Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: przełączniki szyb

  1. #1

    Dołączył
    Aug 2009
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2006
    Kolor
    czarny
    Posty
    45

    przełączniki szyb

    kurde, ale wtopa, mianowicie rozebrałem boczek i rączkę do przyciągania drzwi, bo przyciski od otwierania szyb zapadły się, jak się okazały z jednej strony spadły z takiej szyny. I teraz pojawił się proiblem, bo za cholere nie wiem jak to złożyć, bo żeby nasunąć szybę przeszkadzają przyciski, jak wymontowałem przyciski to mogę nasunąć szybę, ale po nasunięciu nie ma jak założyć przycisków... pomóżcie, bo zdemontowałem cały boczek, a chcę to jakoś poskładać tak żeby działało.

  2. #2
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    dorzuc foty jak mozesz bo nie wiem o co dokladnie chodzi. tez ostatnio dotarlem do tych przelacznikow ale nie wiem jak syba moze ci przeszkadzac ich zalozeniu z powrotem..
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

  3. #3

    Dołączył
    Aug 2009
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2006
    Kolor
    czarny
    Posty
    45
    Cytat Zamieszczone przez Maru
    dorzuc foty jak mozesz bo nie wiem o co dokladnie chodzi. tez ostatnio dotarlem do tych przelacznikow ale nie wiem jak syba moze ci przeszkadzac ich zalozeniu z powrotem..
    nie szyba tylko szyna, to jest tak, jest to aluminiowe cos z otworami na przełączniki, pod tym aluminiowym jest czarne plastikowe takie same jak to aluminiowe, jedno wchodzi w drugie po takich "szynach", natomiast przełączniki są osadzone na takiej czarnej kostce do której dochodzą wszystkie kable i teraz ta cała kostka plastikowe w której siedzą przełączniki musi zostać nasunięta na to czarne coś co siedzi w aluminiowym i tutaj pojawia się mój problem, bo nie wiem jak tą czarną kostkę nasunąć na ten plastik, ponieważ wtedy przeszkadzają przełączniki
    kurde ale zagmatwałem, ale mam nadzieję że się połapiecie
    zaraz postaram się dołożyć foty

    [ Dodano: 13 Wrzesień 2009, 17:34 ]
    ...i foty

    [ Dodano: 13 Wrzesień 2009, 17:39 ]
    powinny się załączyć te foty

  4. #4

    Dołączył
    Apr 2008
    Skąd
    łodzkie
    Posty
    211
    ja robiłem to w prosty sposob wkładałem cały ten mechanizm: najpierw przełaczniki w te metalowe oczko przy dzwigni do otwierania drzwi nasuwam sobie na jedna szyne a druga robie na wcisk i klik wskakuje mi to bez problemu,nie rozbieram tego bo jest to delikatne wiec trzeba wkładac jako całosc

  5. #5

    Dołączył
    Feb 2008
    Płeć
    Skąd
    LUBIN
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    czerwony
    Posty
    134
    ja to robiłem ale juz dawno i nie pamietam dokładnie ale chyba trzeba odłączyć przewody wsunąć przyciski w szyne czy jakoś tak pamiętam tylko tyle że się też z tym troche srałem zanim to zrobiłem

  6. #6

    Dołączył
    Aug 2009
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2006
    Kolor
    czarny
    Posty
    45
    a jeszcze jedno pytanie, czy boczek da sie rozebrać na dwie połówki, tzn. tak wygląda jakby on był połączony z dwóch części

  7. #7

    Dołączył
    Feb 2008
    Płeć
    Skąd
    LUBIN
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    czerwony
    Posty
    134
    a tego to ja juz nie wiem więc nie pomoge

  8. #8

    Dołączył
    Apr 2008
    Skąd
    łodzkie
    Posty
    211
    nie da sie bo on jest zgrzany na goraco,nie wiem w czym tkwi problem,jest to prosta robota

  9. #9

    Dołączył
    Aug 2009
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2006
    Kolor
    czarny
    Posty
    45
    Cytat Zamieszczone przez kamil pasik
    nie da sie bo on jest zgrzany na goraco,nie wiem w czym tkwi problem,jest to prosta robota
    problem polega na tym, ze nie bardzo da sie zrobic u mnie tak jak Ty mowiles wczesniej, mianowicie nie moge za bardzo manewrowac tym aluminium, bo przeszkadza w tym ta dzwignia do zamykania drzwi, znowu jak ja wyciagne i zaloze aluminium to potem za cholere nie moge jej (tej dzwigni) wlozyc w to aluminium
    masz moze GG to bym Ci na bieżąco zdał relację i byś mi pomógł, bo normalnie chyba nie wytrzymam i pojadę z tym do jakiegos mechanika

  10. #10

    Dołączył
    Apr 2008
    Skąd
    łodzkie
    Posty
    211
    napisałem ci na ggwiadomosc ale nie odp,aleto nixc,nie ruszaj tej raczki anitego metalowej blaszki z dziurka one niech sobie zostananaswoim miejscu ta blaszka mimo ze jest na swoim miejszu zawsze ma troche luzu,wiec wykozystaj to,wsadzprzłaczniki w otwor blaszki wsun jedna strone w szyny a drugi wcisnij musi sie zatrzasnac bo taszyna ma takiespecjalne zatrzaski

Podobne wątki

  1. MK1 [8N] Uszczelki szyb
    Przez Lukasz.Kow w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 19-09-2017, 09:21
  2. [S] Przełączniki podnoszenia szyb TT MKI
    Przez Kamuś w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2017, 11:33
  3. domykanie szyb i przełącznik otwierania szyb
    Przez nickel w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 08-02-2016, 23:08
  4. Przełączniki podgrzewania foteli
    Przez MichalB w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-02-2012, 16:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •