Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Kto naprawia wskaźniki w Warszawie

  1. #1

    Dołączył
    Jan 2009
    Płeć
    Skąd
    wziąć
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    81

    Kto naprawia wskaźniki w Warszawie

    Dokładnie tak jak w temacie. Szukam kogoś kto naprawie wskaźniki do Tetety w Warszawie. Nie mam zielonego pojęcia jaki to ma związek z gaśnięciem silnika i blokowaniem go przez immobiliser, ale nie mój samochód, więc tylko pośredniczę.

  2. #2

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    To że auto gaśnie zaraz po odpaleniu to nie jest wina zegarów...
    Miałem to samo, najprawdopodobniej rozkodował się "immobilajzer". Jest taki zakład pomiędzy Wołominem a Kobyłką który naprawia takie rzeczy.
    Z tego co pamiętam to zapłaciłem około 300stów, gościu zarzekał się że wgrał nowy soft pod immo w zegarach. Nie wiem czy to prawda.
    Czarne jest piękne

  3. #3

    Dołączył
    Jan 2009
    Płeć
    Skąd
    wziąć
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    81
    Możesz podać nazwę tego warsztatu/adres internetowy. Moim zdaniem też się po prostu coś rozkodowało, może kluczyk może coś innego, ale dlaczego zdarza się to raz na kilkadziesiąt odpaleń, a nie ciągle?
    DOKłADNY OPIS TEGO CO SIĘ DZIEJE:

    Niestety pośredniczę jedynie w przepływie informacji, dlatego jestem trochę niedoinformowany co jest źródłem problemu, a to sprawa kluczowa.
    Czy mogliyście mi dać jakieś namiary na dobrego mechanika specjalizującego się w Audi(Warszawa), który zajmuje się naprawdą zegarów?
    Opiszę problem:
    2 razy w ciągu dwóch tygodni po włączeniu samochodu od chiwlę potem zgasł, komputer wywalił masę problemów, które zostały wyczyszczone przez Pana z Audi Assist, stało się to drugi raz po dwóch tygodniach(Z T¡ RÓżNIC¡ żE WYSTARCZYłO ZRESTARTOWAÆ IMMOBILISER czy inne cudo JAKIMś MAGICZNYM CHWYTEM POD MASK¡ BEZ USUWANIA USTEREK). Nie był to akumulator ani nic podobnego, immobiliser po prostu blokował silnik, nie była to wina wyładowanej baterii w kluczyku itp. W tym samym czasie zegary coraz bardziej zaczeły wariować, to jest przebieg zaczał się resetować(dystans obecnej trasy) wskazówka obrotomierza drżeć, spadać do 0 itp.
    Jakimś cudem Panowie z ASO powiązali to z zegarami, co więcej sami tę naprawę zlecają innemu warsztatowi, który w tej chwili tak jakby się schował pod ziemię, więc szukam kogoś dobrego w te klocki w Warszawie.
    Samochód: Audi TT Q225(2001)
    Po prostu samochód myśli, że chcemy go ukraść i te wszystkie usterki co wyskoczyły na notebooku, to pewnie blokada immobilisera czy coś w podobie. Samochód jest wyposażony w system DOG.
    Wiem że opis nie jest dokładny, sam chciałbym wiedzieć co dokładnie trzeba wymienić, ale tak to jest jak nie usłyszałem tych informacji od ASO, a jak dla mnie jest to zupełnie niespójne.

Podobne wątki

  1. INFO - Dodatkowe wskaźniki
    Przez BarTTek w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 06-02-2017, 08:49
  2. wskaźniki(kontrolki)
    Przez laleczka636 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 29-07-2013, 03:07
  3. Uchwyt na dodatkowe wskazniki
    Przez siano w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 27-12-2011, 08:32
  4. wskaźniki
    Przez gibons w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 17-07-2009, 12:10
  5. wskaźniki doładowanie itp. w słupku ?
    Przez xylo w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-02-2009, 12:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •