W końcu mam chwilę czasu, aby założyć temat o mojej TeTuni
Na początek może trochę o niej opowiem
Autko zostało wyprodukowane w grudniu 1998 roku, pierwsza rejestracja miała miejsce 14 stycznia 1999 we Francji. Sprowadzona została przez mojego kumpla do kraju w 2008 roku z przebiegiem ok 50 tys - niby wszystko udokumentowane, ale jednak coś mi nie pasuje, serwisy nie były wbijane do książki serwisowej, która jest czysta, mam jedynie faktury z przeglądów do 2005 gdzie przy ostatnim przeglądzie w tymże roku miała 45tys co pokazuje, że ktoś w ciągu 6 lat przejechał nią 45 tyś, a naglę w ciągu kolejnych 3 lat tylko 5 tys

Teraz trochę ze strony technicznej
-Autko podobno powinno mieć 200KM jednak żadnej hamowni w życiu nie przeżyło, a biorąc pod uwagę pazerność co po niektórych "mechaników" i nieostrożność mojego kumpla mogę i również pod tym względem mieć pewne wątpliwości bo teraz wyszło na jaw jak co poniektórzy go cieli na kasę
-Podrasowany został wydech co nadaje mu dźwięku bardziej przyjemnego dla ucha
-TT jest także po wymianie opon letnich na Michelin Pilot Sport 225/45 R17

Plany
-Na pewno chciałbym w przyszłości podciągnąć jej moc do góry myślałem, że w tym roku uda mi się to zrobić jednak pojawiło się parę nieoczekiwanych sporych wydatkó niestety
- W niedalekiej przyszłości, a raczej w bardzo niedługim czasie czeka mnie wymiana łożysk alternatora i przepływka
- Więcej pomysłów wydaje mi się, że przyjdzie z biegiem czasu

Co do fotek to nie będę wklejać tych, które pojawiły się w moim poście powitalnym, poczekam te parę dni aż wyjedzie od lakiernika i wtedy porobię nowe i wrzucę na forum
Ogólnie wygląd się nie zmieni, jest u lakiernika tylko i wyłącznie z powodu, że prawy bok musiał być poprawiony, zderzak tylni i maska no i ewidentnie potrzebowała polerki
Jedyne co zmieni się w wyglądzie to felgi, które będą przemalowane na czarny mat
Tak więc jak tylko otrzymam TT z powrotem to cykam fotki i wrzucam, tymczasem zainteresowanym podaję link z fotkami z przed malowania z tematu powitalnego: http://klubtt.pl/viewtopic.php?p=39621#39621

Z góry dziękuję za poświęcenie chwili uwagi na przeczytanie moich wypocin