Strona 94 z 160 PierwszyPierwszy ... 44849293949596104144 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,396 do 1,410 z 2389

Wątek: Znaleziska na allegro [NIE WRZUCAMY WŁASNYCH]

  1. #1396
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez przemeks Zobacz posta
    Ten zderzak jest coś wart? Połamaniec, wyszczerbiony czy tylko do lakierowania?
    http://allegro.pl/audi-tt-r32-rs-s-l...069913977.html
    1450 za poklejony zderzak bez grilla...gratuluje

  2. #1397
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Za tyle kiedyś kupiłem swój R32 i z grillem i dolną kratką w komplecie

  3. #1398
    Awatar nonamed
    Dołączył
    Nov 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa / Konstancin-Jeziorna
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2004
    Kolor
    brak
    Posty
    256
    A ten?

    http://allegro.pl/zderzak-przod-audi...066621496.html

    (pomijam kwestię ceny) pytam o stan po zdjęciach

  4. #1399
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Niestety obecne zderzaki r32 to "szroty" 90% z nich są lepione, mają ubytki itp. Ktoś kto wie ile tego jest na rynku za wszelką cenę naprawia i sprzedaje grubo ponad 1tys. Osobiście widziałem 2 na żywo nawet jeden z nich odesłałem bo cena do tego co otrzymałem była nieporozumieniem a zdjęcia i słowa sprzedawcy bardzo zachęcające. Tak czy siak, zakup zderzaka ok 1500zl plus poprawki ubytków 200zl plus lakiernik 350zl. Z tym trzeba się liczyć nie ważne jak ładne są zdjęcia.

    Ps. Dodam jeszcze tyle że jeśli Ktoś zastanawiał się nad zakupem jedynego zestawu czerwonych foteli do mk1 na allegro. ODRADZAM stan jest dramatyczny ! Miałem u siebie w domu widziałem, macałem nadają się jedynie na śmieci. Nawet technicznie jeśli obszyjemy są w takim stanie że brak słów. Plastiki podrapane, oparcie regulacja działa ale ma takie luzy że dramat. O samym stanie skóry nie będę pisał nic bo szkoda słów. Nie kupił bym tego zestawu nawet jeśli sprzedawca oddał by za 200zl.

  5. #1400
    Awatar przemeks
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    -
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    1999
    Kolor
    -----
    Posty
    336
    Polska-Meksyk europy...

  6. #1401
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez przemeks Zobacz posta
    Polska-Meksyk europy...
    no teraz to pojechales...

  7. #1402
    Awatar przemeks
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    -
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    1999
    Kolor
    -----
    Posty
    336
    Siedzę w takiej branży, że widzę jak bardzo "beznadziejność" jest wystarczająca dla ludzi. A może inaczej, widzę jak niewielki jest popyt na rzeczy dobre. Dobre, nie znaczy zawsze drogie, chodzi o pewną wrażliwość i estetykę na otaczający nas świat.
    Podchodzę do swojej pracy z zasadą robienia rzeczy dobrych, robienia jak najlepiej, bo nie chce tworzyć beznadziejności i nudy.

    Także staje mi gula w gardle jak widzę że 80% społeczeństwa kultywuje bylejakość.
    Przykład zderzaka, który ktoś poskleja, ktoś podrutuje i chce to puścić dalej. Można to przełożyć na tysiąc innych rzeczy/branż/kwestii.
    Albo tych foteli - no kuźwa, ja bym się wstydził komuś oddać taki szmelc a co dopiero sprzedać...

    Żyjemy w ogólnej bylejakości bo niewiele jest osób dających coś więcej z siebie. Najlepiej jak wszystko samo by się zrobiło, najlepiej dobrze, bo Polak dobrze zrobić sam nie potrafi albo mu się nie chce - ot zdolny ale leniwy. To chyba jeszcze jakieś pozostałości po naszej cudownej szlachcie...

    Sorry za OT.

    BTW. ja nie jestem tym narzekaczem, bulwersuje mnie bylejakość i (ostatnio modne słówko) "cebulactwo". Doceniam i biorę sobie za inspirację Polaków, którym się udało wyjść z szarości własną ciężka pracą i są rozpoznawani na świecie budując tym samym Polską markę.
    Ostatnio edytowane przez przemeks ; 05-03-2015 o 17:04

  8. #1403
    Awatar cocolina
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    xxx
    Kolor
    xxx
    Posty
    677
    Cytat Zamieszczone przez oOkillerjezOo Zobacz posta
    Niestety obecne zderzaki r32 to "szroty" 90% z nich są lepione, mają ubytki itp. Ktoś kto wie ile tego jest na rynku za wszelką cenę naprawia i sprzedaje grubo ponad 1tys. Osobiście widziałem 2 na żywo nawet jeden z nich odesłałem bo cena do tego co otrzymałem była nieporozumieniem a zdjęcia i słowa sprzedawcy bardzo zachęcające. Tak czy siak, zakup zderzaka ok 1500zl plus poprawki ubytków 200zl plus lakiernik 350zl. Z tym trzeba się liczyć nie ważne jak ładne są zdjęcia.

    Ps. Dodam jeszcze tyle że jeśli Ktoś zastanawiał się nad zakupem jedynego zestawu czerwonych foteli do mk1 na allegro. ODRADZAM stan jest dramatyczny ! Miałem u siebie w domu widziałem, macałem nadają się jedynie na śmieci. Nawet technicznie jeśli obszyjemy są w takim stanie że brak słów. Plastiki podrapane, oparcie regulacja działa ale ma takie luzy że dramat. O samym stanie skóry nie będę pisał nic bo szkoda słów. Nie kupił bym tego zestawu nawet jeśli sprzedawca oddał by za 200zl.
    Dokladnie!!!!!!! Podpisuje się bez dwóch zdań. Ludzie są skąpi i tyle. Jeśli kupisz badziewie, doplacasz dwa razy.
    Cytat Zamieszczone przez przemeks Zobacz posta
    Siedzę w takiej branży, że widzę jak bardzo "beznadziejność" jest wystarczająca dla ludzi. A może inaczej, widzę jak niewielki jest popyt na rzeczy dobre. Dobre, nie znaczy zawsze drogie, chodzi o pewną wrażliwość i estetykę na otaczający nas świat.
    Podchodzę do swojej pracy z zasadą robienia rzeczy dobrych, robienia jak najlepiej, bo nie chce tworzyć beznadziejności i nudy.

    Także staje mi gula w gardle jak widzę że 80% społeczeństwa kultywuje bylejakość.
    Przykład zderzaka, który ktoś poskleja, ktoś podrutuje i chce to puścić dalej. Można to przełożyć na tysiąc innych rzeczy/branż/kwestii.
    Albo tych foteli - no kuźwa, ja bym się wstydził komuś oddać taki szmelc a co dopiero sprzedać...

    Żyjemy w ogólnej bylejakości bo niewiele jest osób dających coś więcej z siebie. Najlepiej jak wszystko samo by się zrobiło, najlepiej dobrze, bo Polak dobrze zrobić sam nie potrafi albo mu się nie chce - ot zdolny ale leniwy. To chyba jeszcze jakieś pozostałości po naszej cudownej szlachcie...

    Sorry za OT.

    BTW. ja nie jestem tym narzekaczem, bulwersuje mnie bylejakość i (ostatnio modne słówko) "cebulactwo". Doceniam i biorę sobie za inspirację Polaków, którym się udało wyjść z szarości własną ciężka pracą i są rozpoznawani na świecie budując tym samym Polską markę.
    Blonde Bandit in TT

  9. #1404
    Awatar przemeks
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    -
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    1999
    Kolor
    -----
    Posty
    336
    Akurat skapstwo to średnio trafione określenie. Przecież Piotrek mówił że w tej cenie kupil swój zderzak z grillem i kratka w dobrym stanie. Raczej cwaniactwo sprzedających tutaj przemawia z wypowiedzi killerjez'a

  10. #1405
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    dokładnie dlatego powinniśmy, nie kupować żadnych rzeczy od takich cwaniaków, bo ani cena okazyjna ani towar dobry ja od dłuższego czasu, siedzę na allegro i śledzę aukcje różnych rzeczy do TT a Panów, którzy sprzedają używki w cenie wyższej niż nowe, grzecznie uswiadamiam telefonicznie i zachęcam do tego reszte forumowiczów

  11. #1406
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    http://allegro.pl/grill-audi-ttrs-8j...103767105.html zastanawia mnie po co ktoś to sprzedaje i to w takiej cenie, grill powinien leżeć na śmietniku a nie na aukcji, ale chociaż uczciwie pokazane co i jak.
    Następny debil http://allegro.pl/kierownica-audi-8j...034568124.html
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 06-03-2015 o 11:28
    Znowu TT znowu Cabriolet

  12. #1407
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    ZUCZEK ale ta kierownica jest ze "skury" z kury moze warto by bylo wyodrebnic nowy temat z takimi kwiatkami

  13. #1408
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    http://allegro.pl/grill-audi-ttrs-8j...103767105.html zastanawia mnie po co ktoś to sprzedaje i to w takiej cenie, grill powinien leżeć na śmietniku a nie na aukcji, ale chociaż uczciwie pokazane co i jak.
    Moze ktos kupi i zasloni rejestracją

  14. #1409
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    ten grill to jeszcze nie dramat. Są magicy którzy podgrzeją wyprostują i dokonają poprawek i zapewne się tego nie zauważy :P Gorzej jak coś jest w kawałkach i nie da się tego naprawić :P

  15. #1410
    Awatar wiewioraandrzej
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    953
    Using Tapatalk

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 19-06-2013, 21:43
  2. Oszust na allegro
    Przez kisseM w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 02-01-2013, 18:49
  3. Okazja na allegro
    Przez tomi w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19-06-2011, 19:56
  4. Ciekawostka z allegro
    Przez WhiteTT w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 17-06-2010, 17:30
  5. spoilery do TT na allegro
    Przez szadziak w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30-01-2004, 17:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •