Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Warsztat

  1. #1
    Awatar Dominik
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    230
    Rocznik
    2015
    Kolor
    szary
    Posty
    662

    Warsztat

    Witam. Poszukuje zaufanego warsztatu do wymiany oleju , filtrów itp. na terenie Warszawy (najlepiej Bielany Wola Bemowo).
    Dzieki za odpowiedzi Pozdrawiam.

  2. #2
    Awatar Piootr
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    280
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    692
    Ja mam zaufanego, ale niestety dla ciebie na drugim koncu Warszawy. A dokladniej na trakcie lubelskim.

    Moge ci podac nr. jezeli jednak bys mial sie zdecydowac. Moj teraz tez tam stoi.

    tel: 502-652-154

    pzdr

  3. #3
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274

    "Love Them BOTH" - M.

  4. #4
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Do takiego serwisu nie musisz się napinać na rewelacyjny warsztat, wymienić olej i filtr to chyba każdy warsztat potrafi przypuszczam że w norauto lub feiwert ci to zrobią bez problemu
    Znowu TT znowu Cabriolet

  5. #5
    Awatar Piootr
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    280
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    692
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Do takiego serwisu nie musisz się napinać na rewelacyjny warsztat, wymienić olej i filtr to chyba każdy warsztat potrafi przypuszczam że w norauto lub feiwert ci to zrobią bez problemu
    Też myślałem że taka robota to pikuś. A zmiana opon to nawet ślepy by potrafił...nic bardziej mylnego. Dwa razy musiałem jechać na poprawkę bo ciężarki mi odpadły. Potem u mojego mechanika jeszcze zauważyliśmy ze w prawej tylnej oponie nie ma powietrza a przednie lewe koło nie było dokręcone. 4 mega byki przy jednej wymianie.

    dla tego nawet jak tylko śrubkę wymieniam to jedynie do zaufanego Mechanika jadę.

    Aha, nie zmieniajcie opon na ul. szare szeregi.

  6. #6
    Awatar DRYKIER
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Skąd
    krakow okolice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Stalciemny
    Posty
    290
    Koledzy ja pojechalem olej wymieniac w krakowie do serwisu audi volvo rog łokietka i opolskiej, to skonczylo sie na tym ze sam musialem wykrecic filtr i zalac olej, i jeszcze 50 za to zaplacilem i rąk nie mialem gdzie umyc. idiota nie mogl odkrecic filtra parchowatym zdezelowanym kluczem to zaczal mlotkiem go obijac a jak to nie dalo rezultatu to przyszedl z 2 kilowym młotem i majzlem prosto jakby z budowy i chcial walic po filtrze. degenetat pseudo mechanik. Przeciez by skrzywil komin co sie filter nakreca i potem moglo by olejem rzucac bo filtr nie dolegal by płasko. dobrze ze zainteresowalem sie co robi ten furiat.
    Jak juz ja odkrecilem filtr reka przez szmate i zakrecilem nowy zaczął nalewac olej, ale fobiat nie oblozyl miejsca wlewu oleju niczym ( szmatą bądż papierowym czyściwem) i tak melepeta chlusnął na silnik olejem ze az scieklo na dolna osłone silnika..

    Piootr masz racje ze patrzysz na łapska bo ludziska czyjegos nie szanuja


    a w tamtym roku to gumy wymienialem, u wielkiego bizmezmena DYMKA kolo slomnik, to zjebalem go , poniewaz jego dweiat mechanik za wahacz przedni auto mi podniosl tak ze caly bok byl w powietrzu (DWA KOLA) . ale zeby to jeszcze pod koncowke wahacza podłozył winde,,,, EEEE gdzież... < pod sam srodek łape windy zalozył, jak mu sie wepchało.jak By na MISKE trafil tez chyba by auto dzwignął,,,, potem załozyl na pistolet powietrzny taka pochewtana spawem krzywa koncowke i wkrecal sruby na obrotach ( zamiast wkrecic reka spokojnie a potem kluczem dokręcic pneumatycznym )ze porysowal felgi, .

    . wkurzylem sie tak ze chcialem rzadac od niego wymiany wahacza na nowy i malowania felg, ale zbesztalem i odpusccilem , bo prostak .


    KOLEDZY patrzcie na brudne łapska mechanikow bo mozna trafic na laika i melepete co poszanowania nie bedzie mial dla czyjegos auta,,
    Ostatnio edytowane przez DRYKIER ; 09-05-2011 o 09:15

  7. #7
    Awatar Pilot
    Dołączył
    Aug 2009
    Płeć
    Skąd
    Piaseczno
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny
    Posty
    60
    Ja polecam z czystym sumieniem mojego mechanika - Szadkowski Service tel. 608831856 siedziba na Zaciszu ul. Gibraltarska 8. Znalazłem ten namiar na naszym forum, jest też bardzo polecany na A3 forum. Może siedziba nie robi wrażenia ale liczy się wiedza i doświadczenie .
    Pilot

Podobne wątki

  1. Turbosprężarka 3M Warsztat
    Przez Bazyl w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-07-2017, 15:51
  2. Warsztat Łódź
    Przez Gracjan89 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 04-09-2014, 12:22
  3. Warszawa, warsztat
    Przez Kozi w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 22-01-2014, 21:12
  4. Warsztat we Wrocławiu
    Przez sadek w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-07-2009, 12:44
  5. Warsztat blacharski dla TT
    Przez JERRY3 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 29-03-2009, 02:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •