Strona 35 z 42 PierwszyPierwszy ... 253334353637 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 525 z 627

Wątek: TT które należy omijać szerokim łukiem !!

  1. #511
    Awatar TTkowiec
    Dołączył
    Apr 2016
    Płeć
    Skąd
    KrK
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Czarny
    Posty
    162
    Cytat Zamieszczone przez iceice Zobacz posta
    witam
    panowie teraz mam pytanie we wtorek jade kupic auto MK2,sprzedawca zapewnia mnie ze jest ok z autem,moge na umowie napisac ze auto jest w pelni sprawne i nabierzaco jest serwisowany i on sie podpisze pod tym,jak to jest zgodnie z prawem?jak cos wyjdzie pozniej,a on mi tego nie powiedział.
    W teorii masz prawo żądać obniżenia ceny, usunięcia wady, bądź odstąpienia od umowy.
    W praktyce wyegzekwowanie tego nie jest takie proste i często tego typu sprawy kończą się w sądzie...

    http://motoraporter.com/2014/09/Zwro...-ich-dochodzic
    http://maszprawo.org.pl/2014/02/zrob...ochodu-wadami/

  2. #512
    Awatar FockeWulf
    Dołączył
    Apr 2014
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    160
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Biały
    Posty
    209
    Istotne jest uzyskanie od sprzedawcy zapewnień co do stanu auta. Oczywiście, nie dostaniesz na piśmie, że samochód jak ta lala, ale jak by sprzedawca wskazał, że auto bezwypadkowe, niebite, bez stłuczek i napraw blacharskich, a potem by się okazało, że kłamał, albo - przy sprzedawcy-handlarzu, że powinien był wiedzieć, to taki papier dużo by ci dał. Innymi słowy, lepiej mieć niż nie mieć Pytanie co Ci sprzedawca będzie chciał oświadczyć... Jak bym mu doradzał to bym powiedział, że nic ma nie pisać, no... może poza kolorem auta

    Pozdrawiam,

  3. #513
    Awatar Krulas
    Dołączył
    Jan 2017
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    brak
    KM
    98
    Rocznik
    2004
    Kolor
    czorny
    Posty
    6
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#f107fc4651

    Przedstawione auto do inspekcji jest ewidentnie po dużym wypadku. Skala zniszczeń jest bardzo duża. Całe auto praktycznie oprócz maski (która została wymieniona) i klapy tylnej jest wyszpachlowane.
    W newralgicznych punktach szpachlówka już pęka. W niektórych miejscach grubość szpachlówki dochodzi do 3000 um !!
    Auto miało wywalone poduszki przednie (deska rozdzielcza nosi ślady demontażu), podsufitka ściągania (zamontowana w jednym miejscu za pomocą wkrętu do blachy !!! )

    Serdecznie nie polecam

    --edit
    dodaję vin: TRUZZZ8NZX1006191
    Ostatnio edytowane przez Krulas ; 06-01-2017 o 17:15

  4. #514
    Awatar Leszek
    Dołączył
    Aug 2016
    Płeć
    Skąd
    Starachowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    niebieski
    Posty
    246
    Już na pierwszym zdjęciu spasowanie elementów budzi grozę. On się rozleci na zakręcie, jak BMW, który w moim mieście pękł na pół, bo za szybko jechał po rondzie.

  5. #515
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,359
    Nie dziwię się, patrząc po zdjęciach i cenie, na której jeszcze komis zarabia to niezły wynalazek. Widząc takie ogłoszenie już bym je ominął szerokim łukiem
    __________________________
    Pozdrawiam

  6. #516
    Awatar Monia323
    Dołączył
    Jan 2017
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1991
    Kolor
    Najgorszy
    Posty
    4
    https://www.olx.pl/oferta/audi-tt-qu...5-IDjq1wi.html

    Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
    Kontakt: 795384815
    Rejestracje: SJZ15X1

    Generalnie nic konkretnego na temat auta nie powiem więc nie zdziwię się jeżeli post zostanie usunięty ale może da komuś do myślenia by przed zakupem dokładnie obejrzeć auto.

    Pewnego dnia chyba (29.12.2016) zadzwoniłam w sprawie auta. Miałam przyjechać na oględziny. Sprzedający przemiły. Auto odmalowane, silnik po remoncie. Niby poprzednia właścicielka jeździła do póki nie poszedł rozrząd. Ściągnął auto za 2tys euro.
    W dzień przyjazdu do właściciela audi zadzwonił jeszcze mój mechanik. Pytał o możliwość wjazdu na kanał itp. "Jasne nie ma problemu!' Poinformował nas, że o 17.00 ma przyjechać ktoś z Krakowa. Ok więc my będziemy o 15.00. Godzina 13.00 dzwoni właściciel audi i mówi, że auto sprzedane żeby nie przyjeżdżać. Podobno byli z Krakowa i je kupili.
    Godzina 17.00 ogłoszenie nadal widnieje. Mówię do brata żeby zadzwonił zapytał z ciekawości czy aktualne. Brat dostał informację żeby zadzwonić za 10 minut bo ktoś właśnie ogląda auto. (O dziwo o 13.00 niby je sprzedał).
    Brat dzwoni ponownie godzinę później i sprzedający mówi , że auto jest zarezerwowane do 2 stycznia w dodatku wyjeżdżają już na sylwestra i nie można go obejrzeć. Wspomniał również o Pani z Katowic (o mnie), która chciała wziąć auto na kanał. Widocznie chciał pokazać jakie to te auto nie jest rozchwytywane.
    Jak widać audi stoi do dzisiaj.
    Rezerwacja? Raczej kto pierwszy ten lepszy.
    Z biegiem czasu cieszę się, że odwołał oględziny motywując to niby sprzedażą auta.
    Po wstukaniu numeru telefonu w google wyskakuje firma blacharsko lakiernicza.

    Nic z tego nie mam, że opisuję daną sytuację ale trochę słabo jak ktoś robi mnie w konia. Druga sprawa. Być może oszczędzę komuś dalekiej trasy.

    Wywnioskować można, że koleś się obsrał słysząc o oględzinach na kanale. Druga kwestia to niby rezerwacja, która nie doszła do finalizacji?


    Ostatnio edytowane przez Monia323 ; 13-01-2017 o 21:47 Powód: Dodanie zdjęć

  7. #517
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez Monia323 Zobacz posta
    https://www.olx.pl/oferta/audi-tt-qu...5-IDjq1wi.html

    Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
    Kontakt: 795384815
    Rejestracje: SJZ15X1

    Generalnie nic konkretnego na temat auta nie powiem więc nie zdziwię się jeżeli post zostanie usunięty ale może da komuś do myślenia by przed zakupem dokładnie obejrzeć auto.

    Pewnego dnia chyba (29.12.2016) zadzwoniłam w sprawie auta. Miałam przyjechać na oględziny. Sprzedający przemiły. Auto odmalowane, silnik po remoncie. Niby poprzednia właścicielka jeździła do póki nie poszedł rozrząd. Ściągnął auto za 2tys euro.
    W dzień przyjazdu do właściciela audi zadzwonił jeszcze mój mechanik. Pytał o możliwość wjazdu na kanał itp. "Jasne nie ma problemu!' Poinformował nas, że o 17.00 ma przyjechać ktoś z Krakowa. Ok więc my będziemy o 15.00. Godzina 13.00 dzwoni właściciel audi i mówi, że auto sprzedane żeby nie przyjeżdżać. Podobno byli z Krakowa i je kupili.
    Godzina 17.00 ogłoszenie nadal widnieje. Mówię do brata żeby zadzwonił zapytał z ciekawości czy aktualne. Brat dostał informację żeby zadzwonić za 10 minut bo ktoś właśnie ogląda auto. (O dziwo o 13.00 niby je sprzedał).
    Brat dzwoni ponownie godzinę później i sprzedający mówi , że auto jest zarezerwowane do 2 stycznia w dodatku wyjeżdżają już na sylwestra i nie można go obejrzeć. Wspomniał również o Pani z Katowic (o mnie), która chciała wziąć auto na kanał. Widocznie chciał pokazać jakie to te auto nie jest rozchwytywane.
    Jak widać audi stoi do dzisiaj.
    Rezerwacja? Raczej kto pierwszy ten lepszy.
    Z biegiem czasu cieszę się, że odwołał oględziny motywując to niby sprzedażą auta.
    Po wstukaniu numeru telefonu w google wyskakuje firma blacharsko lakiernicza.

    Nic z tego nie mam, że opisuję daną sytuację ale trochę słabo jak ktoś robi mnie w konia. Druga sprawa. Być może oszczędzę komuś dalekiej trasy.

    Wywnioskować można, że koleś się obsrał słysząc o oględzinach na kanale. Druga kwestia to niby rezerwacja, która nie doszła do finalizacji?


    Niestety widziałem to na żywo.
    Na przednim grillu zamiast znaczka quattro jest naklejka.
    Lakierowane całe auto. Tragicznie. Widać oczka po złym odtłuszczeniu, widać ryski po papierze ściernym, widać pozostałości lakieru po obklejaniu.
    Kilka elementów tylko z nowym lakierem. Kilka w bonusie dostało też szpachlę. Miernik lakieru zaczyna pokazywać od 2xx do 15xx!
    Połamane plastiki pod maską.
    Fotele przednie i tylne totalnie zajechane, wyglądają tragicznie. Deklarowany przebieg 117300 jest chyba przestawieniem rzeczywistego, bo wygląda to auto na 711300.
    Sprzedawca co prawda pokazywał zdjęcia nadwozia sprzed malowania ( nie było wstawek, spawania ), niemniej stan lakieru i tapicerki pozwolił na szybkie zakończenie oględzin.
    Auto ciągle na sprzedaż, warte... Lepiej kupić anglika i zrobić przekładkę.
    Omijać, gdziekolwiek się pojawi.
    Ostatnio edytowane przez elmacho ; 08-03-2017 o 00:32
    AUDI nie przestaje się kochać.

  8. #518

    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Sochaczew
    Pojemność
    brak
    KM
    162
    Rocznik
    1995
    Kolor
    wiśniowy
    Posty
    88
    Witajcie, oglądałem ostatnio ten egzemplarz:
    http://allegro.pl/show_item.php?item...351#cbd9ad36c4

    Sprzedaje kobieta, twierdzi przez tel jak i w aukcji, że stan idealny, potwierdza również podczas oględzin.
    No cóż - miałem blisko - podjechałem. Nie sprawdzałem dokumentów,, ale podobno auto jest własnością tej pani. Auto malowane cały przód obie strony do drzwi włącznie + tylny zderzak. Pod maską szpachla, z prawej strony pod maską na słupku A ładny zaciek z farby. Maska ponad 500 mikronów na mierniku, drzwi kierowcy ciężko się zamykają, i odstają dolną częścią od błotnika tylnego. Przedni prawy błotnik odstaje od prawych drzwi. Uszkodzone drzwi na rancie - zadrapany lakier i zamalowany niechlujnie, przedni zderzak również do lakierowania.
    Podczas jazdy auto nie ściągało, podczas dodawania gazu przepustnica się zacina, i auto pozostaje na obrotach po puszczeniu pedału. Silnik zapocony, pod korkiem oleju "masełko", widać olej na skrzyni - już nie sprawdzałem dokładnie skąd cieknie, bo to najgorszy egzemplarz TT jaki osobiście oglądałem jak dotąd.
    Po oględzinach poinformowałem Panią o przeszłości wypadkowej auta, niestety aukcja powróciła, i dalej pani utrzymuje, że stan auta jest idealny, dlatego ku przestrodze ten opis.
    Ostatnio edytowane przez lalamido ; 09-03-2017 o 21:02

  9. #519
    Awatar markow
    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    wroclaw
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2009
    Kolor
    biel
    Posty
    332
    Pewnie tez przebieg wiekszy,widac po fotelach i wygladzie auta

  10. #520

    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Sochaczew
    Pojemność
    brak
    KM
    162
    Rocznik
    1995
    Kolor
    wiśniowy
    Posty
    88
    Cytat Zamieszczone przez markow Zobacz posta
    Pewnie tez przebieg wiekszy,widac po fotelach i wygladzie auta
    W sumie zapomniałem dodać, że fotel kierowcy do wymiany/przeszycia, gdyż boczek wytarty, ale to najmniejsze zło w tym aucie

  11. #521

    Dołączył
    Mar 2017
    Płeć
    Skąd
    Konin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    38
    https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-CID5-IDkBG0Y.html
    Byłem widziałem i nie polecam ponieważ:
    -komora silnika-osłona aku w bagażniku, brak osłony płynu chłodniczego, osłona silnika nieprzymocowana (leży na silniku), silnik mokry - upocony, wężyki od podciśnienia skruszałe i jeden nawet urwany,
    -wnętrze-fotel kierowcy podarta skóra, kierownica mocno zmęczona, dziwny kabel masowy z aku do kabiny poprowadzony obok wlewu do spryskiwaczy (brak wzmacniacza który mógł by tłumaczyć jego obecność), oparcia tylnych foteli mocno porysowane
    -bagażnik- brak półki, tylny plastik bardzo zniszczony ogólnie brudny w środku.
    Jazdy próbnej nie zrobiłem bo ogólny stan mnie odstraszył, sprzedaje go mama bo syn jest za granica i mało co umiała powiedzieć coś na temat auta pokazała faktury za zakup oleju, rozrządu itp.
    Jeśli masz blisko można jechać i obejrzeć zawsze to większe doświadczenie, wcześniej kosztował 21tyś.
    Takie moje skromne zdanie.

    Załącznik 12081
    Załącznik 12082
    Ostatnio edytowane przez hubi_pl ; 20-03-2017 o 22:49

  12. #522

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    tt.JPG
    tt 1.JPG

    Wrzucam jakby kogoś zainteresował ten egzemplarz. Pojawił się w Łomży w komisie. 1.8T 2005 z deklarowanym przebiegiem 143 tyś cena 24 800 pln. Nie szukam TT ale ze zboczenia zajechałem looknąć ten egzemplarz. Na pierwszy rzut oka nawet ładny po kilku minutach oględzin na moje oko lakierowany dach bądź lewy słupek gdzie na łączeniu jednego z drugim widać wyraźna odcięcie po taśmie lakierniczej plus sporo grudek, zanieczyszczeń pod lakierem. Sporo do życzenia pozostawia tez spasowanie listwy pomiędzy dachem a słupkiem - widać to szczególnie po uszczelce. Słabo spasowany jest też prawy próg na wysokości przedniego błotnika. Przednia szyba nieoryginalna z 2009 roku reszta rok 2005. Koła przód łyse letnie - tył solidne za to zimowe
    Auto po polerce z resztkami pasty w każdym kącie choć to akurat komisowy standard. Na plus środek, niezniszczony, fotele skóra plus alcantara.
    Jak już nie raz wspominałem nie mam oka do aut. Zapewne ktoś bardziej wprawiony znajdzie więcej, sporo może powiedzieć też czujnik lakieru. Ogólnie dla części z Was to co napisałem auta nie dyskwalifikuje. Wrzucam go tu ze względu na wysoką cenę i przekonanie sprzedającego że jest bezwypadkowe, tak by przypadkiem ktoś z Was nie przyjechał parę kilometrów i się nie rozczarował
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  13. #523

    Dołączył
    May 2017
    Płeć
    Skąd
    Kalisz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    14
    https://www.otomoto.pl/…/audi-tt-1-8...tro-roczna-… NR VIN: TRUZZZ8NZY1052522 / WCI011100608
    Nie polecam tego egzemplarza ani sprzedającego, który jest zwykłym kłamcą i oszustem. Sprzedający twierdził, że jedyne mankamenty to drobne ryski a auto jest bezwypadkowe, dodał jeszcze, że wypadało by płyn hamulcowy zmienić a tak to nie ma do czego sie przyczepić. W rzeczywistości samochód jest w tragicznym stanie, poodzierany i porysowany dookoła, prawy błotnik przód ruda, progi ruda, klapa tył i listwy na dachu też pojawiają się już purchle. Auto na pewno było bite w przedni prawy bok, prawa lampa przód nieoryginalna, środek w przeciętnym stanie, tylna kanapa bardzo zniszczona, ogólnie wszystkie spasy na prawdę słabe czego po zdjęciach nie widać , lakier na aucie w słabym stanie, sporo wgniotek i na prawdę bardzo dużo głębokich rys. Praca silnika średnio zadowalająca, na gazie przerywa i słabnie moc. W drzwiach kierowcy od strony wewnętrznej dziura, duże pęknięcie plastiku. Generalnie auto ma dużo zniszczeń, nawet nie brałem go na warsztat bo i tak zmarnowałem pieniądze i całą niedziele na podróż 400km żeby obejrzeć to padło które miało być igłą. Sprzedający bardzo dobrze wiedział, że jadę po to auto z daleka, 3 razy dzwoniłem i upewniałem sie telefonicznie co do stanu auta. Zwykły kłamca i oszust, który liczy na to, że przyjedzie ktoś głupi i bez oglądania kupi auto. Auto nie warte nawet 15 tysięcy, szkoda czasu i nerwów.

    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#3ac33f7119
    Niebieska Audi TT 8N Coupe 1.8T 225km (obecnie 250km), sportowy wydech, LPG, Wejherowo
    Nr rej: GWE1434F
    Nr VIN: TRUZZZ8NZY1052522 / WCI011100608
    Nie polecam tego egzemplarza ani sprzedającego. Sprzedający twierdził, że jedyne mankamenty to drobne ryski, a auto jest bezwypadkowe, dodał jeszcze, że wypadało by płyn hamulcowy zmienić i na FIS wylały się pixele a tak to nie ma do czego się przyczepić. W rzeczywistości samochód jest w tragicznym stanie, poobdzierany i porysowany dookoła, prawy błotnik przód ruda, progi ruda, klapa tył i listwy na dachu też pojawiają się już purchle. Auto na pewno było bite w przedni prawy bok, prawa lampa przód nieoryginalna, środek w przeciętnym stanie, tylna kanapa zniszczona, ogólnie wszystkie spasy na prawdę słabe czego po zdjęciach nie widać, lakier na karoserii w słabym stanie, sporo wgniotek i dużo głębokich rys. Praca silnika średnio zadowalająca, na gazie przerywa/poszarpuje i słabnie moc. W drzwiach kierowcy od strony wewnętrznej duże pęknięcie i wgniecenie plastiku, niemalże dziura. Niesprawne wskazówki od temperatury i paliwa, słabo poskładane nadkola, brakujące plastiki, itp... Generalnie auto ma dużo zniszczeń, nawet nie brałem go na warsztat bo i tak zmarnowałem pieniądze i całą niedziele na podróż 400km żeby obejrzeć to "padło", które miało być w bardzo dobrym stanie. Sprzedający bardzo dobrze wiedział, że jadę po to auto z daleka, 3 razy dzwoniłem i upewniałem się telefonicznie co do stanu auta. Sprzedający chyba liczy na to, że znajdzie głupiego i ślepego, który kupi auto bez oglądania. Auto nie warte nawet 15 tysięcy, szkoda czasu i nerwów.


    Załącznik 13277
    Ostatnio edytowane przez hubi_pl ; 18-10-2017 o 14:28

  14. #524
    Awatar P5_KAROL
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kalisz - Konin - Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    LZ9Y
    Posty
    614
    Cytat Zamieszczone przez Eleyino Zobacz posta
    https://www.otomoto.pl/…/audi-tt-1-8...tro-roczna-… NR VIN: TRUZZZ8NZY1052522 / WCI011100608
    Nie polecam tego egzemplarza ani sprzedającego, który jest zwykłym kłamcą i oszustem. Sprzedający twierdził, że jedyne mankamenty to drobne ryski a auto jest bezwypadkowe, dodał jeszcze, że wypadało by płyn hamulcowy zmienić a tak to nie ma do czego sie przyczepić. W rzeczywistości samochód jest w tragicznym stanie, poodzierany i porysowany dookoła, prawy błotnik przód ruda, progi ruda, klapa tył i listwy na dachu też pojawiają się już purchle. Auto na pewno było bite w przedni prawy bok, prawa lampa przód nieoryginalna, środek w przeciętnym stanie, tylna kanapa bardzo zniszczona, ogólnie wszystkie spasy na prawdę słabe czego po zdjęciach nie widać , lakier na aucie w słabym stanie, sporo wgniotek i na prawdę bardzo dużo głębokich rys. Praca silnika średnio zadowalająca, na gazie przerywa i słabnie moc. W drzwiach kierowcy od strony wewnętrznej dziura, duże pęknięcie plastiku. Generalnie auto ma dużo zniszczeń, nawet nie brałem go na warsztat bo i tak zmarnowałem pieniądze i całą niedziele na podróż 400km żeby obejrzeć to padło które miało być igłą. Sprzedający bardzo dobrze wiedział, że jadę po to auto z daleka, 3 razy dzwoniłem i upewniałem sie telefonicznie co do stanu auta. Zwykły kłamca i oszust, który liczy na to, że przyjedzie ktoś głupi i bez oglądania kupi auto. Auto nie warte nawet 15 tysięcy, szkoda czasu i nerwów.
    Kolego popraw link, ponieważ nie działa, ale zapewne chodzi Ci o to auto - https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6yYkLt.html?

  15. #525

    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    Wiązowna
    Pojemność
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    9
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#40cfd3c351

    Załącznik 13295

    Oglądałem dzisiaj. Dobrze że miałem blisko to uznam tę przejażdźkę za rozrywkę.
    Plusów chyba nie było, może to że sprzedający chciał się dogadać
    - auto bardzo zaniedbane i brudne.
    - wnętrze nie zniszczone, ale brudne
    - na fotelu pasażera rozlane coś lepiącego
    - auto walnięte z przodu, bardziej po prawej stronie: szpary z przodu na grubość palca, wypadająca kratka ze zderzaka, połamane i klejone mocowania reflektora prawego, na błotniku prawym ślady niedotartej szpachli, odpadające nieoryginalne nadkole. Różnych odcieni nie dojrzałem bo brud nie pozwalał.
    - tył w miarę ok, ale zderzak lakierowany
    - w bagażniku coś się rozlało
    - koła jakaś chińszczyzna, obdrapane, chociaż opony przyzwoite
    - silnik nie był w stanie zapalić o własnych siłach, ale to się zdarza w komisach gdzie auta długo stoją.
    - hamulce do zrobienia w zasadzie na już
    - błędne wskazania poziomu paliwa.
    itp, itd.

    Na terenie komisu stoi ok 10 rozbitków, a na zapleczy jakiś garaż czy warsztat...

    Zdecydowanie nie polecam, dawno nie widziałem tak zaniedbanego samochodu, aż strach pomyśleć jak wyglądał przed przygotowaniem do sprzedaży.
    Ostatnio edytowane przez Piotr84 ; 21-10-2017 o 20:58

Podobne wątki

  1. Firmy ktore omijac z daleka!
    Przez kisseM w dziale Firmy Tuningowe
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 22-12-2014, 18:11
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-07-2012, 12:25
  3. To teraz przywitam się jak należy... :P
    Przez Nikoretka w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-08-2009, 08:21
  4. [film] Jak należy myć Audi TT
    Przez sadek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-07-2007, 09:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •