Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
testowałem taki w strookerze 2.1 z td05 i działał gorzej niż nasz polski zrobiony przez propera;/
Nie wiem dlaczego wyskoczyłeś z tym MBC od Propera (tzn. domyślam się ) skoro nie było pytania o porównanie z tym czy innym MBC.
Być może masz racje nie miałem i są duże szanse że nie będę miał do czynienia z tym zaworkiem więc nie będę polemizował.

Jak już o tym wspomniałeś to opisz dokładnie i techniczne jakie są różnice bo że ten płynniej a ten gorzej to nic tak naprawdę nie znaczy


Cytat Zamieszczone przez iskra Zobacz posta
Dzięki za odpowiedź. Towar jest nowy kolega ściąga to z Chin ( pytanie czy oryginalne?)... Czyli żeby to podłączyć będę potrzebował 2 trójniki i wpiąć je w załączonych na zielono miejscach (foto nie mojego silnika znalezione w necie):
https://imageshack.com/i/pnXuZqFqj

Jeśli sprowadzane z chin to na 100% podróba . Turbosmart produkuje wszystko w Australii i się tym szczycą. Są raczej marne szanse że Chińczycy to kupują w Australii i odsprzedają dalej po lepszej cenie
Testuj , działać jakoś będzie bo to nie jest skomplikowane urządzenie ale są duże szanse że nie tak jak oryginał.

Jeśli chodzi o podłączenie to na zdjęciu masz zaznaczony zawór N75 i wykorzystujesz węże które są do niego podłączone.
Upraszczając, ten wąż który idzie od N75 gdzieś tan w głąb w stronę turbiny podłączasz w miejsce gdzie jest skierowana strzałka na MBC a wąż idący z N75 do rury wyjściowej z turbo podłączasz po przeciwnej stronie na MBC.
N75 zostawiasz podłączony elektrycznie może zostać w TIP-ie ale wtedy zaślepiasz króćce pozostałe po wężach które poszły do MBC.







Pozdrawiam