Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 27

Wątek: skrzypiaca deska rozdzielcza

  1. #1
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619

    skrzypiaca deska rozdzielcza

    Witam,
    mam pytanie - tez wam trzeszczy na dolkach konsola? Szczegolnie w upalne dni. Dzwiek dobiega z pod szyby. Jak temu zaradzic? pzdr

  2. #2

    Dołączył
    Mar 2007
    Płeć
    Skąd
    Krakow
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    159
    Witaj. wiec u mnie nie trzesczy pod szyba za to plastiki miedzy lewarkiem od skrzyni i schowka pod klimatronikiem czasem na dziurach wydaja ciche lecz drazniace odglosy.. no ale coz zrobic... takie mamy drogi kiedys mialem seata. przywiozlem go z niemiec i nic w nim nie trzeszczalo ,pojezdzilem z 3 miesiace i wszystkie plastiki zaczely stukac i pukac Powodem sa po prostu nasze super drogi
    Masz cos do powiedzenia? na pewno? przemysl to jeszcze raz... a potem napisz!
    ---------------------------
    Nie masz nic do powiedzenia, ale jednak piszesz? KLIKNIJ--> http://twozywo.art.pl/wyraz/spierdalaj.htm

  3. #3
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    ja od dwoch tygodni jezdze na 18"stkach i boje sie ze takie sa tego skutki

  4. #4

    Dołączył
    Mar 2007
    Płeć
    Skąd
    Krakow
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    159
    No calkiem mozliwe :P
    Ja juz mam dosc jazdy po waskich dziurawych osiedlowych uliczkach.omijam je jak moge. za to jak wypadam na droge szybkiego ruchu, czy autostrade to juz mi sie humor poprawia. tez bym chetnie wrzucil do swojej TT 18' ale boje sie ze co miesiac bede musial je prostowac... hehe niestety w miare jak bedziesz nabijal kilometry swoja TT-ka to zauwazysz ze Twoj samochod (plastikowe elementy) zaczyna nabierac coraz to innych dzwiekow i co najgorsze..-nic na to nie poradzimy
    Masz cos do powiedzenia? na pewno? przemysl to jeszcze raz... a potem napisz!
    ---------------------------
    Nie masz nic do powiedzenia, ale jednak piszesz? KLIKNIJ--> http://twozywo.art.pl/wyraz/spierdalaj.htm

  5. #5
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    mialem wczesniej 16". Zanim kupilem swoje 18" pytalem kilku znajomych czy to az taki hardcore z tymi 18" jest. Jak zwykle kazdy chwali swoje. Oczywiscie bylem swiadom ze bedzie troszke mniej komfortu, twardszy bedzie. Niestety baaaardzo sie rozczarowalem. Na polatanych drogach nie da sie jezdzic szybciej niz 30-40 kmh (przejazdy przez tory tramwajowe to porazka). Na koleinach przy duzych predkosciach potrafi wyrzucic. Moze i lepiej sie trzyma drogi ale w polskich warunkach jestem stanowczo na NIE Jedyny plus - ladnie wygladaja, reszta same minusy. Rozwazalem nawet powrot do 16 cali ale juz bylo na to zapozno

  6. #6

    Dołączył
    Jan 2007
    Skąd
    Kraków
    Posty
    133
    mi tylko raz zatrzeszczala szyba jak pękała po lądowaniu za hopą (niestety TT nie jest super sztywne i buda pracuje) ale juz nic nie trzeszczy bo jest nowa... tak pozatym dziwne by bylo gdyby mi trzeszczalo cokolwiek bo mam dopiero 38000 km przebiegu...

  7. #7

    Dołączył
    Mar 2007
    Płeć
    Skąd
    Krakow
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    159
    spoko spoko jezdzac po polskich drogach niedlugo i u Ciebie MILO pojawia sie napewno "dziwne odglosy". taka jest niestety kolej rzeczy. nasze drogi sa tragiczne i wszystkiemu dadza rade
    MARI -zawsze mozesz wrzucic 17' bedzie to dobre wyposrodkowanie
    18' wygladaja pieknie !! -zwlaszcza te ktore ma PAWEL (s-line) sam bym bardzo chcial takie ale poki mieszkam w Polsce to sie wstrzymam Mysle ze gdyby u nas byly lepsze drogi to wiecej ludzi kupowaloby TT
    Masz cos do powiedzenia? na pewno? przemysl to jeszcze raz... a potem napisz!
    ---------------------------
    Nie masz nic do powiedzenia, ale jednak piszesz? KLIKNIJ--> http://twozywo.art.pl/wyraz/spierdalaj.htm

  8. #8
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    milo ja mam kilkanascie tys wiecej przebiegu niz Ty i mi skrzypi ;p Zrobilem robocze fotki felg http://www.users.pjwstk.edu.pl/~s4016/TT/tt_felgi/1.jpg http://www.users.pjwstk.edu.pl/~s4016/TT/tt_felgi/2.jpg . TT stalo krzywo na podjezdzie - zeby nie bylo ze cos nie tak z zawieszeniem Na zywo prezentuja sie super. W weekend moze zamieszcze w galerii ladniejsze fotki. pzdr

  9. #9

    Dołączył
    Mar 2007
    Płeć
    Skąd
    Krakow
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    159
    MARI piekne masz te felgi
    Masz cos do powiedzenia? na pewno? przemysl to jeszcze raz... a potem napisz!
    ---------------------------
    Nie masz nic do powiedzenia, ale jednak piszesz? KLIKNIJ--> http://twozywo.art.pl/wyraz/spierdalaj.htm

  10. #10
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    dzieki

  11. #11
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    U mnie deska nie skrzypi choc przebieg niski nie jest ...
    Slyszalem ze deski zaczynaja skrzypiec jesli z jakis powodow byly sciagane..
    Co do felg to myslalem nad zmiana z 17'' na 18'' ale po przeczytaniu tego co napisal Mari zaczynam miec watpliwosci..
    Mari a w jakim stanie masz amory..?? Wymieniales czy seryjne sa jeszcze ??


    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  12. #12

    Dołączył
    Mar 2007
    Płeć
    Skąd
    Krakow
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    159
    Mysle ze nawet jesli sa od nowosci to po przjechaniu okolo 50 tys km (bo tyle chyba ma MARI) to i tak powinny byc ok.. U mnie w sumie przy kokpicie nic nie stuka,tylko polka z tylu i jak wpadne w dziure to skrzypi czasem kolo lewarka zmiany biegow.. ARTTUR jak przyjedziesz do Polski to sie zlapiesz za glowe -takie mamy tragiczne drogi w zeszlym roku znajomy wpadl w dziure i pekla mu felga.. wezwal policje.. jak robili zdjecia to zeby pokazac jak dziura jest gleboka-wsadzili do niej zeszyt i prawie 2/3 zeszytu sie w niej schowalo...
    Masz cos do powiedzenia? na pewno? przemysl to jeszcze raz... a potem napisz!
    ---------------------------
    Nie masz nic do powiedzenia, ale jednak piszesz? KLIKNIJ--> http://twozywo.art.pl/wyraz/spierdalaj.htm

  13. #13
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Arttur, poki co mam pelna serie, wszystkie czesci oryginalne z ASO. Skrzypi mi po srodku pod szyba, moze czyms tam nasmarowac lub cos podlozyc Co do skrzypienia tylnej polki, to chyba nie ma TT gdzie by nie skrzypiala Z racji tego, ze duzo woze w bagazniku wyjalem ja sobie i problemu nie ma

  14. #14

    Dołączył
    Apr 2003
    Płeć
    Skąd
    France Avignon
    Pojemność
    1.8T
    KM
    380
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Srebny
    Posty
    466
    Ja mam 18" (RS9) od początku i w Polsce przyjechałem 45.000 na tych 76.000 km który teraz moja TT-ka ma. Nic nie skrzypi , ani deska (mimo ze ciągnąłem ja raz).

    Felgi są proste (sprawdzone kilka tygodnie temu na maszynie) mimo obniżenie i twardszy zawieszenie. Tylko raz uszkodziłem oponkę na dziurę, ale miał tylko guz z boku.

    Może bo mam Michelin Sport 2 92 XL (extra load) Droga oponka ale tak solidna i wolno się używa ze szok

    Zimówki ma 17' AVUS ale chce zmienić na 18' :P
    911 Kiler

  15. #15
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Mari - Moze czas amorki wymienic...Tak mysle bo na zime mam 16-stki a ma lato 17-stki i nie odczowam drastycznego spadku komfortu..
    Jasne ze jest odrobine twardziej jak na 16-stkach ale dramatu nie ma...
    Z tym ze mam nowe blisteny sport , moze na serji przy tym przebiegu nie bylo by tak fajnie...
    Jesli chodzi o twoja deske to moze upchnij pasek cienkiej czarnej gabki nasaczonej olejem w miejsce z ktotego wydobywa sie ten nieprzyjemny odglos
    Co do tylnej polki to niestety skrzypia , strasznie mnie to denerwowalo tak wiec rozkleilem ja na 2 czesci i skleilem ponownie wypelniajas srodek masa lateksowo akrylowa..Jest to podobne do silikonu tylko ma ta zalete ze przed wyschnieciem da sie zmywac woda..
    eb84 -a tobie jak sie jezdzi na 18"...??
    Caly czas chodzi mi po glowie ten rozmiar ale nie chce stracic frajdy z szybkiej jazdy ze wzgledu na fele..
    A co do amerykanskich drog , to wcale nie jest tak wesolo , bardzo sie rozczarowalem ich stanem kiedy tutaj przyjechalem...


    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

Podobne wątki

  1. Deska windsurfingowa
    Przez samuray w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 15-04-2016, 09:15
  2. deska rozdzielcza, kokpit europa
    Przez X-K w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-07-2014, 11:37
  3. Wariująca deska rozdzielcza
    Przez wojtekff w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 15-05-2014, 21:53
  4. Skrzypiąca szyba przy domykaniu Audi TT 8 N
    Przez arturtt w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 05-04-2014, 10:38
  5. Skrzypiąca kierownica
    Przez ICE w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 15-12-2013, 15:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •