Pokaż wyniki od 1 do 15 z 19

Wątek: hamownia 4x4 vs Quattro

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no większośc tuneró hamuje na ośce poprzez odpinanie haldexa czyli wystarczy wtyczkę odpiąć i wjechać na rolki przednimi kołami napęd haldex to nie jest stały napęd i może spowodować że wyjdą troszkę głupoty na hamowni, przynajmniej tak twierdzili ci co hamowali mi auto ale wiem ze unitronic tez tak robił wiec bardzo możliwe że coś w tym jest a jeśli czujesz że haldex działa nie ma błedów i wymieniałeś olej w nim to znaczy że wszystko z nim ok i nie stresuj się jego działaniem

  2. #2
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    no wlasnie u mnie z "czuciem" to tak srednio, ja jestem tylko mistrzem w panikowaniu, ze cos jest nie tak, dlatego lubie jak mnie jakies suche dane przekonuja ze jest ok
    takze dzieki ci Panie za VAG w naszych autach...
    ale jak czytam ze haldex moze byc niesprawny, a bledow nie pokazywac to czuje sie teraz niepewnie... :/
    problem mam w glowie taki, bo jak zmienialem przeplywke na nowa i wsiadl znajomy sprawdzic jak to jedzie i ruszal z miejsca to byl pisk opon i sie dziwil ze quattro a opony piszcza...
    i tak teraz dumam i dumam jak to moge obadac, bo kopac piachu/zwiru nie chce bo mi auta szkoda, trawy to zajechania nie mam nigdzie,
    a jak wyjechalem raz jeden jedyny na lod z garazu i pytalem brata czy daje na 4 kola ze startu to wg niego jak deptam ostro w podloge na 1ce to kreca sie tylko z przodu,
    a jak mu zapne od razu ze startu w miejscu z 1 na 2ke zamiast trzymac go na 1ce w miejscu to niby zapina 4 kola (wszystkie sie kreca ostro) - dodam, ze jestem na letnich laczkach
    eh nie wiem, moze wezme jakis video sprzet i to nagram od zewnatrz jak bedzie chwila czasu, bo moja Pani nie lubi ostro ruszac naszym TT, wiec siedze przy takim tescie w srodku jako kierowca i nie widze co sie dzieje z kolami :/
    z tamtej proby tylko pamietam, ze jak dalem bez esp mocny start z 1ki i czekalem z 2ka, az ruszy do przodu na tym lodzie to sie nie doczekalem... stalem w miejscu - mowie o agresywnym starcie na letnich laczkach na lodzie,
    a jak zaraz z1ki dalem na2ke mimo ze auto krecilo sie w miejscu to jak zapialem 2ke i dalem ostry gaz to wyrwalem do przodu z 4 kol
    Ostatnio edytowane przez M and V ; 22-01-2011 o 23:24

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 01-10-2011, 08:02
  2. Hamownia we Wrocławiu
    Przez jimmy7 w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-11-2010, 07:48
  3. hamownia... co dalej ?
    Przez xylo w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 29-08-2008, 14:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •