Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 23

Wątek: Dzisiaj zalałem verwe 98 za 4,99 na Orlenie!! Rozbój!!!

  1. #1
    Awatar Kazek
    Dołączył
    Apr 2008
    Płeć
    Skąd
    Tarnobrzeg
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2006
    Kolor
    Szary
    Posty
    103

    Dzisiaj zalałem verwe 98 za 4,99 na Orlenie!! Rozbój!!!

    Zlodzieje! za taka cene, beny jeszcze nie tankowalem do zadnego auta w moim zyciu! 95 za 4,76! co to bedzie za kilka tygodni? mysle ze 6 zl to calkiem realna cena , jak tak w tym tempie bedzie drozalo paliwo! zostaje chyba zmiana auta na jakies audi z silnkiiem 1.9 TDI hehe .

  2. #2

    Dołączył
    Apr 2009
    Skąd
    daleko
    Posty
    241
    Ja lałem shell vpower ostatnio za 5,05zł

    Na szczęście do codziennej jazdy 1,6tdci 5L/100km i wszelkie dywagacje na temat cen ropy mam gdzieś

  3. #3
    Awatar kondi
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    220
    Rocznik
    2006
    Kolor
    beż
    Posty
    288
    Poczekajcie jeszcze ze dwa tygodnie aż zacznie się okres wakacyjny wtedy ceny paliwa pójdą jeszcze bardziej w górę (tak jest co roku). Jeszcze kilka tygodni temu tankowałem 98 za 4 zł/L teraz jest już prawie 5zł/L.
    Jakoś nie tak dawno cena baryłki ropy była najniższa od iluś tam lat, a nie dało się zauważyć znacznych spadków cen na stacjach za to jak idzie do góry to już na następny dzień ceny są zmienione i tak jest za każdym razem. Jak podwyżki to z dnia na dzień i z grubej rury, jak obniżki to powoli i po 5 gr. zwariować można
    życie to jedna wielka impreza na któr? wszyscy s? zaproszeni.

  4. #4
    Wiecznie w trasie.. Awatar BarTTek
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Gorlice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2005
    Kolor
    ^Pacific
    Posty
    1,134
    Juz nie wspominajac o Shell V-Power Racing - 5,38zl / L

    Chcialem na wakacje nad morze jechac TTka ale przy tej cenie paliwa, roznica pomiędzy dieslem to 1,54zl. Dlatego jade Volvem.

  5. #5

    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Skąd
    Dolnośląskie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    59
    Panowie spokojnie szkoda nerwów. Jak słusznie zauważył Kondi .Zaczęły się wakacje i sezon urlopowy,więc jak co roku mamy " powtórkę z rozrywki " jak maksymalnie w przeciągu tego czasu oskubać kierowców. Kiedyś to si8ę chociaż tłumaczyli (droga ropa na rynkach światowych , drogi dolar) , a teraz mają nas w d...,ceny w górę i im ciszej i szybciej tym lepiej , przecież i tak mimo przekleństw i złożeczeń podjedziemy pod dystrybutor,więc czym się przejmować że ktoś napisze co o tym rozboju myśli. U mnie na co dzień 1.9 TDI. i oby jakoś do września.
    romario4

  6. #6

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    romario4, w polsce jak i w całej europie nie stety jest sezon urlopowo/wakacyjny i sezon zbiorów co za tym idzie nawet rolnik odpala starego kapcia i wlewa doń paliwo ropę /czerwonkę czy bóg wie jeszcze co ale kupuje to od dystrybutora, dzieci jeżdżą autokarami na wycieczki, uruchamiane są połączenia autobusowe do miejscowości nadmorskich/z jeźorkami itp. sumą Sumarów jak to w rynku proste siły tyle samo towaru co zwykle- ropy,paliwa,pochodnych i więcej kupujących - j.w. co prowadzi do prostych mechanizmów - jak coś się sprzedaje jak "świeże bułeczki" bo bez większej utraty popytu-kupujących osiągniemy ten sam obrót - nie mylić z zyskiem- w tym samym czasie przy mniejszym nakładzie pracy a zaoszczędzone koszty działalności i zwiększenie ceny dóbr, od których nie ukrywajmy jesteśmy uzależnieni, przełoży się na dużżżo większy zysk. ceny paliw zawsze rosły na lato i nic tego nie zmieni dlatego jak ktoś ma możliwość trzeba się zaopatrzyć w swój dystrybutor - może to być zwykły baniak na 1000l z wężem - tyko trzeba mieć miejsce i się nie bać o złodziei a koszty "instalacji benzynowej" zwrócą się szybciej niż myślicie. w sumie to niezła inwestycja wyrwać 25% w 3 tygodnie - nieźle
    a i ostatnio dwa paradoksy - podjeżdżam na stację benzynową a tam kartka sory ale nie ma paliwa - poczułem się bynajmniej dziwnie zwłaszcza że dojechałem tam na oparach

    a druga to moje auTTo zostało przez "znawcę motoryzacji", który posiadał a4, przyrównane do vw bora- ów znawca wypowiedział się publicznie na ten temat i ciekawy miał wyraz twarzy kiedy otworzyłem sobie szyby z pilota a potem przestałem mielić dopiero na 3-ce w rytmach basu, który przyprawił mnie o lekki ból głowy - bezcenne
    pozdrawiam
    NO RISK,
    NO FUN.

  7. #7
    Awatar emy
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    München
    Pojemność
    brak
    KM
    248
    Rocznik
    2012
    Kolor
    alpinweiß
    Posty
    558
    panowie.. w Niemczech.. SuperBenzin (95ROZ) kosztuje.. 137.9€.

    Ktos sobie przeliczy ile to wychodzi...cos kolo 6.13PLN. a jezdzic trzeba!

    =========
    Vorspung durch Technik

  8. #8
    Awatar kondi
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    220
    Rocznik
    2006
    Kolor
    beż
    Posty
    288
    emy porównaj sobie średnią pensję Niemców a Polaków po przeliczeniu wyjdzie Ci że Niemiec i tak zatankuje dużo więcej paliwa niż Polak, pomimo tego, że u nas paliwo jest tańsze, więc naprawdę nie masz na co narzekać.
    życie to jedna wielka impreza na któr? wszyscy s? zaproszeni.

  9. #9
    Awatar emy
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    München
    Pojemność
    brak
    KM
    248
    Rocznik
    2012
    Kolor
    alpinweiß
    Posty
    558
    Cytat Zamieszczone przez kondi
    emy porównaj sobie średnią pensję Niemców a Polaków po przeliczeniu wyjdzie Ci że Niemiec i tak zatankuje dużo więcej paliwa niż Polak, pomimo tego, że u nas paliwo jest tańsze, więc naprawdę nie masz na co narzekać.
    masz racje.. tak bylo i bedzie zawsze.
    narzekanie to nie bylo, tylko przytoczylem co sie dzieje u sasiadow za granica

    ale masz racje.. w stos. do pensji.. PL ma najdrozsza bajure. taki bogaty kraj mamy:P

    =========
    Vorspung durch Technik

  10. #10

    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Skąd
    Dolnośląskie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    59
    MAX nie mam nic przeciwko prawom rynku ,natomiast to co się dzieje na stacjach benzynowych bardziej przypomina rozbój,niż cokoleiek innego.Natomiast co tyczy się sprwy tego "znawcy " motoryzacji to,albo trafiłes na kompletnego idiotę,albo taki zawistny innego wytłumaczenia nie widzę.Miałem kiedys podobne zadażenie koles "fachowiec" od TT - kidys ponoć nawet jezdził TT. chciał stawiać "każdą"kasę żeto 3.2 z tyłu to taki "festyniarski "tiuning, bo on wie że są tylko 1.8 dopiero po otwarciu maski zwątpił w swą nieomylnosć. Cóż bywa .
    Pozdrawiam!
    romario4

  11. #11
    Awatar game23
    Dołączył
    Nov 2008
    Płeć
    Skąd
    DDZ,WROCLAW
    Pojemność
    1.8T
    KM
    186
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    237
    ja dzis verva 98 4.66 w malej miescinie jest promo co weekend cena verva jest taka sama jak 95
    AUDI MÓJ NARKOTYK!!!

  12. #12

    Dołączył
    Jan 2009
    Skąd
    Starachowice
    Posty
    50
    Też bym chciał takie promocje bo ostatnio za często bywam na stacji
    Ale czego sie nie robi dla przyjemności

  13. #13

    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Skąd
    Dolnośląskie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    59
    Game 23. jesli możesz to zdrdż tą słodką tjemnicę , gdzie to takie 'CUDA"się zdarzają.
    PZDR!
    romario4

  14. #14

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    Cytat Zamieszczone przez piotreksz605
    Też bym chciał takie promocje bo ostatnio za często bywam na stacji
    Ale czego sie nie robi dla przyjemności
    jak to powiedziała pewna blondynka "mnie podwyżki cen benzyny nie dotyczą bo zawsze tankuję za 50 zł"
    żart
    NO RISK,
    NO FUN.

  15. #15

    Dołączył
    Dec 2008
    Płeć
    Skąd
    leszno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    99
    RACJA ! to rozbój !

    rok temu kiedy cena na światowych giełdach była 2 x tak jak dzisiaj ceny były takie jak dzisiaj. Co prawda dolar poszedl w góre ale nie aż tyle.... realny koszt litra po podatkach to ok 3 zł...reszta dla wlascicieli stacji..


    co do niemiec i innych krajów nie ma się co kłócić...PL w stosunku do zarobków ma najdrozsza benzyne w europie jesli nie na swiecie.... Przeciętny niemiec na pełen bak do TT pracuje jeden dzień. Przecietny polak 1 tydzień....proste. smutna prawda ceny unijne zarobki niestety nie... Jednakże wiekszasc z was tego nie zrozumie bo majac TT musicie miec troche wiecej...no ale smutna prawda 70 % albo wiecej w PL ma pensje okolo 1100 zł na łape...sprobójcie odłożyć z takiej wypłaty cokolwiek...

Podobne wątki

  1. STADION NARODOWY g.20 DZISIAJ czwartek 14.04.16
    Przez PiotrekHIT w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 15-04-2016, 09:53
  2. Dzisiaj!!!(04.06.2014) spot narodowy 20.00 warszawa
    Przez PiotrekHIT w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 05-06-2014, 22:45
  3. Warszawa - Minispot - Dzisiaj lub w tygodniu?
    Przez MichalTT w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 28-10-2010, 15:43
  4. UKRADLI MI DZISIAJ MOJA NIEBIESKA BESTIE !!!!
    Przez sebo w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 29-05-2003, 09:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •