsche Panamere z okazji za 40 tysięcy też byś kupił
    W DE cene samochodu robi przebieg i stan techniczny w chwili sprzedaży. Ten 2gi link co dałeś z TT 205 tys przebiegu to cena taka bo już ma swoje na liczniku przejechane oraz juz trzeba tarcze klocki robić i może coś więcej np. rozrząd no i wyposażenie np. brak grzanych siedzeń. Na moje oko coś chyba tam było motane w tej TT bo coś te szpary nie są równe. Wszystkie te bajery kosztują swoje w Niemczech więc potencjalny Polak ma większe pole manewru do negocjacji.

    Co do mojej to dałem 5 więcej niż Twoja ale na liczniku jest o 60 tys mniej niż u Ciebie i 3 lata młodsza. Zresztą fotki są u mnie w temacie można śmiało oglądać.

  4. #1849
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Cytat Zamieszczone przez Jerry Zobacz posta
    Pomimo że niedawno zanabyłem w DE, to też wrzucam swojego ulubieńca (może ta moja się nie obrazi, hehe):

    Audi TT S-Line ABT als Sportwagen/Coupé in Eislingen



    Jerry , co to za felgi? jaki rozmiar ? firma? zakochałem się

    Cytując znaną osobę: "Dziękuję, dobranoc"

    Jerry, co to za felgi? Jaki rozmiar? Jaka firma? Zakochałem się

  5. #1850
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    HitCar, nie wiem, ale jak ktoś się doczyta co tam jest napisane na jednym ramieniu na każdej feldze to niech szybko napisze, ustawiam się z Tobą w kolejce po takie felgi Trzeba by jeszcze dystans jakiś sobie załatwić, hehe

  6. #1851
    Awatar spider
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    PL
    Pojemność
    brak
    KM
    115
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    316
    Cytat Zamieszczone przez HitCar Zobacz posta
    Jerry, co to za felgi? Jaki rozmiar? Jaka firma? Zakochałem się
    MTM BIMOTO 19cali

  7. #1852
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    Powiem, że czytając ostatnie posty NOWYCH forumowiczów trochę się lekko "podłamuję"... Jakiś dramat tu widzę. Dlaczego WY starzy "wyjadacze" dajecie się wciągać w dyskusje, że "ten złom to może nie taki złom', choć był już kilkakrotnie omawiany na forum. Myślę, że może nie starajcie się na siłę kogoś przekonać do zakupu zadbanego egzemplarza, niech szroty też maja swoich nabywców, bo przecież gdzieś muszą znaleźć swoje miejsce Pomoże to nam wszystkim w przyszłości nabyć trochę wiedzy z zakresu "reanimacji" zwłok, chociaż, mimo tego życzę wszystkim udanego i "okazyjnego" zakupu
    Poza tym fajnie jest później niedrogo kupić "zrobione" i "odrestaurowane" auto od kogoś, kto włoży w nie wszystkie posiadane środki i serce i braknie mu czasu na przyjemność z jazdy i posiadania TT.
    Czego sobie i wszystkim serdecznie życzę

    EDYCJA ---------- Post dodany 21:07 23-08-2012 ---------- EDYCJA

    Poza tym niech każdy się uczy na swoich błędach, bo będzie je pamiętał najlepiej...


    cytuję:
    "nie rozumiem...?"
    odp:
    "to nie jest obowiązkowe"

  8. #1853

    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Skąd
    kielce
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9
    Wlasnie kupilem moja tete i powiem Wam ze jeszcze w zyciu sie tak nie cieszylemzakochalem sie w niej i nie oddam nikomu::P...dobra zabaweczka nie powiem a leci jak boeing 747biorac pod uwage ze przesiadlem sie z corsy c 2005r 1.2 [80] Teraz 99rocznik w tym audi a jedzie sie jak nowym autem..mam nadzieje ze autko bedzie Tylko i wylacznie mnie cieszylo i ze nie bede plakal jak przyjdzie cos przy niej zrobicpozdrawiam maniakow marki.

  9. #1854
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    Cytat Zamieszczone przez bboy Zobacz posta
    Wlasnie kupilem moja tete i powiem Wam ze jeszcze w zyciu sie tak nie cieszylemzakochalem sie w niej i nie oddam nikomu::P...dobra zabaweczka nie powiem a leci jak boeing 747biorac pod uwage ze przesiadlem sie z corsy c 2005r 1.2 [80] Teraz 99rocznik w tym audi a jedzie sie jak nowym autem..mam nadzieje ze autko bedzie Tylko i wylacznie mnie cieszylo i ze nie bede plakal jak przyjdzie cos przy niej zrobicpozdrawiam maniakow marki.
    Gratulacje!!! Jesli kupiłeś zadbany i sprawny egzemplarz to raczej przez parę dni nie będzie Cię na forum
    Raz jeszcze szczerze gratuluję, bo znam to uczucie i tą wielka radochę z tego unikatowego auta
    Pozdrawiam

  10. #1855
    Awatar Tomasso
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    995
    Cytat Zamieszczone przez bboy Zobacz posta
    Wlasnie kupilem moja tete i powiem Wam ze jeszcze w zyciu sie tak nie cieszylemzakochalem sie w niej i nie oddam nikomu::P...dobra zabaweczka nie powiem a leci jak boeing 747biorac pod uwage ze przesiadlem sie z corsy c 2005r 1.2 [80] Teraz 99rocznik w tym audi a jedzie sie jak nowym autem..mam nadzieje ze autko bedzie Tylko i wylacznie mnie cieszylo i ze nie bede plakal jak przyjdzie cos przy niej zrobicpozdrawiam maniakow marki.
    I jednak się udało Super, gratulacje Sam jestem posiadaczem TT od niedawna, ale z tego co wiem radość z posiadania TT dłuuuuuugo się nie kończy.

  11. #1856
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    Cytat Zamieszczone przez Tomasso Zobacz posta
    I jednak się udało Super, gratulacje Sam jestem posiadaczem TT od niedawna, ale z tego co wiem radość z posiadania TT dłuuuuuugo się nie kończy.
    Dłuuuuugo się nie kończy a kolejna jest w momencie zakupu nowszego modelu...

  12. #1857
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    bboy, gratulacje, kolejny zadowolony nabywca TT

  13. #1858

    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Skąd
    kielce
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9
    DZIEKI chlopaki,euforia jak przed pierwszym sexem prawiepostawilem na strzezonym i chyba tylko dzieki temu dzisiaj usneten samochod nie ma sobie rownych a tym ktorzy jeszcze go nie maja szczerze polecam i zycze zakup audi tt.Spelnilem jedno ze swoich marzen.dziekuje dobranoc:P

  14. #1859
    Awatar DaviTT
    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    sreberko
    Posty
    622
    witajcie

    przymierzam się do zakupu pierwszej TTki wymarzonej daaawno temu, nie zalezy mi na jakiejs mega mocy bo na polskich drogach i tak nie ma gdzie jeździć także spokojnie wystarczy mi ta podstawowa wersja z jedną rurką) Szukam obowiązkowo srebrnej i niekoniecznie z gazem...

    to sądzicie o tych kilku sztukach które są obecnie wystawione:
    Audi TT 1.8 Turbo rok 1999/2000 SUPER OKAZJA!!! (2553331166) - motoAllegro

    Śliczne Audi TT 1,8 T Polecam!!! (2560321926) - motoAllegro

    AUDI TT 1,8T 180PS S-LINE ALU SKÓRA IDEALNA BEZWYP (2580207520) - motoAllegro

    z góry serdecznie dziękuje za pomoc
    Dawid

  15. #1860
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    ostatnia dopiero co przyjechała z Niemiec,jest za 19 tyś to za ile kupiona w DE? może 2 połówki kupione a u nas już jako całość sprzedawana

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •