Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 55

Wątek: Gdzie ubezpieczacie swoją małą...

  1. #1

    Gdzie ubezpieczacie swoją małą...

    Hej...

    gdzie ubezpieczacie swoje Tetetki? W tym roku dosyć ciekawą propozycję ubezpieczenia samochodu ma mBank... muszę do końca wybadać jeszcze jak to wszystko u nich wygląda... ma ktoś u nich ubezpieczenie? ewentualnie pozostaje Allianz... oczywiście w grę wchodzi tylko OC + AC

  2. #2

    Dołączył
    Jan 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    57
    Witam. Ja mam ubezpieczenie w Hestia Ergo. Z tego, co się orientowałem całkiem niezłe kwoty będę w Link4 i Comercial Union. Allianz wychodzi drogo. W sumie to może najpierw powiedz jakie masz zniżki, w jakim wieku jesteś itd. bo to ma baaaardzo duży wpływ na wysokość ubezpieczenia. Pamiętaj, aby podczas podawania informacji o samochodzie nie mówić prawdy Powiedz, że jest garażowany, małe roczne przebiegi, nie będziesz wyjeżdżał za granicę i nie będę nim jeździły osoby poniżej 28 roku życia. Najlepiej gdybyś mógł zarejestrować samochód poza Warszawą np. na rodzinę w małym miateczku (podając warszawę maż wzwyżkę od 15%- 30%).

  3. #3

    Dołączył
    Jul 2007
    Płeć
    Skąd
    Gorny Slask
    Pojemność
    brak
    KM
    255
    Rocznik
    2003
    Kolor
    niebieski
    Posty
    456
    Ja tez mam Hestia.. ac+oc 3700, zarejestrowane na wiosce..
    ttless..

  4. #4

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Międzyrzecz
    Posty
    230
    ja mam PZU .... ale mam dodatkowe zniżki w sumie mnie wyszło 1500 - AC i 1100 OC
    Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy o !

  5. #5

    Dołączył
    May 2007
    Płeć
    Skąd
    Otwock/Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    270
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    612
    1500 ac ? miesiecznie ?

  6. #6

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Międzyrzecz
    Posty
    230
    na rok w dwóch ratach
    Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy o !

  7. #7

    Dołączył
    Jan 2008
    Skąd
    Belfast
    Posty
    18
    tak dla porownania wybiegajac "troszke" poza temat ja na dzien dobry mialem do zaplacenia 2200f (za pelne ubezpieczenuie)
    A tak bardziej w temacie pytanie kto i gdzie ma ubezpieczone auto , to pytanie jest bez sensu wiadomo ze na cene ubezpieczenia ma wpyw wiek kierowcy , ilosc znizek itd itd , chyba ze jest to jakas reklama mBank-u

  8. #8
    nie chodziło mi o to, żeby zareklamować mBank nie ma co ukrywać ubezpieczenie audi to jak szpilka utknięta gdzieś głęboko w tyłku... zdziwiłem się, że forum istnieje już tyle czasu, a nie było żadnej rozmowy na ten temat... jeśli można zaoszczędzić 1000 zł wybierając innego ubezpieczyciela, to czemu o tym nie porozmawiać

    z mBanku zrezygnowałem... jakoś mało wiarygodnie to dla mnie wszystko wyglądało i obawiam się, że gdyby coś się stało, to miałbym spore problemy z wypłaceniem odszkodowania... nie robią żadnych zdjęć samochodu, nie sprawdzają przed ubezpieczeniem czy wszystko jest ok z samochodem... czy są numery silnika i nadwozia... tylko wysyłają kuriera do podpisania dokumentów i to wszystko... do tego cena ubezpieczenia jakaś podejrzanie niższa...

  9. #9

    Dołączył
    Jul 2007
    Płeć
    Skąd
    Gorny Slask
    Pojemność
    brak
    KM
    255
    Rocznik
    2003
    Kolor
    niebieski
    Posty
    456
    To jak juz jestesmy przy ubezpieczniach - jak wyglada kwestia dodatkowych bajerow - czy wplywaja one na wartosc wyceny? Np taki zderzaczek 3.2v6 na pewno w serwisie kosztuje wiecej niz zwykly - jaka wartosc mi policza w razie uszkodzenia - tak jak za zwykly czy tak jak za 3.2 ?
    ttless..

  10. #10

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Międzyrzecz
    Posty
    230
    to zależy bo np w PZU możesz podpisać 2 radzaje umów ... jedną za która zapłacisz więcej (daje Ci to że zwracają Ci tyle kasy ile jest zapisanie na fakturze z warsztatu czy sklepu z częściami) a 2 opcja to oni sami Ci wyliczają ile może kosztować naprawa i ta opcja jest Tańsza zarazem ...
    Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy o !

  11. #11

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    kilazz, a jak tam wygląda ten twój spojler dachowy-może jakieś zdjęcia (sory ze nie w temacie)
    NO RISK,
    NO FUN.

  12. #12

    Dołączył
    Mar 2008
    Skąd
    Wawa
    Posty
    20
    Szukam porady odnośnie ubezpieczenia mam do wyboru Allianz 2050 pln OC+AC+NW lub HDI 2150 pln ten sam pakiet. Czy ktoś miał styczność z HDI mogą być z nimi problemy gdyby coś ???

  13. #13

    Dołączył
    Jan 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    57
    W Allianz masz taniej i zdecydowanie polecam!

  14. #14

    Dołączył
    Mar 2008
    Skąd
    Wawa
    Posty
    20
    oki dzięki serdeczne

  15. #15
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    wiem, ze troche odkopuje - jednak nie moglem znalezc innego tematu dot. skladek OC.

    Tak wiec ZDECYDOWANIE nie polecam LINK4.

    Polecam za to
    PZU ze wzgledu na wysokosc skladki i mozliwosc zakupienia w trakcie trwania umowy np. micro OC (jakos tak to sie nazywa) - czyli ubezp od kradziezy/pogody itp. (dodatkowe 860zl) oraz ubezpieczenie szyb ... bez ogledzin za 99zl; co po niektorym moze sie przydac

    Wysokosc skladki OC ze znizka 60% i zwyzka za 23letniego kierowce, z platnoscia w dwoch ratach za audi TT coupe bez Q z 99' z przebiegiem 180 000 wynosi... 920zl.
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

Podobne wątki

  1. Sprzedam swoją TT Cabrio + hardtop
    Przez gero3 w dziale Sprzedam - samochód
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-03-2017, 13:17
  2. Sprzedam swoją audi tt
    Przez alek w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 30-09-2010, 20:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •